Mida võib leida AMHT jõulupakist, mis varsti loosi läheb?

Nii, juba lähipäevil loosin ma välja AMHT jõulupaki. Valetan. Tegelt ma loosin välja kolm tükki. Pakis võib leida minu lemmikuid ja lisaks ka mitu uut asja, mis on tooted, mida esindavad inimesed teie endis seast. Ehk paar jälgijat, kes ettevõtlusega tegelevad midagi müües või tootes, soovisid ka teile jõulurõõmu pakkuda. Mis saab mul selle vastu olla?

Kuidas see endale võita? Ole lihtsalt päriselt meie tegevustega kursis ja ära ole suvaline õnneotsija, kes ei tea meist suurt midagi. See oleks esimene tingimus ja teine oleks see, et sa oled tellinud siit lehelt endale uudiskirja. Keegi raporteerib pidevalt Facebookis mu postitusi ja üks selline teravam nali ongi juba maha võetud, millega kaasnes hoiatus, et kui kontost ei taha ilma jääda, siis vaata ette. Ma hakkasingi mõtlema, et aga mis siis saab, kui ma jäängi kontost ilma. Noh, siis tuleb uus luua, aga see oleks suht hull ettevõtmine ja sellepärast püüangi seda mailide nimekirja luua, et meil jääks igal juhul kontakt. Liituda saad siin samal lehel. Kui sa loed telefoniga, siis on need lahtrid alla scrollides jupp maad peale postitust. Kui arvutis, siis siin samas tekstist paremal.

Aga kindlasti oleks põnev teada, mis paki seest leida võib. Rikub natuke üllatusmomenti, aga üllatus ei olegi kõige olulisem. Oluline, et paki sisu meeldiks.

Esimene asi pakis on üks minu suuri lemmikuid ja kui sa ei ole kusagil kännu taga elanud, siis sa tead seda kindlasti. Tegemist on AMHT logoga Sauveri 700ml termostops. Nimelt tulid neil müügile väga kenad uued termostopsid, mis on alt kitsenevad ja seega mahuvad iga auto topsihoidjasse. Teine, mis mulle meeldib, on see, et joomine käib kõrrega. Nii tavalisel termospudelil pudelil, kui kõrrega variandil on mõlemal plussid ja miinused, aga hetkel meeldib mulle just kõrrega variant palju enam. Ja just eriti see tops. Sauveri tooted on ülikvaliteetsed ja ilusad. Selle topsi näol saad endale super abimehe, et juua piisavalt, kuna see hoiab terve päeva vee külmana. Vaata nende teisi tooteid SIIT.

Teine on meie pere pikaaegne lemmik JOIK. Nende mahetooted on meie kodu lõhnastanud aastast…. ma ei teagi. Nende areng ettevõttena on olnud väga vinge, sest ma mäletan ammuseid aegu, kui Esileedi õde oli just sinna tööle läinud ja kui ma vaatan nüüd, kus ettevõte on kasvatanud metsikult mitte ainult kliendibaasi, vaid ka toodete nimekirja. Igal juhul pole ma pettunud kunagi ainsamaski nende tootes .. peale dušiõli. See seisab mul juba mitu aastat vannitoas riiulil ja ei tea kui kaua ta seal veel plaanib olla. Mitte, et toode halb oleks, seda ma ei tea, vaid ma lihtsalt ei tea, mida sellega teha. Kas seda kantakse peale enne pesu või peale? Kas sa pead kuiv olema või märg? Mida see üldse teeb? Ma juba olen paar korda küsinud ka, aga ma ei mäleta kunagi, mis see vastus oli ja ma rohkem ei julge küsida ka. Las seisab. Joik pani pakki enda poolt ühe imeliselt lõhnava küünla ja toa õhuvärskenduskomplekti. Vaata nende teisi tooteid SIIT.

