Kas truudus on juhuse puudus? Mängude nädala viies mäng: Arengu ja vestluskaardid Partner 18+, II osa

Postitus valmis koostöös Apolloga

Olemegi jõudnud Apollo mängunädala viienda ja viimase mänguni ja kui eelnevalt olen ma tutvustanud teile Suhtlemiskaarte, mis keskendusid karjäärile, siis seekordne mäng on Fonterego Vestlus- ja arengukaardid Partner II osa vanusele 18+, mille loojaks on Maia Tihvan.

Nagu nimigi ütleb, siis sel korral ei ole küsimused ambitsioonist, karjäärimõtetest ja muust taolisest, vaid need läbilõikavad küsimused aitavad paremini tunda sinu partnerit. Teemaks on suhted ja maailmavaatelised küsimused.

Kes iganes nende suhtekaartidega lagedale tuli, on avastanud meile, eestlastele, ülivajaliku asja, mis täiendab seda suurt tühimikku meis – suhtlemist kaaslasega. Ma usun, et suur enamus lörri läinud suhetest on põhjustatud puudlikust suhtlemisest. Sa tiksud vaikselt koos teise inimesega, kuid me ei tea üksteise põhimõtteid, maailmavaateid, mõtteid. Need kaardid kisuvad teise inimese paljaks, sest need on tõesti hästi läbimõeldud küsimused. Kui ma nendega vilksamisi tutvusin ja püüdsin endamisi neile vastuseid leida, siis ma avastasin end endast rääkimas. Ma ei vastanud vaid küsimusele, sest nii palju meis vajab eelnevalt selgitust, et teistel ei tekiks meiega eelarvamusi.

Nii nagu ka teiste vestluskaartidega, tuleb ka siin mängus kõige pealt sisse elada ja enda kaasmängijatega pool päeva üks teisele silma vaadata. Vähemasti tunne on küll selline, et pool päeva läks mööda, sest teisele inimesele silma vaatamine on paras väljakutse. See on üldse raskeim osa mängust.

Ma näen, et seda mängu võiksid mängida inimesed, kes veel ei ole leibu ühte kappi pistnud, vaid kurameerivad ja tutvuvad veel. Avastavad üksteist ja Vestluskaardid annavad sellele kõigele vaid vunki juurde. Siin on küsimusi alates seksieelistustest ja lõpetades lihtsate eluliste küsimustega. Seega ma soovitan seda mitte oma pereliikmetega mängida. Sest kui tuleks küsimus “Kui tihti sa ennast rahuldad?”, siis ma ei tahaks näha oma ema punaseks tõmbunud nägu või 93 aastast itsitavat vanatädi kui nad sellele ausalt vastata püüavad.

Kuid samuti sobib see ka paaridele, sest meie nautisime selle läbimängimist väga. Kindlasti tuleb mängus kinni pidada reeglist, et ei mingeid hinnanguid ei mängu ajal ega peale mängu, kuna need kaardid aitavad avastada teise kohta asju, millest sul varem aimugi polnud ja seda eelkõige seepärast, et need asjad on miski, millest ei soovita kõva häälega rääkida.

Paar küsimust ja minu vastust antud mängus tekkinud küsimustele:

Kas truudus on juhuse puudus?

Mina arvan, et see on hästi inimese loomuses kinni. Ma ei anna hinnanguid neile, kes petavad, sest see tuleb enamjaolt selle põhjalt, et miski on suhtes puudu. Olen kohanud nii mõndagi, kes petab, et suhet päästa. Hullumeelne perspektiiv I know! Ma siiski ei anna neile hinnanguid. Ma annan hinnanguid neile, kes petavad ja teevad seda nii, et partner kusagilt kolmandast kohast teada saab. See näitab ülbust ja lugupidamatust enda partneri vastu. Sellised inimesed ei vääri enda partnerit. Kui petad siis tee nii ,et keegi teada ei saa ja võta ka teadmiseks, et see hakkab tõenäoliselt sind painama ja sul tekib kihk oma partnerie ära rääkida. Ei! Sina oled selle suhte enda petmisega ohtu pannud ja nüüd pole sinu asi enda südant kergendada. Ela oma taagaga. See viimane on just Esileedi hurjutus nende suhtes, kes pisar silmil lihtsalt ühel päeval üles tunnistavad – ise tegid, siis ära nüüd otsi leevendust seda jagades, sest nüüd on kaks inimest südamevaluga mitte sina üksi.

