Sooduskoodid

Mul on aeg-ajalt mõned head diilid, mida ma saan enda lugejatele jagada. Ma ei püüa neid igalt poolt kokku krahmata, vaid enam-jaolt on tegu ettevõtmistega, millega ma olen niigi koostööd teinud/tegemas. Seega visake julgelt aeg-ajalt pilk peale, äkki on miskit uut.

ELISA RAAMAT (link)
Me veedame ilmatuma aja tehes mitte midagi. Sageli olen isegi taibanud mõttelt, et oleks mul raamat kaasas, teeks ma vähemasti midagi kasulikku. Nüüd ongi, sest ELISA RAAMATu äpp, on pungil täis raamatuid ning ajakirju ja saad neid lugeda kas ise, või loeb neid sulle äpis olev robotlugeja. Kiidan ja soovitan. Tohutu rahaline kokkuhoid.

Tavaliselt on liitujal kaks esimest nädalat tasuta, aga mulle anti võimalus pakkuda enda lugejatele võimalus lugeda kaks esimest kuud poole hinnaga, millega on võit 50% suurem ja selleks pead sa kasutama koodi HENRY50. Ehk, kui sa muidu maksaksid kahe kuu eest 17.98, siis koodiga maksab esimene kuu 4.49 ja teine kuu 4.49 ja sa võid selle raha eest lugeda nii palju raamatuid ja ajakirju, kui sa vähegi jõuad. Selleks, et koodi kasutada, mine SIIA
KOOD: HENRY50
BOONUS: Kaks esimest kuud -50%

VOTEX (link)
Voodipesu valimine on alati nii keeruline, sest nii palju halbu tooteid on müügil. Karedad, materjal ajab higistama, läheb hetkega topiliseks. Meil õnnestus proovida Votexi mako-satiinist voodipesu ja see oli täiesti super. Siidine, libe, hingav. Täiesti suurepärane. Kirjutasin sellest ka SIIN.
KOOD: HENRY15
BOONUS: -15%

GOGONANO (link)
Me oleme aastaid enda riideid ja jalanõusid poriste ilmade tekkel kaitsnud nanospreiga. See annab juurde ilmastikukindluses ja ka puhastamine on hiljem lihtsam. Oleme seda kasutanud tänaseks vist juba kolm aastat. Tegin ka neist ühe ülevaatliku postituse. Loe seda SIIT
KOOD: AMHT
BOONUS: -10%