Kolmandaks panen ma pakki kaasa Suure Päkapikuraamatu. Ma just tutvustasin teile ka seda Facebookis natuke aega tagasi. Raamatust sai meie peres totaalne hitt ja usun, et saab teie omas ka. Sa saad päkapiku kohta nii palju teada, et sa ei vaata ühtegi 100 aastast päkapikujõmpsikat kunagi enam sama pilguga. Koduka leiad SIIT

Neljandaks panen ma kaasa purgi Tõlluste mahedat mett. Ma ei ole kohanud mesinikke, kes oleks oma mee suhtes kirglikumad, kui Tõlluste mehed. Iga detail on oluline. Vähemalt nende jaoks. Iga küsimus, mis mul tekkis, sai nii põhjaliku vastuse, et kohe sai. Ma ise teen oma suitsetamisest loobumise meetodiga sama asja – kui keegi küsib, siis ole valmis veerand tunniseks vastuseks. Kui oled milleski nii kindel, siis tahad olla ka kindel, et kogu info saab edasi antud. Kuid meest rääkides, siis meie ei ole suured mee tarvitajad, kuid see mesi oli mingil imekombel laual ja nädalaga oli pool purki läinud. Seega võin kinnitada, et mesi on väga hea, mahe ja mesinikud lähenevad oma tegemistele äärmise tähelepanelikkusega. Purgil leiab mesiniku kontaktid ka ja saab seda endale kõikjale üle Eesti ka pakiautomaati tellida, aga kui tahaks KOHE, siis Rimides on kohalike tootjate lett „Talu toidab“ ja Tõlluste mee leiab ka sealt riiulist. Vaata nende kodukat SIIT.

Viiendaks võib pakist leida suure hulga tooteid, mis just naistel silmad särama panevad. Otseses mõttes. Sealt leiab lauvärve, huulepliiatsi, erinevaid näohooldustooteid, midagi nahale ja loomulikult ka ükssarve pisarad. Jep, lugesite õigesti. Ma ei oska väga meigitoodetel kaasa rääkida. Oskan öelda, et brändid on Wibo, Clochee ja Lavandais. Kõik kvaliteetsed nimed ja Esileedi oli elevil küll, sest kui ta seda valikut seal läbi tuuseldas, olid ta silmad suured ja kiitis nii ühte kui teist. Naistele avastamist rohkem, kui küll. Kuna on kolme erineva brändi tooted, siis siit leiad Lavandais, siit Clochee ja siit Wibo tooted.

Kuuendaks leiab pakist uue hariva „mängu“, millel nimeks Mateemik. Selle asemel, et siin ise midagi välja mõelda (kuna me pole ise veel jõudnud seda mängida, sest see just jõudis minuni paar tundi tagasi), siis mõned sõnad mängu looja poolt: Igaüks ju teab, et matemaatika tunnid ei saa olla kunagi põnevad, kuni arvutamine ja korrutustabel peas ei ole. Meetodeid õppimiseks on mitmed, MIK meetod on üks nendest. Igapäevaselt 50 mängukaarti läbi mängides, on korrutustabel varsti kindlalt peas.

Õnneks on jõutud tõdemusele, et läbi mängu õppimine tõepoolest toimib. Laps suudab keskenduda ja näitab ise üles indu- ta ju ei õpi, ta mängib. Ta kasutab loogikat ja loovust ning õppimine toimub stressivabalt. Pinge on kadunud ja uued teadmised kinnituvad kiirelt.

Ehk sellised lahedad kaardid, mis õpetavad su lapsele mänguliselt matemaatikat. Noorsand on väga suur numbrihuviline ja meie oleks selle mängu üle väga rõõmsad. Kindlasti teie ka, kui teil on keegi kodus selles vanuses. Vaata nende kodukat SIIT.

Seitsmendaks tuleb mul aga saata võitjale täitsa eraldi pakk, sest muidu läheb liiga kobakaks. Kingitusest võtab osa teiste seas ka meie lemmik toidupood Tartus – MyItaly. Tõepoolest, ma ei ole erapooletu, kuna selle juhataja Heret on meie hea sõber juba üle kümne aasta, kuid ma olen ka lihtsalt Hereti suur fänn. Ma tahaks tema energiat ja ettevõtlikkust ning eelkõige põhjalikkust. Nii nagu ma kiitsin Tõlluste mesinikke, et nad on hästi põhjalikud, siis Heret on täpselt samasugune. Ta mitte ainult ei müü tooteid, mis on pärit Itaaliast, vaid ta ka teab kõikide toodete täpset päritolu. Üheks tema suureks hitiks on oliiviõli ja ta on ise täielik guru. Ta kirjutas ka maailma kõige põhjalikuma oliiviõli raamatu. Ta ei tea sageli ainult õlimüüjat, vaid sageli ka oliivide kasvatajat ja kasvataja lellepoega. Ka mandariine julgeme me osta ainult temalt, sest hiljuti oli mingi artikkel, et enamus mandariine on nii räigelt pritsitud, et arvestades neis leiduva mürgi kogust, on lastel mõistlik süüa ainult üks viil päevas. MyItaly toodete puhul teab Heret täpselt, kust need tulevad ja kuidas on need kasvatatud. Seega Heret lubas saata omalt poolt võitjale paki, milles leiab imelist oliiviõli ja magusaid mandariine Itaaliast. Vaata nende teisi tooteid SIIT.