Kas sulle meeldib kerge flirt?

Minu lemmik osa suhtest on alati olnud see suhe enne suhet. Kõik need pilkude mängud, salajased puudutused, esimene suudlus ja kõik, mis sinna kaasneb. See on see üksteise avastamine ja kogu aeg õhinal olek. Enne kui ma abiellusin vähemasti. Kas mulle meeldib täna kerge flirt? Ei tea. Ma ei oska flirtida. Ma ei ole eriti osav suhtleja kui pole mingit konkreetset teemat ja ma arvan, et kui ma püüaks mõne naisega flirtida, siis viskaks ta hirmunult karjudes oma rahakoti minu suunas ja tormaks põgenedes nii kaugele kui jalad kannavad.

Kas üldse ja kui tihti peaks mees naisele lilli kinkima?

Ikka peaks, aga mitte tihti. Samas ka mitte liiga harva. Lilli peaks tooma piisavalt tihti, et naine ei tunneks, et ta unustuse hõlma vajunud on ja teiselt piisavalt harva, et lilled oleksid üllatus. Kui jääda ainult tähtpäevadele kindlaks, siis kaob ära üllatusmoment, seega vahel kui toidupoes lillepoest mööda minna, siis võiks need paar lisaeurot kulutada, et naisele meelde tuletada, et ta sulle oluline on.

Kui oluline on olla kursis teineteise rahalise seisuga?

Väga oluline. Ma usun, et raha ei garanteeri õnne, aga raha pakub turvalisust ja kes iganes on kursis Maslow püramiidiga, see teab, et selleks, et muudest asjadest elus rõõmu tunda, on turvalisus päris oluline asi, mida saavutada. Kuidas sa saad taga ajada eneseteostust, kui sa ei tea, kas sul järgmisel kuul on raha, et makse maksta? Ja selleks, et teada, mis perekonna seisud rahaga on, peaks omama ettekujutust kogu pere finantsilisest seisust. Mina tean, missugune on seis Esileedi kontol ja tema omab ülevaadet ka minu olukorrast. See annab võimaluse aegsasti reageerida kui asi on liikumas halvemuse poole.

Kui võtta kasvõi see viimane küsimus, siis paljudel peredel on suhted pinges, sest rahaline seis ei ole läbipaistev, sest üks pool ei taha teist poolt muretsema panna ja ei räägi talle reaalsest olukorrast ja teine pool on pidevalt mures, sest tunneb, et talle valetatakse ja puudub turvatunne. Sellepärast soovitan neid kaarte igale suhtes olijale, et suhe oleks avatud kaartidega. Saab partneri kohta teada nii mõndagi, millest varem aimugi polnud. Kiidan väga.

Ka sina võid endale Fonterego Vestlus- ja arengukaardid Partner II osa vanusele 18+ võita. Selleks vasta kommentaariumis küsimusele, mille ma võtan siit samast kaardipakist ja selleks on: “Mis on sinu partneri kolm parimat harjumust?” Jäta vastus siia, või FB postituse alla ja osalemiseks peaksid sa olema nii meie kui ka Apollo FB sõber. Kõik mängud loosin välja juba homme!

Teised mängud, mida me mängisime, võib leida siit:

 1. Mölkky
 2. Vestluskaardid: karjäär
 3.  Mimiq
 4. Purgi täpsusvise

Kommentaarid

“Kas truudus on juhuse puudus? Mängude nädala viies mäng: Arengu ja vestluskaardid Partner 18+, II osa” on saanud 39 vastust

 1. Annely Emma Krell ütleb:

  1. Ta on maailma kuldsemate kätega mees. Ta ei salli iialgi seda, kui miski logiseb või on katki – kõik parandab ära.
  2. Ta on kõige abivalmim inimene. Nii minu kui teiste suhtes. Ta ei ütle kunagi ei, kui vajan abi, nõu või sõbrannadega veinitamisele järgi tulemist.
  3. Ta laseb mul oma sikliga sõita! Okok. Tegelikult on raske öelda mis on see kolmas, sest neid toredaid harjumusi on palju. Ta armastab minuga unistada uutest reisisihtkohtadest, ta küsib alati kuidas mul päev läks, ta koristab enda järgi, ta võtab mind kaissu kui mu pea tahaks närvilisest päevast plahvatada.

  Ta on mo inimene.

