Kommid – maailma parim valuuta + LOOS!

! Seda postitust toetab Yummy kommid, kelle kommidega me nüüd aasta jagu tuttavad oleme olnud !

“Vennas, palun lase issil tööd teha ja mine alla!” Ega ta ei lähe. Ta istub seal meetri kaugusel oma kavala naeratusega ja ta ei lähe kusagile. Ta ehk läheb kõrvalasuvasse vannituppa, lukustab ukse ja hakkab veega pladistama, aga alla ta ei lähe. Kuid ka sellest ei piisa, et ta vannitoas on, sest veega tohivad nad pladistada vaid meie järelvalve all, kuna neil on kombeks sellega hulluks minna. Me kulutame igakuiselt rohkem vett, kui mõni Namiibia suguharu aastas ja ma arvan, et pool sellest on Vennas dušiga põrandale lasknud.

Varsti taipavad ka Piiga ja Vennas, et nende vend on üleval ja siis nad seisavad kolmekesi mu ümber ja hingavad mulle näkku ning ilastavad klaviatuurile. Ja on vaid üks asi, mis nad alla saadab. Pulgakomm. Ma ei tea, kust see tulnud on ja miks see nii on, aga meil on miskipärast selline kirjutamata reegel, et kui nad saavad pulgakommi, siis ainuke koht, kus seda süüa tohib, on alumine korrus. Ma ei pea neid isegi suunama – ma ulatan kapiotsast värvilise karbi, kust igaüks valib endale meelepärase kommi ja nad suunduvad ise vabatahlikult alumisele korrusele. See tähendab mulle umbes 20 minutit vaikust, mis mul tuleb võimalikult kiiresti ära kasutada.

Kommid, mis mul kapi otsas peidus on, on Yummy kommid (LINK). Olete vast seda brändi ise ka kuulnud ja need kommid on meie valik seetõttu, et need on valmistatud päris mahlast ja lisatud suhkur on rafineerimata roosuhkur. Ah jaa, mahetooted on nad ka. Oluline on sellepärast, et kui ma annan lastele mõnd poest ostetud pulgakommi, siis poole tunni pärast tuleb mul neid lühtrite ja kardinapuude küljest lahti kangutada, kuid Yummy kommidega seda muret ei ole. Lapsed ei lähe hulluks. Seega on see meie esimene valik, kui me lastele komme valime.

Kuid me ei anna lastele neid iga päev (vahel isegi mitte igal nädalal), sest seal sees on siiski suhkur ja hammastele mõeldes tuleks säilitada kaine mõistus ja klaaskommide tarbimist piirata. Kuigi mu hambaarst rääkis, et kõige hullem hammastele on hoopis selline ootamatu asi nagu suhkrused hommikuhelbed, kuna need jäävad hammaste taha ja vahele kinni ning pisik ja sööbik saavad palju efektiivsemalt tööd teha. Jah, ma palun tal endaga rääkida nagu viie-aastasega. Siis on mul lootust, et ta on minuga sama õrn nagu viie-aastasega. Ma tahan siin kohal öelda, et mu hambaarst on mega. Ta on nii tore, et ma natuke isegi igatsen teda. Mitte nii palju, et tema juurde vabatahtlikult visiidile minna. Ma ei tea, mis valu see peaks olema, et ma enda sammud omal algatusel sinna seaks. Kuigi mul seisab ees hambakivi eemaldus. Võeh, tuleb vist ikka aeg kinni panna.

Pulgakommid on ka meie laste arengule hästi kasulikud. Mitte sellepärast, et nad paneks nende aju paremini tööle, vaid see teadmine, et kapi otsas on kommid, on kõik kolm pere last ühtse tiimina tööle pannud. Nad raalisid kolmekesi välja, kuidas ülemise riiulini ulatuda. Selleks läks vaja liumäge, kahte tooli, füsio-palli, kärbsepiitsa ja rohkelt kannatust. Igal juhul nad nuputasid välja kuidas ja nad said ka paki kätte. Mõelda vaid, alles nad olid beebid ja nüüd nad võiks vabalt oma kommivargusoperatsiooniga “Ocean 11” mehed häbisse jätta. Soov saada midagi kättesaamatut, toob nende loovuse ja leidlikkuse kiirelt välja.