Kaheksandaks on üks väga lahe elamuskingitus, milleks on 65 eurone kinkekaart sushi koolitusele, mis toimub 20.01 Tallinnas. Seda viib läbi päriselt jaapanis elanud Kertu Bramanis koos jaapanlanna Sachiko Vasseriga. Kinkekaardi paneb välja MoshiMoshi. Mida teha, kui sa ise osaleda ei saa? Kingi kellelegi, kes saab.Saab kindlasti olema väga maitseküllane ja meeleolukas õhtupoolik. Loe ürituse kohta SIIT

Üheksandaks paneb enda panuse mees nimega Hindrek. Kes see on? See on mees, kes puutub Esileedit rohkem ja põhjalikumalt, kui ma ise. Hindrek on Esileedi massöör ja kevadisest seljavigastusest saadik, on Esileedi pea iganädalaselt tema tervendavate käte all käinud ja ei jõua teda ära tänada. Mitmed ühised sõbrad käivad ka samas kohas ja kõik kiidavad taevani. Hindreku tegevus on aga palju laiem nagu vihjab ka tema kodulehe nimi Kogemusteraapia.ee. Nende poolt läheb loosipakki kolm difuuserit, millesse sisse pannes natuke vett ja paar tilka eeterlikku õli, lõhnab su kodu imeliselt. Eriti mugav isend, mida on ülikerge kaasas kanda ja kogu pere tervist haiguste perioodil toetada. Loe neist lähemalt SIIT.

Loodan, et võitja rõõmustab. Kui sa võidad, siis tee pilt ja saada mulle ka või veel parem tägi mind instagaramis ära. Seniks aga ilusaid pühi sulle. Ma loosin võitja pühapäeval ja esmaspäeval panen paki teele. Muidu ongi kõik kingid alati jõulude peale kuhjatud. Nüüd saad nänni ka natuke peale jõule. Edu kõikidele, kes osalevad!

Kommentaarid

“Mida võib leida AMHT jõulupakist, mis varsti loosi läheb?” on saanud 31 vastust

 1. Ulla ütleb:

  Liitusin ka nüüd uudiskirjaga.

  Aga jälginud olen teid ammu, st et mul küll üks laps ja üpris suur, aga alati olen imestanud, et kuidas te veel elus olete, kui teil neid lapsi nii palju on. 😂😂

 2. Kairi ütleb:

  Ootan alati kannatamatult uusi lugusid🙂

 3. Jane ütleb:

  Ootan alati neid huumoripostitusi igapäevaelust. Kommenteerija ei ole, vaikne jälgija küll 🙂. Info kiri ammu tellitud, jään teateid ootama.

 4. Eneli ütleb:

  Aitäh Henry ❤️
  See mis sina ja su pere teeb on imeline lugemine. See killuke mis sa meiega jagad on nii ootamist väärt, nii ehe ja siiras.
  Olge hoitud ja alati armastatud.
  Ilusat aastalõppu Sulle ja su perele

 5. Kristi ütleb:

  Alati huvitav jälgida teie tegemisi ja postitusi!

 6. Triin ütleb:

  Jälgin postitusi ka ilma uudiskirjata, kuid auhinnast ikka ära ei ütleks😁

 7. Kristi ütleb:

  Jälgin teid ja huvitav ja lõbus alati teid kugeda

 8. Maarika ütleb:

  Jälgin alati huviga, nii mõnusalt lahedad postitused.

 9. Annika ütleb:

  Aitäh, et oma pere tegemisi meiega jagad 😊 Üks ja ainus blogi, mida ma järjepidevalt loen ja mida ma ka sotsiaalmeedias jälgin.
  Ning sinu tootesoovitused on ka alati nö kindla peale minek. Näiteks Sauveri pudelid leidsin tänu sinule. Ostsin ühe omale, aga peagi arvas mees, et see sobib ideaalselt talle trennis kasutamiseks 😊 Laps arvas, et nii hea pudel ja nõudis omale ka. Loodan nüüd, et mulle naeratab loosiõnn ja saan omale uue termostassi (ehk mehed seda omale ei võta) 😀
  Häid pühi teile viiele ja imelist ning seiklusterohket (et meil ikka tore lugeda oleks) uut aastat!