 2. Evelin ütleb:

  Minu partneri kolm parimat harjumust on töökus, kohusetundlikud ja ausus.

 3. Merlys ütleb:

  Minu partner on ülimalt kannatlik, kohusetundlik ja hoolas.

 4. Merlys ütleb:

  Minu partner on ülimalt kannatlik, kohusetundlik ning hoolas.

 5. Kristel ütleb:

  1) hoolivus! Juba 2,5 kuud (peale lapse sündi) teeb tema (vabatahtlikult!) süüa ja koristab, et mina end katki rebima ei peaks 2) romantilisus- toob lilli ja veedab hea meelega minuga päevi metsas või rabas või tantsib minuga keset poodi 3) ei saa mööda neist pruunidest silmadest

 6. Teele ütleb:

  Minu abikaasa on hooliv, ta proovib alati leida aega minu, sõprade ja isegi kassi jaoks, ka kiire töö kõrvalt. Järjekindel, nt meie suhte kui ka selles osas, et kõik enda arvutimängud ja legod ikka komplektina saaks kätte. Humoorikas, ta suudab edukalt halva tuju naljaga heaks pöörata. Mängiksin suurima hea meelega temaga seda vestlusmängu, eriti nüüd kui kohe-kohe oleme kolmekesi.

 7. Klaarika ütleb:

  Kolm parimat omadust
  1. Ta on väga tähelepanelik, märkab kui midagi on jäänud laokile (kas mul või tal endal), pesu oleks vaja pesta, prügi välja viia vms ja siis tegutseb vastavalt. Kas peseb pesu või viib prügi välja või mis iganes. Tihti juhtub nii, et mul tuleb meelde, et midagi oli vaja teha ja ta ütleb, et ta tegi juba ära. Lisaks on ta väga tähelepanelik kui olen juuksuris käinud või pead pesnud või maniküüri teinud ja alati teeb komplimente.
  2. Ta on alati nii positiivne. Tema jaoks on kõik probleemid ja mured lahendatavad ja kui need ei ole lahendatavad, siis ta ei vaeva oma pead nendega. Süstib minusse alati positiivsust ja häid mõtteid kui talle oma muresid räägin.
  3. Võtab inimesi sellistena nagu nad on ja arvestab nendega – ei pahanda kunagi, kui mul läheb enda sättimisele 5 minuti asemel 30 minutit, vaid naerab ainult ja ütleb, et ta teadis, et nii läheb. Peab meeles pisemaidki detaile inimeste kohta. Tuleb õhtul koju ideega, et “läheks sinna sööma, sa kunagi ütlesid, et sa tahaks sinna minna”. Paneb tundma end erilisena 🙂

 8. Kertu ütleb:

  1. Lai maailmavaade teemadel, milles mina hea ei ole. 2. See, kuidas ta teiste inimeste osas hoolivust üldse välja ei näita, aga mind hoiab kui silmatera. 3. Huumorimeel, isegi siis kui üle poole ta naljadest on minu kulul. Boonus nr 4: need imelised pruunid silmad!

 9. Signe ütleb:

  Minu partneri parimad/armsaimad harjumused on:
  1. Kui olen millessegi süvenenud, siis ta tuleb ja suudleb mind möödaminnes õrnalt kaelale 🙂 Imetleb mind
  2. Ta võtab mul käest või ümbert kinni kui me tänaval jalutame – on minu jaoks olemas/kohal
  3. Ta oskab ennast armastada moel, et valides ennast ja endale meelepäraseid tegevusi, jätab ta mulle alati tunde, et olen tema jaoks kõige olulisem 🙂

 10. Helen ütleb:

  1. Ùks suurepàrane isa- isegi pàrast vàsitavat tòòpàeva leiab aja lastele ?
  2. Ta ei lase ainult minult koristada ja sùùa teha vaid vàga tihti vòib leida just teda neid tegevusi tegemas ? Seega parim mees ?
  3. Oskus loobuda perekonna nimel sellest mis hàvitas perekonda ?
  Olen uhke naine suurepàrase mehe kòrval ?
  PS! Ma polnud ennem sellele nii mòelnudki vaid nùùd sain ikka veel paremini aru kui vedanud mul on mehega ?

 11. Kohalik ütleb:

  Loen neid kommentaare ja kurbus tuleb peale. Mul ikka elus*tt mees, ühtegi head omadust ei oska nimetada.
  Aga kes mind vana nõida ikka tahab.

