Kommid – maailma parim valuuta + LOOS! – a mida henry teeb?

Kommid – maailma parim valuuta + LOOS!

13.04 2018

! Seda postitust toetab Yummy kommid, kelle kommidega me nüüd aasta jagu tuttavad oleme olnud !

“Vennas, palun lase issil tööd teha ja mine alla!” Ega ta ei lähe. Ta istub seal meetri kaugusel oma kavala naeratusega ja ta ei lähe kusagile. Ta ehk läheb kõrvalasuvasse vannituppa, lukustab ukse ja hakkab veega pladistama, aga alla ta ei lähe. Kuid ka sellest ei piisa, et ta vannitoas on, sest veega tohivad nad pladistada vaid meie järelvalve all, kuna neil on kombeks sellega hulluks minna. Me kulutame igakuiselt rohkem vett, kui mõni Namiibia suguharu aastas ja ma arvan, et pool sellest on Vennas dušiga põrandale lasknud.

Varsti taipavad ka Piiga ja Vennas, et nende vend on üleval ja siis nad seisavad kolmekesi mu ümber ja hingavad mulle näkku ning ilastavad klaviatuurile. Ja on vaid üks asi, mis nad alla saadab. Pulgakomm. Ma ei tea, kust see tulnud on ja miks see nii on, aga meil on miskipärast selline kirjutamata reegel, et kui nad saavad pulgakommi, siis ainuke koht, kus seda süüa tohib, on alumine korrus. Ma ei pea neid isegi suunama – ma ulatan kapiotsast värvilise karbi, kust igaüks valib endale meelepärase kommi ja nad suunduvad ise vabatahlikult alumisele korrusele. See tähendab mulle umbes 20 minutit vaikust, mis mul tuleb võimalikult kiiresti ära kasutada.

Kommid, mis mul kapi otsas peidus on, on Yummy kommid (LINK). Olete vast seda brändi ise ka kuulnud ja need kommid on meie valik seetõttu, et need on valmistatud päris mahlast ja lisatud suhkur on rafineerimata roosuhkur. Ah jaa, mahetooted on nad ka. Oluline on sellepärast, et kui ma annan lastele mõnd poest ostetud pulgakommi, siis poole tunni pärast tuleb mul neid lühtrite ja kardinapuude küljest lahti kangutada, kuid Yummy kommidega seda muret ei ole. Lapsed ei lähe hulluks. Seega on see meie esimene valik, kui me lastele komme valime.

Kuid me ei anna lastele neid iga päev (vahel isegi mitte igal nädalal), sest seal sees on siiski suhkur ja hammastele mõeldes tuleks säilitada kaine mõistus ja klaaskommide tarbimist piirata. Kuigi mu hambaarst rääkis, et kõige hullem hammastele on hoopis selline ootamatu asi nagu suhkrused hommikuhelbed, kuna need jäävad hammaste taha ja vahele kinni ning pisik ja sööbik saavad palju efektiivsemalt tööd teha. Jah, ma palun tal endaga rääkida nagu viie-aastasega. Siis on mul lootust, et ta on minuga sama õrn nagu viie-aastasega. Ma tahan siin kohal öelda, et mu hambaarst on mega. Ta on nii tore, et ma natuke isegi igatsen teda. Mitte nii palju, et tema juurde vabatahtlikult visiidile minna. Ma ei tea, mis valu see peaks olema, et ma enda sammud omal algatusel sinna seaks. Kuigi mul seisab ees hambakivi eemaldus. Võeh, tuleb vist ikka aeg kinni panna.

Pulgakommid on ka meie laste arengule hästi kasulikud. Mitte sellepärast, et nad paneks nende aju paremini tööle, vaid see teadmine, et kapi otsas on kommid, on kõik kolm pere last ühtse tiimina tööle pannud. Nad raalisid kolmekesi välja, kuidas ülemise riiulini ulatuda. Selleks läks vaja liumäge, kahte tooli, füsio-palli, kärbsepiitsa ja rohkelt kannatust. Igal juhul nad nuputasid välja kuidas ja nad said ka paki kätte. Mõelda vaid, alles nad olid beebid ja nüüd nad võiks vabalt oma kommivargusoperatsiooniga “Ocean 11” mehed häbisse jätta. Soov saada midagi kättesaamatut, toob nende loovuse ja leidlikkuse kiirelt välja.