 10. Anne-Mary ütleb:

  Oi Henry! Kui jätta välja see, et lapsed ise tahavad oma hambaid ukse abil välja tõmmata (siiamaani ajab judinad peale), on sul ju täitsa armas pere! Ilusaid pühi! Millal ikkagi esimene uudiskiri tuleb? Anna sellest ka instas teada palun, sest äkki mul läheb ta rämpsu ja siis ma ei saagi teada mis uudist on… (ilmselgelt suur hirm end välja jäetuna tunda).

 11. Eva ütleb:

  Uudiskirjaga liitusin äsja. Teie pere tegemistel olen silma peal hoidnud juba pikemat aega.
  Aitäh, et jagate oma pere toimetusi.
  Rahulikku jõuluaega ja teineteise hoidmist, mõistmist!

 12. Kristiina ütleb:

  Fänn nii teie pere tegemistele, kui ka esileedi tööle. Paremat doulat ei oskaks tahta ja tänu blogile ma teid leidsin. Kauneid jõule ❤️

 13. Kristel ütleb:

  Jälgin su blogi juba aastaid, juba sellest ajast, kui olite veel kolmekesi, sina, Esileedi ja Noorsand. Kõige rohkem meeldib mulle, kuidas sa leebelt Esileedile puid alla paned😃ja uskumatu, ta polegi veel sinust ära lahutanud😃😃Tundub, et teil on omavahel väga mõnus ja soe läbisaamine ja naljast ja naerust teie peres puudust pole. Hästi tuttavlik tunne, nagu minu kodus 😉soovin mõnusat jõuluaega kogu teie perele!! 🎅🎅🎅
  P. S Kui ma võidan, siis olen kõige õnnelikum happy puppy🤩🤩🤩

 14. Kerli ütleb:

  Jälgija juba kaua, sõna võtan pigem harva. Mõned korrad vast ikka ette tulnud 🙄 aga vaieldamatu lemmik lugemine, just seetõttu, et kõik käib läbi mehe silmade ja seda on lihtsalt tore lugeda 🙂

 15. Triin ütleb:

  Olen suur fänn ja Su blogi on üks lemmikutest! Nii mõnigi kord pugistan postitusi lugedes omaette naerda, nii et teised ümberringi vaatavad, mis värk on. Uudiskirjaga liitusin, kuid loen selletagi. Aitäh, et jagad juhtumisi!

 16. Raili ütleb:

  See raamat oli minul lapsepõlves juba suur lemmik üks 15 aastat tagasi, mida ma koos vanaemaga koguaeg vaatasin. Kahjuks on raamat reisima läinud kuskile, muidugi ei tea kas vahepeal sisu uuendatud kuid ei taha uskuda. Peaks oma lapsele ka varsti muretsema.

 17. Küllike ütleb:

  Olen juba pikalt jälginud ja lugenud postitusi. Väga tore ja sõbralik perekond olete. Esileedile palju kannatlikust sinu naljade üle elamiseks.😄😄😄

 18. Mari-Liis ütleb:

  Muidugi liitun uudiskirjaga❤
  Te olete maruägedad🤩

 19. Carmen ütleb:

  Aastalõpp on kokkuvõtete aeg ja nii lehitsesin ka mina oma märkmiku ja sobrasin mälusoppides ja sain kokku sellise nimekirja:
  1. Kaheksal korral aasta jooksul ajasin tänu Henryle kohvi naerma pursates kontorilauale.
  2. Kuuel korral langesin Henry reklaami ohvriks.
  3. Mitmel korral küsisin Henryly ja esileedilt nõu.
  4. Tuhat korda vaevlesin naerukrampides.
  Jätkake samas vaimus ja laske ikka uuesti lastel aken täis maalida, nii armas oli kojusõites maalingut vaadata😉

 20. Liizu ütleb:

  Kus jagad alles nänni 😀Tean sind juba ammu kuna sain sinu ôhema raamatu seoses isaks saamisega jne Meie lapsed on suht ühe vanused. Seega enamik teemasid aktuaalsed ja toov to ad tilga püksi ka hallimal päeval. Pluss kunagi olen ka su but cracki näinud Lõunaka Rimis aga viisakas inimene ei räägi sellest 😂Seega edu maililisti kogumisega j ootan ka infot sinna tulevikus. Kauneid pühi teile!