 12. Ave ütleb:

  Oh, meile oleks seda mängu küll vaja.

  Parimad omadused:
  1) parandab kõik ära, mis vaja
  2) ei pea mind hulluks, kui mõni hull idee jälle tuleb, ja ei parasta, kui see idee ei olnud parim
  3) kuldsete kätega

 13. Kristi ütleb:

  1. Ta on meeletult töökas. Ta ei tule enne ära, kui tal on see konkreetne asi, millle ette võtab, tehtud.
  2. Harjumus lasta mul IGA JUMALA NÄDALAVAHETUS magada nii kaua kui mina tahan. Ta ärkab koos meie 2 aastase tütrega ja läheb tegeleb temaga teises toas, peseb nõud ära, teeb toidu ja ta ei ole mitte iial kobisenud, et ma magan. 😀
  3. Tal on harjumus mu autot tankida, kui paak tühi. ME LIKE IT! 😀

 14. Kerttu ütleb:

  Minu elukaaslane ütleb mulle igapäev kui väga ta mind armastab ja ei jäta kunagi hommikul ägates ning öhtul magama minnes musi andmata…ta on kuldsete kätega ja saab köigega hakkama mis ette vötab. Ülimalt toetav on köigis heades ja halbades elujuhtumites… Tubli,tark,asjalik..

 15. Kätu ütleb:

  Ma vajan seda mängu, ausalt!!!!! tahaks ka avatud kaartidega mängida, et teada saada rohkem. Või ehk jagad küsimusi messengeris? Arvan,et suhte alus on ausus ja mulle meeldib mehe juures see, et ta räägib oma päevast,kuidas tal läks nt tööl jne…hoolitseb ja tegeleb lastega ja leiab aja,et minuga nt vaadata pilvede all koos. Kui talle see tegelikult ei meeldi 🙂 Pisiasjad teevad rõõmu, kui olnud pikk ja väsitav päev lastega ja siis ta tuleb ja pakub välja, et võib ise täna õhtul söögi teha.
  Minu jaoks teeb eriliseks see,et ta on olemas ja parim tunne olla hoitud ja armastatud.

 16. G ütleb:

  Hoolivus, töökus, ausus on need mis iseloomustavad minu elukaaslast:)

 17. Triinu ütleb:

  Väga hooliv – saab kohe aru, kui on mure, ning töötab kohusetundlikult mure parandamise jaoks ega anna enne alla, kui probleem on lahendatud.
  Rahulik – ei ärritu kunagi millegi peale.
  Seltsiv ja seltskondlik – saab imeliselt hästi läbi oma pere, sõprade ja töökaaslastega. 🙂

 18. Gerda ütleb:

  Ma ei saa panna punkthaaval kirja neid kolme omadust, sest need on omavahel niiii läbi põimunud. Abikaasa on väga töökas, nii kodus kui tööl, aga see ei ole nii, et tegemist oleks töönarkomaaniga. Tegemist on inimesega, kellele meeldib kogu aeg midagi teha. Ta on väga hea organiseerija. Lisaks oma töödlee-tegemistele on ta organiseerinud ära ka meie finantsilise poole. Olles kõik oma praeguse maise ja ebamaise vara ise endale välja teeninud, oskab ta seda hoida. Kindlasti on ka temal vahel emotsiooniostud, aga ma usaldaksin iga kell talle kogu oma raha ja muu vara. Ilmselt saaksin selle tagasi tunduvalt paremana. Selline korrashoid ja läbimõeldus tekitavad turvatunde. Sa tead, et mis ka ei juhtuks, kõik läheb hästi. Ja olgugi, et ta ei too tihti lilli, ei ole tal kahju võimaluste korral teha midagi, mis naise näole naeratuse tooks. Vahel tahaks ta lihtsalt pooleks kallistada, sest see ilus ja puhas emotsioon, mis ta minus tekitab, ei mahu enam minu sisse ära. Mul on väga vedanud ?

 19. Nele ütleb:

  Truudus, heasoovlikkus, nutikus

 20. Helen ütleb:

  Hoolivus, seiklushimu, ratsionaalsus.

 21. Meril ütleb:

  1. Hoolitseb selle eest, et minu klaas on alati täidetud joogiga.
  2. Igal hommikul lehvitab mulle akna pealt, kuna mina lähen varem kodust välja.
  3. Ütleb igal hommikul mulle, et ta armastab mind. 🙂

 22. Tiina ütleb:

  Minu abikaasa 3 parimat harjumust..

