Meist

Mina olen Henry ja see siin on minu blogi.
Alustasin blogimist 2012 aastal ja siis ma kirjutasin enda teekonnast tervislikuma minani. See teekond on mul läbi elu olnud väga suurte tõusude ja mõõnade ning tõenäoliselt on see hea väljund blogimiseks, sest see teekond ei paista otsa lõppevat. Iga kord, kui ma dieeti pean, võtan ma viis kilo alla siis seitse kilo juurde. Seega, kui sa arvad, et saad mul siin kohal abiks ja toeks olla, anna aga märku. Minu terviseblogi FB lehe võib leida siit (LINK).

2014 aastal sündis mul poeg, keda ma siin blogis nimetan Noorsandiks ning ma hakkasin paralleelselt pidama ka isablogi, millest 2016. aastal sündis ka raamat (LINK)

2015 aastal saime me suure üllatuse (loe: šoki) osaliseks, kui saime teada, et meie perre sünnivad lisaks veel kaksikud, keda ma siin blogis nimetan Vennaseks ja Piigaks.

Olen abielus ja enda naist nimetan ma siin blogis Esileediks.

Elukutselt olen suitsetamisest loobumise terapeut ja teen oma tööd hingega ja hästi. Esindan Eestis suitsetajate abistamiseks Allen Carri meetodit. Koduleht on ka (LINK). Need, keda ma aidata ei saa, on väga suures vähemuses võrreldes nendega, keda saan. Enamus inimestest, kes minu poole pöörduvad, saavad suitsetamisest ka lahti. Siin ka üks esinemine Ringvaates, kus ma käisin koos Juss Haasmaga (LINK)

Blogis ilmuvad postitused paar korda nädalas, kuid peamine ja igapäevane tegevus toimub meil siiski sotsiaalmeedia kanalites. Meie FB lehe leiad siit (LINK) ja Instagrami konto on siin (LINK)

Kontakt: jakobsonh@gmail.com

Kui teil on küsimusi, mõtteid, koostöösoove, siis pöörduge julgelt. Isegi, kui me ei leia ühist osa, siis olen alati avatud kõigiks mõteteks ning ärge kõhelge neid minuga jagamast

Meie pere:

Isa-Henry

Ema-Esileedi

Poeg-Noorsand

Kaksikud Vennas ja Piiga.

Elame Tartu külje all ja loodame, et sa suudad samastuda blogiga ning leida siin miskit, mis ka sulle huvi pakub.

Jakobson-beebi-251015-20