 21. Käti ütleb:

  See on üks vähestest blogidest mida olen jälgima jäänud kuna siin pole nii depressiivseid postitusi.

 22. Sirle ütleb:

  Olen teid pikalt jälginud. Nüüd liitusin ka uudiskirjaga! Rahuliku jõuluaega!

 23. Mari-Liis ütleb:

  Huvitav, et ma ka ei olnud veel liitunud uudiskirjaga. Facebookis ikka jälgin teie tegemisi ja minu arvates olete üks äärmiselt vaffa perekond:) .. sinu kirjutamisstiil väärib ka märkimist – alati nägu naerul , ka siis kui tuju on kehvemast kehvem 😀

 24. Triin ütleb:

  Hoian blogil aeg-ajalt silma peal, muhe lugemine 🙂 Liitusin ka uudiskirjaga.

 25. Tiina ütleb:

  Ma seni ei teadnudki, et uudiskirja variant ka on 🙂 Juba panin ennast kirja. Siis hea, ei maga postitusi maha. Postitusi olen seni lugenud suure huviga. Olgugi, et naissoost, olen ma rohkem sellise veits sarkastilise ja maskuliinse huumorisoonega. Ülimalt naudin, et pereblogi ei ole selline “ninnu-nännu-poseerime 42385428 erinevas nunnus poosis uute kleitidega-saime idüllist puuduolevad sini-roosa-oranžitäpilised salvrätikud.” (vabandust kõigi naissoost pereblogijate ees, ma tegelikult naudin ka paljusid teie blogisid, lihtsalt tasakaalu on vaja…).

 26. Enel ütleb:

  Mina, kui teie pere n-ö järgmise küla naaber,loen alati huviga neid postitusi. Nii toredad ja humoorikad. Väg tore perekond. ☺️ Uudiskirjas ei teadnudki midagi, aga huhh, hea, et ikka teatasid siin. ☺️ Imelist Pühadeaega! ❄️🎄⛄️

 27. Annika K ütleb:

  Kauneid pühi teile. Mul endal 4 last ja suht ainult seda blogi loengi pea kogu aeg. Teisi blogisid olen lugenud mõnda üksikut lugu sealt aga see blogi on saanud lemmikuks just huumori ja reaalsuse tõttu.

 28. Katre ütleb:

  Liitusin ka uudiskirjaga. Teie tegemistele elan kaasa juba päris mitu head aastat !

 29. Mariliis ütleb:

  Tükike naeru igas päevas🙃

 30. Kaisa ütleb:

  Mõnus südamlik lugemine 😊

 31. Libika ütleb:

  Postitusi lugedes peab iga kord olema valmis ootamatuks naerupurskeks. Seega, tuleb hoolikalt valida aega ja kohta nende lugemiseks

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Päevaküsimus

Kas pigem ootamatu pettumuse olukorras

Loading ... Loading ...

Otsi

Arhiiv

Liitu uudiskirjaga

FB ja IG seab aina kitsendusi, kui paljude inimesteni mu sõnumid ja postitused jõuavad. Jäta palun enda e-maili aadress, sest ma plaanin korra nädalas (või paari nädala tagant) saata mailile ühe uudiskirja, et sa ei jääks väikesest meelelahutusest ilma lihtsalt sellepärast, et FB nii otsustas. Luban, et need jäävad ainult minule ja ma ei levita neid kellelegi, ega hakka ka saatma spämmi. Luban olla viisakas ja vastutustundlik.

Loe ka neid lugusid

 • Pe**e, t**a, f**k ja teistest vahvatest sõnadest

  Kuna eile oli FB seinal juttu ropendamisest, siis ma mõtlesin, et kirjutaksin natukene meie pere filosoofiast sel teemal. Ma ei ole kunagi eriti suur ropendaja olnud. Mul on…

 • Miks te endale koera soovite? Peamiselt laikide pärast!

  Kuna mul pole mingit skandaali teile vahendada (tegelt üks on, aga sellest ma ei räägi), siis minu jälgijaskond on üpriski stabiiline, väikese tõusunurgaga ülespoole. Iga kuu tuleb mõnikümmend…

 • Midagi hoopis teistsugust

  Postitus valmis koostöös GoGoNanoga Ma huvi pärast vaatasin, et millal oli minu esimene koostöö GoGoNanoga ja kui mu blogi mulle ei valeta (vabalt võib), oli meie esimene koostegemine…