  1. Ta võtab mind igal õhtul kaissu. Kui mul on külm, palav, hea tuju, olen mossis, vihane. Isegi kui ma torisen vaikselt samal ajal, siis tegelikult see meeldib mulle ja tunnen end hästi ja turvaliselt. 🙂

  2. Harjumus Snapchattida, et rohkem suhelda minu ja tütrega. 😀 Kui ma talle peale tööd ei snapi/helista, helistab ise, et kas kõik on ikka korras. Annab/anname oma käikudest ikka teada, et teine muretsema ei peaks. 🙂

  3. Harjumus parandada ise meie autod, isegi kui ta tegelikult ei viitsi/täpselt ei oska, kui lihtsam oleks kuhugi remonti viia. Arendab end googeldades ja videosid vaadates ja ikka teeb ise korda. 🙂 Enamasti käib ka minu autot tema tankimas, sest ma ei viitsi end välja ajada. 😀

  4. Harjumus istuda minu juures köögis, kuni teen süüa, küpsetan, teen lõunaid valmis vms. Vahest aitab ka. 😀

  5. Harjumus pidada mind enda raamatupidajaks. 😀 See on hea, sest mina olen meie peres see realistlik pool, kes haldab sissetulekuid/väljaminekuid ja nii mul on turvaline ja hea, kui tean ja oskan tallegi täpselt öelda, kui palju ja mida lubada saame. 🙂

 23. Johanna ütleb:

  Aus, õpihimuline ja sihikindel

 24. Nell ütleb:

  3 parimat omadust:
  1. Ta hoolib. Oma perest, sõpradest, lähedastest.
  2. Korraarmastus. Lihtsalt võtab tolmuimeja ja hakkab kodu koristama
  3. On süsteemne. Teeb asju õiges järjekorras ja nii nagu vaja mitte lihtsalt “kuidagi”.
  Seda vestlusmängu mängiks küll. Vestleme üsna palju, huvitavad/intrigeerivad teemad kuluks ära.

 25. Merka ütleb:

  Paljud kirjutavad siia omadusi, aga kui ma mõtlen reaalselt häid harjumusi, siis nii raske on endal ka neid leida :D. Halbu oleks megalihtne (ilmselt teistel ka). See panigi mind mõtlema, et miks see nii on? Miks ma ei suuda leida häid harjumusi, küll aga halbu nii lihtsalt. Igatahes, ma pingutasin ja tulemus: ta hoolitseb oma küünte eest, koristab iga päev elutuba (vähemalt vedelevad mänguasjad eest ära) ja toas ei suitseta enam (midagi head halvas…). Jess, ikka on mehes midagi head ka 😀 😀

 26. Riin ütleb:

  1. Rahulik. Tema endast välja viimine võtab omajagu aega ja minusuguse keravälgu kõrval on see üks parimaid omadusi, mis kaaslasel olla võib.

  2. Ta huvid on minu omadega võrreldes täiesti teisest maailmast, mis omakorda tähendab, et ta on minu jaoks väga huvitav.

  3. No need rohelised silmad, millest üks on keskelt pruunisäbruline. Neist ei saa üle ega ümber.

 27. Marika ütleb:

  Ausus, usaldusväädsus, hea huumorimeel

 28. Aet ütleb:

  1. Ta hoiab mind elusana
  2. Ta oskab aja väga maha võtta.
  3. Kui vaja, saab hakkama kõigega, ei ole kaks vasakut kätt kandvast regioonist välja kasvanud.

 29. Kats ütleb:

  1. Ta ei jäta asju laokile ja peseb nõusid kui ma palun
  2. Talle on harjumuseks imemaitsvate söökide valmistamine
  3. Utsitab tagant, et teeksin ikka neid asju mis on mulle hingelähedased

 30. Jelena Kikkas ütleb:

  Hommikul kohvi teha, helistada kohalejõudmisel et ma ei muretseks ja minuga igas asjas nõustumine (ideaalne harjumus mu meelest) 🙂

 31. Triin ütleb:

  1. Tal on hea süda. Hoolib lähedastest, võõramatest ja loomadest.
  2. Ta ajab mind naerma ka siis, kui mul selleks üldse tuju pole.
  3. Ta on alati tema ise ja alati otsekohenem mitte kuskil ei tõmba ta maski ette, et kellelegi paremini meeldida, aga tal on alati piisavalt klassi, et sellega mitte kedagi solvata.

 32. MS ütleb:

  1. Hoiab väga korda, mehe puhul hindamatu väärtus.
  2. On väga ambitsioonikas ja samas perekeskne.
  3. Oskab mind panna tundma naisena.

 33. Janar ütleb:

  1. Talle meeldib ise kodus süüa teha.
  2. Talle meeldib ette planeerida asju, et need paremini õnnestuks.
  3. Talle meeldib pere finantsidest ülevaadet omada ja kulu-tulu arvestust pidada.

 34. Kats ütleb:

  Hm kolm parimat kaaslase omadust oleks järgmised: 1) Sihikindel 2) Täpne ja 3) Ei jäta kunagi hätta (loe: iga kell tuleb ükskõik kuhu järgi). Tegelikult oleks mul nendele kaartidele soov just seetõttu, et uuesti üksteist avastada ja teatud asjad läbi rääkida, mis on paraku varju jäänud 🙁

 35. Tiina ütleb:

  1. Tuleb appi ja oseleb kodutöödes palumata, olenemata sellest, mida on vaja teha.
  2. Hea huumorisoon.
  3. Kannatlikkus

 36. Kerli ütleb:

  Minu elukaaslase 3 parimat omadust:
  1. Ta on humoorikas ja hoiab alati kõigil tuju üleval. Talle ei meeldi kurvad/mossitavad inimesed ja teeb alati kõik, et seltskonnas naeru jätkuks.
  2. Ta on hooliv. Ta hoolib väga oma lähedastest ja hoiab neid väga. Püüab alati aidata ja kõigi jaoks olemas olla. Kõige tähtsamad on talle ta lapsed – neile on ta maailma parim isa ❤️
  3. Ta on ettearvamatu (heas mõttes). Pidevalt üllatab mind nii oma käitumisega kui mõtetega. Vahepeal vaatame telekat ja siis ütleb mulle näiteks, et kuule, lähme Pärnusse randa ja panemegi asjad kokku ja lähme (elame Tartus). Pidevalt on ka selliseid hetki, kus ta hommikul läheb tööle, paar tundi hiljem on kodus ja paneb asju kokku ja teatab, et me lähme maale 😀 nojah siis 😀
  Maailma parim mees on mul ❤️?

 37. Liis ütleb:

  1. Ta teeb hommikul kõigile esimese asjana söögi valmis.
  2. Kui ta nãeb, et midagi on must vôi vajab niisama kõpitsemist, ajab ta asja korda.
  3. Ta on väga hea rahaplaneerija.

 38. amy ütleb:

  1. Nähtamatu
  2. Sotsiaalne värdjas
  3. Smsidele vastab emotikonidega

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Päevaküsimus

Kas pigem ootamatu pettumuse olukorras

Loading ... Loading ...

Otsi

Arhiiv

Liitu uudiskirjaga

FB ja IG seab aina kitsendusi, kui paljude inimesteni mu sõnumid ja postitused jõuavad. Jäta palun enda e-maili aadress, sest ma plaanin korra nädalas (või paari nädala tagant) saata mailile ühe uudiskirja, et sa ei jääks väikesest meelelahutusest ilma lihtsalt sellepärast, et FB nii otsustas. Luban, et need jäävad ainult minule ja ma ei levita neid kellelegi, ega hakka ka saatma spämmi. Luban olla viisakas ja vastutustundlik.

Loe ka neid lugusid

 • Pe**e, t**a, f**k ja teistest vahvatest sõnadest

  Kuna eile oli FB seinal juttu ropendamisest, siis ma mõtlesin, et kirjutaksin natukene meie pere filosoofiast sel teemal. Ma ei ole kunagi eriti suur ropendaja olnud. Mul on…

 • Miks te endale koera soovite? Peamiselt laikide pärast!

  Kuna mul pole mingit skandaali teile vahendada (tegelt üks on, aga sellest ma ei räägi), siis minu jälgijaskond on üpriski stabiiline, väikese tõusunurgaga ülespoole. Iga kuu tuleb mõnikümmend…

 • Midagi hoopis teistsugust

  Postitus valmis koostöös GoGoNanoga Ma huvi pärast vaatasin, et millal oli minu esimene koostöö GoGoNanoga ja kui mu blogi mulle ei valeta (vabalt võib), oli meie esimene koostegemine…