“Mina tahan kirsi oma!” teatab Noorsand alati kui ta mult kommi saab. “Mina tahan ka kirsi oma” teatab tavaliselt Piiga kohe otsa. Tegelikult ta ei taha. Tegelikult on ta lemmik see melonimaitseline, kuid ta peab tegema kõike täpselt nii nagu vanem vend. Vennas fännab granaatõuna oma. Valik on kommidel super. Kuid loomulikult fakt, et Noorsand tahab kirsi oma, Piiga enda maitset ja Vennas oma, ei tähenda, et nad teisi maitseid ei soovi. Ei. Nii nad käivad üksteise juures üksteise komme limpsimas. Ainus, kes enda kommi ümber võõrast keelt ja huuli ei soovi, on Vennas. Nii siis peab ta pidevalt valvel olema, sest nii kui ta näiteks multikat vaatama jääb on Noorsand või Piiga šaakalina ta kommi kõrval ja lakuvad ennast unustavalt enne kui Vennas seda märkab. Siiski, vahel ta leebub ja ulatab oma kommi teiste suunas vabatahtlikult.

Nüüd tundub kogu see püüd toita kõiki lapsi erilusikatega, et kui kellelgi kaaries on, et see ei leviks, naeruväärsena. Nad imevad üksteise pulgakomme, söödavad lauas üksteisele toitu, joovad kõik samast topsist ja pudelist.

Alates sellest ajast kui meile esimest korda Yummy komme tutvustati, on need meil alati olemas olnud ja kusagile kättesaamatusse kohta ära pandud. Vähemasti on hea viis, kuidas lapsi enda pilli järgi tantsima panna. Täiuslik relv. Muahahahaha! (Kujutage mind naerdes ette selle paksu kiilaka pahalasena (Dr. Evil) Austin Powersi filmist). Pulgakommidele on lisandunud nüüd nende pakutavad ka pehmed kummikommid ja hapukad dražeed. Jällegi miljon korda parem valik võrreldes poes pakutava toiduvärvi-suhkrupommiga.

 

“Aga miks nad puuvilja ei söö?” tekib mõnel ehk küsimus. Loomulikult söövad ja fännavad. Kuid ma arvan, et need ei asenda üksteist, vaid täiendavad. Kui isegi Esileedi mind kunagi poodi midagi head tooma saatis, siis mul oli kiusatus talle mõni magus puuvili tuua, aga ma ei toonud. Ma pole veel lahutuseks valmis.

Ka siin teen ma teiega meeleldi ühe loosi ära ja keegi teist võidab terve karbitäie Yummy pulgakomme (allolev pilt), kus sees on hulk erinevaid komme. Selleks olge meie ja Yummy kommide Facebooki (LINK) jälgijad ja kommenteerige, mis on teie lemmik puuvili/mari.

Sain teile ka parema hinna ja kui lähete Yummy kommide lehele, siis sisestades kood “henry“, saate kogu ostu 15% soodsama hinnaga. Meie lemmikud oleks: need pulgakommid, need pehmed kummikommid ja need “sour beans” kommid. Need minu lingitud on hulgipakendid ja kestavad hulk aega, aga kodukalt saab osta neid komme ka pakikese kaupa. Soodushind kehtib kuu lõpuni.

69 kommentaari

 • reneli2222
  7 kuud ago

  Minu lemmik puuvili on õun. 🙂

  • Eiütle
   7 kuud ago

   Minu lemmik on arbuus😄

 • Ingrit
  7 kuud ago

  Meie lemmikuks on granaatõun ja kirss.

 • Triin
  7 kuud ago

  Minu lemmikud on viinamarjad ja mangu. Suvel vaarikad ja maasikad. 😊

 • Virge
  7 kuud ago

  Minu lemmik on kiivi.

 • Piret S.
  7 kuud ago

  Olen Yummikommidega vägagi tuttav ja neid ka enne tarbinud, niiet hea kraam. MInu lemmik puuvili on melon.

 • Eneli
  7 kuud ago

  Minu lemmik puuvili on õun 🙂

 • Moona-Anna
  7 kuud ago

  Minu lemmik puuvili on mango 😍 Lemmik marjad on vaarikad ja maasikad 😊

 • Kati
  7 kuud ago

  Lemmikud on kirsid ja maasikad (Y) 🙂

 • Mairi
  7 kuud ago

  Minu poisile ka maitsevad need kommid! Minu lemmik puuvili on granaatõun 🙂 mm ja murelid on ka vaieldamatud lemmikud 🙂

 • Birjo
  7 kuud ago

  Me juba fänname Yummy komme ja laste lemmikud on virsiku ja arbuusi omad (minu lemmik on granaatõuna 😀 )