“Mina tahan kirsi oma!” teatab Noorsand alati kui ta mult kommi saab. “Mina tahan ka kirsi oma” teatab tavaliselt Piiga kohe otsa. Tegelikult ta ei taha. Tegelikult on ta lemmik see melonimaitseline, kuid ta peab tegema kõike täpselt nii nagu vanem vend. Vennas fännab granaatõuna oma. Valik on kommidel super. Kuid loomulikult fakt, et Noorsand tahab kirsi oma, Piiga enda maitset ja Vennas oma, ei tähenda, et nad teisi maitseid ei soovi. Ei. Nii nad käivad üksteise juures üksteise komme limpsimas. Ainus, kes enda kommi ümber võõrast keelt ja huuli ei soovi, on Vennas. Nii siis peab ta pidevalt valvel olema, sest nii kui ta näiteks multikat vaatama jääb on Noorsand või Piiga šaakalina ta kommi kõrval ja lakuvad ennast unustavalt enne kui Vennas seda märkab. Siiski, vahel ta leebub ja ulatab oma kommi teiste suunas vabatahtlikult.

Nüüd tundub kogu see püüd toita kõiki lapsi erilusikatega, et kui kellelgi kaaries on, et see ei leviks, naeruväärsena. Nad imevad üksteise pulgakomme, söödavad lauas üksteisele toitu, joovad kõik samast topsist ja pudelist.

Alates sellest ajast kui meile esimest korda Yummy komme tutvustati, on need meil alati olemas olnud ja kusagile kättesaamatusse kohta ära pandud. Vähemasti on hea viis, kuidas lapsi enda pilli järgi tantsima panna. Täiuslik relv. Muahahahaha! (Kujutage mind naerdes ette selle paksu kiilaka pahalasena (Dr. Evil) Austin Powersi filmist). Pulgakommidele on lisandunud nüüd nende pakutavad ka pehmed kummikommid ja hapukad dražeed. Jällegi miljon korda parem valik võrreldes poes pakutava toiduvärvi-suhkrupommiga.

“Aga miks nad puuvilja ei söö?” tekib mõnel ehk küsimus. Loomulikult söövad ja fännavad. Kuid ma arvan, et need ei asenda üksteist, vaid täiendavad. Kui isegi Esileedi mind kunagi poodi midagi head tooma saatis, siis mul oli kiusatus talle mõni magus puuvili tuua, aga ma ei toonud. Ma pole veel lahutuseks valmis.

Ka siin teen ma teiega meeleldi ühe loosi ära ja keegi teist võidab terve karbitäie Yummy pulgakomme (allolev pilt), kus sees on hulk erinevaid komme. Selleks olge meie ja Yummy kommide Facebooki (LINK) jälgijad ja kommenteerige, mis on teie lemmik puuvili/mari.

Sain teile ka parema hinna ja kui lähete Yummy kommide lehele, siis sisestades kood “henry“, saate kogu ostu 15% soodsama hinnaga. Meie lemmikud oleks: need pulgakommid, need pehmed kummikommid ja “sour beans” kommid. Need minu lingitud on hulgipakendid ja kestavad hulk aega, aga kodukalt saab osta neid komme ka pakikese kaupa. Soodushind kehtib kuu lõpuni.

Eelmine postitus Järgmine postitus

69 kommentaari

 • reneli2222

  13.04.2018 at 16:50

  Minu lemmik puuvili on õun. 🙂

  1. Eiütle

   17.04.2018 at 15:37

   Minu lemmik on arbuus?

 • Ingrit

  17.04.2018 at 10:27

  Meie lemmikuks on granaatõun ja kirss.

 • Triin

  17.04.2018 at 10:28

  Minu lemmikud on viinamarjad ja mangu. Suvel vaarikad ja maasikad. ?

 • Virge

  17.04.2018 at 10:30

  Minu lemmik on kiivi.

 • Piret S.

  17.04.2018 at 10:32

  Olen Yummikommidega vägagi tuttav ja neid ka enne tarbinud, niiet hea kraam. MInu lemmik puuvili on melon.

 • Eneli

  17.04.2018 at 10:35

  Minu lemmik puuvili on õun 🙂

 • Moona-Anna

  17.04.2018 at 10:39

  Minu lemmik puuvili on mango ? Lemmik marjad on vaarikad ja maasikad ?

 • Kati

  17.04.2018 at 10:40

  Lemmikud on kirsid ja maasikad (Y) 🙂

 • Mairi

  17.04.2018 at 10:40

  Minu poisile ka maitsevad need kommid! Minu lemmik puuvili on granaatõun 🙂 mm ja murelid on ka vaieldamatud lemmikud 🙂

 • Birjo

  17.04.2018 at 10:42

  Me juba fänname Yummy komme ja laste lemmikud on virsiku ja arbuusi omad (minu lemmik on granaatõuna 😀 )

 • Liis

  17.04.2018 at 10:43

  minu plika armastab komme ja olenemata sellest, et ma loen sõnu peale hammaste lõhkumisest, ostetakse ikka neid poe karamell pulgakomme ja kahekesi ragistatakse hammastega. Niiet tõstan käed kõrgele ja hõiskan et ma soovin omale kapi otsa ka neid komme peitu panna 😀 Minu lemmik puuvili on kirss, aga samuti ka arbuus 🙂

