Sooduskoodid – a mida henry teeb?

Mul on aeg-ajalt mõned head diilid, mida ma saan enda lugejatele jagada. Ma ei püüa neid igalt poolt kokku krahmata, vaid enam-jaolt on tegu ettevõtmistega, millega ma olen niigi koostööd teinud/tegemas. Seega visake julgelt aeg-ajalt pilk peale, äkki on miskit uut.

WOLT
Tegemist on toidukullerteenusega, mis toimib nii mitmeski linnas Eestis, Soomes ja on aina laienemas. Kui sa oled olukorras, et ise süüa teha ei viitsi/ ei jõua, siis on WOLT äpiga tellimine ülimugavaks tehtud. Registreeru, ühenda enda deebet- või krediitkaardiga ja vali suure hulga restoranide ja roogade vahel. Registreerudes kasuta koodi AMHT, mis annab sulle kohe SEITSE eurot krediiti. Kuid ära jäta seda krediiti sinna vedelema, vaid kasuta see paari nädala jooksul ära, et mitte ilma jääda. Otsi rakendus Appstorest või Google Playst.
KOOD: AMHT
BOONUS: Registreerumisel kontole 7 eurot

LINEA SHOP (link)
Linea on meie pere lemmikute hulka kuulunud esimesest proovimisest alates. Eriti nende juuksehooldussarjad. Esileedi puudlit meenutavad juuksed on väga pretensioonikad ja peale nõustamist sai ta endale parima lahenduse. Sealsed töötajad on väga abivalmid, et kõik saaksid endale just selle toote, mida neil vaja on. Ka nende vannivahud on meie pere must have toodete hulgas. Soodushind koodiga kehtib kuni aprilli lõpuni ja kood annab allahindluse 15%.
KOOD: henryarvab15
BOONUS: -15%

PHOTOEXPRESS (link)
Photopointi veebiteenus, kus sa saad lasta neti teel endale sobivad pildid paberile printida. Tellides kasuta koodi HENRY ja saad pildid kätte 20% soodsamalt. Ehk iga viies pilt on minu kulul 🙂
KOOD: HENRY
BOONUS: -20%

ENZYPIN (link)
Me testisime tõeliselt loodust säästvaid puhastusvahendeid ja nende kasutajateks ka jäime. Õigemini katsetas neid meie koristaja. Kui tavaliselt on ökokeemia toimivus küsitav, siis sel korral oli seda ka silmaga näha. Tegin ka neist ühe ülevaatliku postituse. Loe seda SIIT
KOOD: AMHT
BOONUS: -15%