 • Liis
  7 kuud ago

  minu plika armastab komme ja olenemata sellest, et ma loen sõnu peale hammaste lõhkumisest, ostetakse ikka neid poe karamell pulgakomme ja kahekesi ragistatakse hammastega. Niiet tõstan käed kõrgele ja hõiskan et ma soovin omale kapi otsa ka neid komme peitu panna 😀 Minu lemmik puuvili on kirss, aga samuti ka arbuus 🙂

 • Carolin
  7 kuud ago

  Garanaatõuna lõpmatuseni.. Mmmmm

 • Ketu
  7 kuud ago

  Kuna olen hetkel rase, siis kõik puuviljad on suured lemmikud 😀 ja need kommid panid mul konkreetselt suu vett jooksma. Olen poes mitu korda tahtnud pulgakommi osta, aga no see chupa chups tõukabki mu just eemale selle keemia tõttu, mida sisaldab :/ Kodus on ka üks 2-aastane, kes ei tea klaaskommidest/pulgakommidest veel midagi, chupa chupsi saaks ma süüa ainult unede ajal või kuskil salaja aeg ajalt limpsides, aga neid julgeks ka talle proovida anda 🙂
  Muide, kas neid Tartus kuskil poes ka müüakse?

  • henry
   7 kuud ago

   kusagil kindlasti, kuna neil ka müügiinimene tartus olemas. Aga selleks, et saada seda eriti head hinda, soovitan kodukalt tellida ja minu koodi kasutada

 • Eve-Liis
  7 kuud ago

  Mustikad ja vaarikad 😊

 • Ülle
  7 kuud ago

  Vaieldamatu lemmik on kirss

 • Liisu
  7 kuud ago

  Lemmik puuvili on arbuus, kuigi jah, päris puuvili ta just ei ole.

 • Marge
  7 kuud ago

  Meie pere lemmikud kommid. Ja lemmik puuvili on mango.

 • Kadri
  7 kuud ago

  Mulle meeldivad enamus puuviljad ja marjad, lapsele läheb peale arbuus ja maasikad.
  🙂

 • Helen
  7 kuud ago

  Meile meeldivad väga vaarikad 😊

 • Maret Tolbuzova
  7 kuud ago

  Kõige maitsvam on kirss! 😋🍒

 • Ele
  7 kuud ago

  Eelistan troopilisi marju/puuvilju. Kodumaistest vaarikas, kirss 🙂

 • Merli
  7 kuud ago

  Ma ei teagi, mis mu lemmik on, oleneb hetkest vist. Praegu sööks viinamarju näiteks. 🙂

 • Kristin
  7 kuud ago

  Kõik puuviljad on mõnusad, lapsele meeldib mangu (mango). ;D

 • Marii
  7 kuud ago

  Vaarikad 😍

 • Elis
  7 kuud ago

  Meie peres ka Yummikommid olulisel kohal – külmkapi otsas 😁
  Lemmik mittepuuvili on maasikas 😂 Muud lemmikut nagu ei oskagi välja tuua. Kõik värske on hea! 🍓🍓🍓

 • Reene
  7 kuud ago

  Minu lemmik puuvili on nektariin

 • Laine Luhalep
  7 kuud ago

  Näib olevat tervislikum ja huvitav maius!Peab lastelaste peal proovima!

 • Helen
  7 kuud ago

  Super, et kuulsin neist kommidest. Mul kaks pisikest kes on pulgakommide fännid ja tõesti väga neid pulgakomme neile osta ei taha. Vahest harva luban, aga nõudlus on tihedamalt 😊
  Hoiame pöidlaid loosimisel 😊
  Meie pere lemmikud puuviljad kn mango, banaan, apelsin..tegelt kõik puuviljad on me kodus tähtsal kohal 😊

 • Petra
  7 kuud ago

  Minu lemmik puuviljaks on viinamarjad, aga olen üleüldiselt suur puuviljasõber. Yummydest on mu lemmikud õuna ja virsiku oma… mmmm praegugi hakkab suu vett jooksma

 • Lilian
  7 kuud ago

  Üle kōige armastan ma sügusesi kuldrenette :)! Poeg (1a 4k) on suur mustikate fänn!

  • Lilian
   7 kuud ago

   *sügisesi 🙂

 • Kristina
  7 kuud ago

  Arbuus 😍

 • Kristina
  7 kuud ago

  Arbuus

 • Kaisa
  7 kuud ago

  Kirss

 • Liis
  7 kuud ago

  Minu lemmik mari on vaarikas, aga kõik mu kolm last armastavad jäägitult mustikaid 🙂
  PS! Meie ei ole veel ühtegi siin kirjeldatud kommi proovida saanud, aga suu hakkas vett jooksma küll 😉

 • K
  7 kuud ago

  Mu lemmik puuvili on pomelo(kui seda saab puhvilja alla liigitada, sest ma täpselt ei tea, kus ta kasvab 😀 ).

 • Kertu
  7 kuud ago

  Minu lemmik marjad on kirsid ja maasikad 🍒🍓

 • Kristi
  7 kuud ago

  Minu ja ka laste üks suur lemmik on kirsid!! 🙂

 • karolina
  7 kuud ago

  Meie preili lemmik on maasikas ja pirn. No Anna ainult kätte ja rahu majas 🙂

 • Marju
  7 kuud ago

  Minu lemmik on kirss 🙂

 • Marju
  7 kuud ago

  Minu lemmik on kirss 🙂 🍒

 • Geidi
  7 kuud ago

  Minu lemmik puuvili oleks granaatõun.
  Lastel aga maasikad

 • Geity Matsi
  7 kuud ago

  Granaatõun. Oeh ma olen niiii kaua tahtnud juba neid komme proovida. Äkki nüüd õnnestub 😊

 • Signe
  7 kuud ago

  Mango on imehea :). Minu kolm last, kes on piima ja gluteeni vabal söögil oma tervise tõttu oleks super omada kapiotsas sellist purki ;).

 • Monika
  7 kuud ago

  Minu lemmik on hetkel melon

 • Kärol
  7 kuud ago

  Kirsid ja maasikad 🙂

 • Rutt
  7 kuud ago

  Granaatõun 🙂

 • Carolyn
  7 kuud ago

  Minu lemmikpuuvili on arbuus🍉

 • Sille
  7 kuud ago

  Minu lemmik puuvili on arbuus 🙈😊

 • Mariann
  7 kuud ago

  Minu lemmik on õun

 • Tiina
  7 kuud ago

  Lapsele meeldivad vaarikad. Vaieldamatult vaarikad 🙂 Poja juba unelevalt räägib, et tal on sünnipäevaks vaja vaarikatorti. Ma ise selline tavaline õunasku.

 • Riina K.
  7 kuud ago

  Lemmik puuvili on vaieldamatult kirss 🙂

 • Pilleriin
  7 kuud ago

  Olen juba tükk aega yummi kommide jälgija, aga pole veel jõudnud neid oma pudinatele osta 😀 Minu lemmik marjad on maasikad 😛

 • Elina
  7 kuud ago

  Hetkel on mu lemmik puuvili apelsin, enne seda oli viinamari ja enne seda pomelo jne 😝

 • Lilith
  7 kuud ago

  Minu absoluutsed lemmikud on apelsin ja vaarikas 😀

 • Terje
  7 kuud ago

  Minu lemmik on maasikas 😊

 • Liina
  7 kuud ago

  Wau. No küll on hea, et ma Su fänn olen! Jälle midagi uut! Ei olnud mina teadlik neist maiustest. Logish, et kohe sai nende kodulehele ümber koolitus ja mõned soovid teele saadetud. Ja siis meenus, et ajajaaa – sinu jutt jäi pooleli. Sorry! 😀
  Ma usun, et vaarikas on meie pere puhul ühine nimetaja.

 • Hanna
  7 kuud ago

  Minu lemmik on mango 🙂

 • Merli
  7 kuud ago

  Minu lemmik on granaatõun 🙂
  Ja Yummid on ka meie pere suured lemmikud, 3 aastase lemmikud on hapud beensid 😀

 • Evely
  7 kuud ago

  Osaleks ka loosis. Minu lemmik puuvili on õun ja usun et lastele meeldiks need kõik. Ah mis ma valetan. Mulle maitseks ka need kõik.

 • Kaidi
  7 kuud ago

  Meie pere lemmikud on maasikad ja murelid. Ja Yummy kommid on tõesti väga head.

 • Pille-Riin
  7 kuud ago

  Lemmik on pirn.

 • MS
  7 kuud ago

  Minu lemmik on kirss 🙂

 • Jane
  7 kuud ago

  Lemmik on granaatõun ja vaarikas 🙂

 • Lille
  7 kuud ago

  Polegi veel proovinud neid Yummisid, aga pulgakommid on meie laste lemmikud ja tõesti suurepärased valuutad. Poes käies mõni ikka korvi pannakse. Väiksema lemmikmaitse on mustsõstar ja suuremal maasikas. Tore oleks neid Yummi komme neil maitsta.

 • Carmen
  7 kuud ago

  Muidugi maasikas 👌

 • Kaie
  7 kuud ago

  Meeldivad mango ja kiss. Kommid jagaks oma maiatele õelastele.

Jäta kommentaar