 • Carolin

  17.04.2018 at 10:44

  Garanaatõuna lõpmatuseni.. Mmmmm

 • Ketu

  17.04.2018 at 10:48

  Kuna olen hetkel rase, siis kõik puuviljad on suured lemmikud 😀 ja need kommid panid mul konkreetselt suu vett jooksma. Olen poes mitu korda tahtnud pulgakommi osta, aga no see chupa chups tõukabki mu just eemale selle keemia tõttu, mida sisaldab :/ Kodus on ka üks 2-aastane, kes ei tea klaaskommidest/pulgakommidest veel midagi, chupa chupsi saaks ma süüa ainult unede ajal või kuskil salaja aeg ajalt limpsides, aga neid julgeks ka talle proovida anda 🙂
  Muide, kas neid Tartus kuskil poes ka müüakse?

  1. henry

   17.04.2018 at 10:49

   kusagil kindlasti, kuna neil ka müügiinimene tartus olemas. Aga selleks, et saada seda eriti head hinda, soovitan kodukalt tellida ja minu koodi kasutada

 • Eve-Liis

  17.04.2018 at 10:48

  Mustikad ja vaarikad ?

 • Ülle

  17.04.2018 at 10:49

  Vaieldamatu lemmik on kirss

 • Liisu

  17.04.2018 at 10:58

  Lemmik puuvili on arbuus, kuigi jah, päris puuvili ta just ei ole.

 • Marge

  17.04.2018 at 11:04

  Meie pere lemmikud kommid. Ja lemmik puuvili on mango.

 • Kadri

  17.04.2018 at 11:10

  Mulle meeldivad enamus puuviljad ja marjad, lapsele läheb peale arbuus ja maasikad.
  ?

 • Helen

  17.04.2018 at 11:13

  Meile meeldivad väga vaarikad ?

 • Maret Tolbuzova

  17.04.2018 at 11:19

  Kõige maitsvam on kirss! ??

 • Ele

  17.04.2018 at 11:26

  Eelistan troopilisi marju/puuvilju. Kodumaistest vaarikas, kirss 🙂

 • Merli

  17.04.2018 at 11:36

  Ma ei teagi, mis mu lemmik on, oleneb hetkest vist. Praegu sööks viinamarju näiteks. 🙂

 • Kristin

  17.04.2018 at 11:40

  Kõik puuviljad on mõnusad, lapsele meeldib mangu (mango). ;D

 • Marii

  17.04.2018 at 11:53

  Vaarikad ?

 • Elis

  17.04.2018 at 11:56

  Meie peres ka Yummikommid olulisel kohal – külmkapi otsas ?
  Lemmik mittepuuvili on maasikas ? Muud lemmikut nagu ei oskagi välja tuua. Kõik värske on hea! ???

 • Reene

  17.04.2018 at 11:58

  Minu lemmik puuvili on nektariin

 • Laine Luhalep

  17.04.2018 at 12:35

  Näib olevat tervislikum ja huvitav maius!Peab lastelaste peal proovima!

 • Helen

  17.04.2018 at 12:38

  Super, et kuulsin neist kommidest. Mul kaks pisikest kes on pulgakommide fännid ja tõesti väga neid pulgakomme neile osta ei taha. Vahest harva luban, aga nõudlus on tihedamalt ?
  Hoiame pöidlaid loosimisel ?
  Meie pere lemmikud puuviljad kn mango, banaan, apelsin..tegelt kõik puuviljad on me kodus tähtsal kohal ?

 • Petra

  17.04.2018 at 12:43

  Minu lemmik puuviljaks on viinamarjad, aga olen üleüldiselt suur puuviljasõber. Yummydest on mu lemmikud õuna ja virsiku oma… mmmm praegugi hakkab suu vett jooksma

 • Lilian

  17.04.2018 at 12:53

  Üle kōige armastan ma sügusesi kuldrenette :)! Poeg (1a 4k) on suur mustikate fänn!

  1. Lilian

   17.04.2018 at 12:54

   *sügisesi 🙂

 • Kristina

  17.04.2018 at 13:17

  Arbuus ?

 • Kristina

  17.04.2018 at 13:18

  Arbuus

 • Kaisa

  17.04.2018 at 13:46

  Kirss

 • Liis

  17.04.2018 at 13:52

  Minu lemmik mari on vaarikas, aga kõik mu kolm last armastavad jäägitult mustikaid 🙂
  PS! Meie ei ole veel ühtegi siin kirjeldatud kommi proovida saanud, aga suu hakkas vett jooksma küll 😉

 • K

  17.04.2018 at 14:00

  Mu lemmik puuvili on pomelo(kui seda saab puhvilja alla liigitada, sest ma täpselt ei tea, kus ta kasvab 😀 ).

 • Kertu

  17.04.2018 at 14:05

  Minu lemmik marjad on kirsid ja maasikad ??

 • Kristi

  17.04.2018 at 15:08

  Minu ja ka laste üks suur lemmik on kirsid!! 🙂

 • karolina

  17.04.2018 at 15:54

  Meie preili lemmik on maasikas ja pirn. No Anna ainult kätte ja rahu majas 🙂

 • Marju

  17.04.2018 at 15:56

  Minu lemmik on kirss 🙂

 • Marju

  17.04.2018 at 15:57

  Minu lemmik on kirss 🙂 ?

 • Geidi

  17.04.2018 at 16:07

  Minu lemmik puuvili oleks granaatõun.
  Lastel aga maasikad

 • Geity Matsi

  17.04.2018 at 16:15

  Granaatõun. Oeh ma olen niiii kaua tahtnud juba neid komme proovida. Äkki nüüd õnnestub ?

 • Signe

  17.04.2018 at 16:19

  Mango on imehea :). Minu kolm last, kes on piima ja gluteeni vabal söögil oma tervise tõttu oleks super omada kapiotsas sellist purki ;).

 • Monika

  17.04.2018 at 16:19

  Minu lemmik on hetkel melon

 • Kärol

  17.04.2018 at 16:33

  Kirsid ja maasikad 🙂

 • Rutt

  17.04.2018 at 18:10

  Granaatõun 🙂

 • Carolyn

  17.04.2018 at 18:41

  Minu lemmikpuuvili on arbuus?

 • Sille

  17.04.2018 at 19:22

  Minu lemmik puuvili on arbuus ??

 • Mariann

  17.04.2018 at 21:18

  Minu lemmik on õun

 • Tiina

  17.04.2018 at 22:09

  Lapsele meeldivad vaarikad. Vaieldamatult vaarikad 🙂 Poja juba unelevalt räägib, et tal on sünnipäevaks vaja vaarikatorti. Ma ise selline tavaline õunasku.

 • Riina K.

  17.04.2018 at 23:04

  Lemmik puuvili on vaieldamatult kirss 🙂

 • Pilleriin

  17.04.2018 at 23:46

  Olen juba tükk aega yummi kommide jälgija, aga pole veel jõudnud neid oma pudinatele osta 😀 Minu lemmik marjad on maasikad 😛

 • Elina

  18.04.2018 at 00:05

  Hetkel on mu lemmik puuvili apelsin, enne seda oli viinamari ja enne seda pomelo jne ?

 • Lilith

  18.04.2018 at 00:52

  Minu absoluutsed lemmikud on apelsin ja vaarikas ?

 • Terje

  18.04.2018 at 06:37

  Minu lemmik on maasikas ?

 • Liina

  18.04.2018 at 09:40

  Wau. No küll on hea, et ma Su fänn olen! Jälle midagi uut! Ei olnud mina teadlik neist maiustest. Logish, et kohe sai nende kodulehele ümber koolitus ja mõned soovid teele saadetud. Ja siis meenus, et ajajaaa – sinu jutt jäi pooleli. Sorry! 😀
  Ma usun, et vaarikas on meie pere puhul ühine nimetaja.

 • Hanna

  18.04.2018 at 10:13

  Minu lemmik on mango ?

 • Merli

  18.04.2018 at 10:59

  Minu lemmik on granaatõun 🙂
  Ja Yummid on ka meie pere suured lemmikud, 3 aastase lemmikud on hapud beensid 😀

 • Evely

  18.04.2018 at 12:39

  Osaleks ka loosis. Minu lemmik puuvili on õun ja usun et lastele meeldiks need kõik. Ah mis ma valetan. Mulle maitseks ka need kõik.

 • Kaidi

  18.04.2018 at 14:15

  Meie pere lemmikud on maasikad ja murelid. Ja Yummy kommid on tõesti väga head.

 • Pille-Riin

  18.04.2018 at 21:16

  Lemmik on pirn.

 • MS

  19.04.2018 at 21:03

  Minu lemmik on kirss 🙂

 • Jane

  20.04.2018 at 11:13

  Lemmik on granaatõun ja vaarikas 🙂

 • Lille

  20.04.2018 at 12:55

  Polegi veel proovinud neid Yummisid, aga pulgakommid on meie laste lemmikud ja tõesti suurepärased valuutad. Poes käies mõni ikka korvi pannakse. Väiksema lemmikmaitse on mustsõstar ja suuremal maasikas. Tore oleks neid Yummi komme neil maitsta.

 • Carmen

  20.04.2018 at 22:43

  Muidugi maasikas ?

 • Kaie

  21.04.2018 at 15:36

  Meeldivad mango ja kiss. Kommid jagaks oma maiatele õelastele.

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga