Kuidas mitte nutma hakata kui laps üleni porisena tuppa tuleb?

Postitus on sündinud koostöös GoGoNano nanotehnoloogilise spreiga.

Mis oleks veel armsamad pildid sotsiaalmeedias jagamiseks kui need, kus lapsed loikudes hüppavad või üleni porisena ukse taha vajuvad? Ok, võib olla kutsikad ja kassipojad ka, aga kuna meil Esileedi türannia tõttu koduloomi pole, siis just sellised pildid saavad mu lehel enim laike ja südameid. Mul oli varem füüsiliselt raske vaadata, kuidas nad ennast määrivad, kuid eelmsiest aastast alates, sai riiete määrimine minu jaoks täiesti uue tähenduse.

Eelmisel aastal kui GoGoNano  meie poole pöördus, ei osanud ma neist midagi arvata, sest mõte, et ma võiks riideid ja jalanõusid kaitsta nähtamatu nanospreiga, ei olnud mulle kunagi pähe tulnud. Nad seletasid, kuidas nende toode töötab ja mis seal’s ikka, lasime nende riided ja mitmed jalanõud selle aerosooliga üle ning jäime tulemusi ootama. See vahe on tuntav kui lapsed porist tilkuvate saabastega elutoa põranda keskele jooksevad ja rõõmsa näoga teatavad, et nad tulid nüüd tuppa. Vahe tuleb just riideid puhastades. Kui varem tuli kileriideid puhtaks hõõruda, siis nüüd suunab Esileedi kõik kolm dušinurka, kus ta nad veejoaga lihtsalt üle laseb ja ka riided on hetkega puhtad.

See on ka üks enim esitatud küsimusi mulle, et Henry kuidas ma selle nano postituse uuesti üles leian, ma tahan ka enda muud välisriided sellega üle lasta. Alati on abiks otsing, aga kuna ma olen pika närviga (kui ma olen välja maganud), siis ma olen abivalmis ja ka postituse alati ise välja otsinud. Lihtsaim viis on otsingusse „nano“ kirjutada ja olemas, aga noh, mida ma ka tean.

Me oleme nüüd üle teinud kõik oma jalanõud ja joped ja eks see annab lihtsalt selle väikese kindluse, et ah minge hüpake seal loigus, sest vähemasti pole see puhastamine nüüd kõige hullem. Puhastamise muudab minu jaoks lihtsamaks ka see, et seda teeb 99% ajast Esileedi. See on veel tõhusam kui ükski nano (;

Tegin eksperimendi korras enda ühed jalanõud ja Esileedi jope selle vahendiga kokku, et saaksite aru, kuidas see toimib. Kõige pealt tuleb toode üle pritsida ja siis see 24 tunniks kuivama jätta, et aine kinnituks ja 24 tunni pärast saabki erinevai trikke teha. Kaval ongi just väliriided ja jalanõud üle teha, sest, kaitsekiht on selleks, et puhastamine lihtsam ja tõhusam oleks. Ma ei ütle siinkohal, et kui pori peale visata, et see pind poriseks ei saa. Saab küll, kuid kuna materjal on kaetud kaitsekihiga, siis on see mustus pindmine ja ei lähe materjali sügavatesse pooridesse. Kestma pidi see kaitse ligi aasta ja umbes aasta tagasi, me viimasel korral oma tooteid üle pritsisimegi ja nüüd viimastel nädalatel on tunda olnud, et kaitsekiht on enda efektiivsust minetamas ja oleks tarvis taas riided ja jalanõud nanospreiga üle käia. Aga siin kolm klippi teile:

Kui ma küsisin teie käest, et mida kindlasti ei tohiks sellega üle pritsida, siis enamus teist pakkus, et lapsi ei tohiks sellega üle piserdada ega ka koduloomi. Kuigi ma arvan, et selline aine oleks ka neile hädavajalik. Mõelge kui palju te näete iga kord vaeva, et koeral käpad puhtaks saada või et lapsed vannis puhtaks nühkida. See kõik võiks olla olemata või vähemasti 100 korda kergem, kui ka nemad saaks nähtamatu kaitsekihi alla panna. Siiski tuleb selle keeldu suhtuda täie tõsidusega ja jätta sprei vaid riiete ja jalanõude pärusmaaks.

Kuid nüüd on meil taaskord võimalus GoGoNano meie blogi kaudu pilti tuua ja kui teil on riideid, mida te tahaksite hoida ja/või jalanõud, mida sooviksite kaitsta, siis julgustan GoGoNano ära proovida. Meilt küsiti ka seda, et kas see sprei haisema ei jää ja vastus on, et ei jää, sest kuivades kaotab see nii lõhna kui ka nähtavuse. Mul oli suisa kahtlus, et kuidas ma tean, et ma enda riietele lihtsalt õhku ei lase, kuid eksperimente tehes näete te isegi- jalanõudelt jookseb vesi maha nii nagu auto küljelt, mis on just vahatamiselt tulnud. Sega kiidame ja kasutame jätkuvalt.

Kui soovite ka endale osta, siis kasutades koodi „AMHT“ , saate nende kodulehelt ostes GoGoNano tooted 15% odavamalt (pakk saaadetakse teile lisaks tasuta lähimasse automaati).  Kood on kehtiv aprilli lõpuni. Lisaks, on teil võimalus võita endale kingitusena  GoGoNano sprei komplekti, mis teie riideid ja jalanõusid truult kaitseb. Selleks laikige nende FB lehte ja jätke kommentaar, kas olete kunagi nanotehnoloogiaga silmitsi olnud ja mida te tol korral katsite? Võite kommenteerida nii blogisse kui FB postituse alla. Loosin teisipäeval kaks võitjat. Edu kõigile!

Kommentaarid

“Kuidas mitte nutma hakata kui laps üleni porisena tuppa tuleb?” on saanud 42 vastust

 1. Merlin ütleb:

  Ei ole küll sellega kokku puutunud aga tundub väga huvitav vahend. Tahaks kohe kindlasti seda proovida. Kasutaksin lastele riietel seda.

 2. Killukas ütleb:

  Ma ei ole kunagi seda spreid proovinud, kuid pole veel jõudnud. Just ükspäev mõtlesin sellele spreile, sest mul on enamus valgeid jalanõusid, ning praegusel ajal valgeid ketse võibki jääma puhastama, usun, et see sprei aitaks veidikenegi. Peaks ära proovima! 🙂

 3. Kätlin ütleb:

  Ei ole varem kokkupuutunud. Kuid arvan, et kui ühe korra nö maitse suhu saan, siis enam loobuda ei suudaks 😀

  • ANZELA ütleb:

   Suhu seda palun mitte toppida,kuigi oleks vist üks hea võimalus kuidas transrasvu eemale hoida.Hea dieedi vahend 😀

 4. Killukas ütleb:

  Sul võiks olla kommentaaride editimise võimalus, ma tahaks selle esimese lause “kuid”, “aga” vastu vahetada 😀 oleks väha loogilisem

 5. Egle P. ütleb:

  Tooteid kasutanud pole, aga alati selliseid postitusi lugedes mõtlen, et peaks ka proovima. Meil on ka üks kolmeaastane porilompide fänn, aga pole siiani ostuni jõudnud veel. Natuke jätab see reklaam ikka kõhklusi, kas ikka on hea. 😀

  • henry ütleb:

   õnneks ta pole eriti kallis ja lisaks on nende klienditeenindus ka tasemel, kus nõu saad. Meie kasutame 🙂

 6. Terje ütleb:

  Ei ole kasutanud, kuid kõlab nii nagu seda oleks väga vaja!!! 🙂

 7. Geity Matsi ütleb:

  Ma olen ostnud jalatsitele igasuguseid hooldusvahendeid mis lubavad mustusel nö maha voolata aga pole ükski andnud oodatud tulemust. Seda ei julge ka osta eelmiste kogemuste põhjal. Aga tasuta saades laseks rõõmuga väliriided üle.

 8. Annika ütleb:

  Olen kasutanud ja kasutan edasi!

  Palun töötage vahend välja ka väikelapse hambapesuks, et mustus paremini maha tuleks! ?

 9. Mann ütleb:

  Kahjuks pole proovinud, kuid väga suur soov oleks seda teha. Nelja väikese lapse vanemana on riiete puhastus peale õueskäiku ikka väga tülikas ja ajamahukas ettevõtmine ja tundub, et see sprei lihtsustaks seda olulisel määral! 😉

 10. Triin ütleb:

  Olen proovinud, tundus et töötas ? nüüd vajaksid juba uued riided ja jalatsid pihustamist. Kolme lapsega materjali ikka jagub mida puhastada ?

 11. Hanna ütleb:

  Pole proovinud, siiani olen nende didriksonsi kummiriidetega hakkama saanud ja muud kilejad riided vähe kuivema ilma jaoks jätnud, et need ei määrduks nii väga ?

 12. Gerda ütleb:

  Wohoo! Umbes kuu või kaks tagasi soetasin endale ka selle vahva sprei. Otsisin ise selle vana postituse üles. Minu jaoks maksis ta ikka väikese varanduse (jah, 25 euri on minu jaoks väike varandus), aga money well spent. Ostsin mingist pehmest kangast kevadjalatsid ja lasin kohe rõõmuga üle. Ja siis oma pööratud nahast käekoti. Algul pisut kartsin, et võivad jääda mingid plekid vms, aga ei. Kõik on ideaalne. Ja nüüd ei karda käekott ka enam vihma. Järgmisena lähevad katmisele kevadjope ning riidest kevadmantel :). Seega, mina annan ka püstise pöidla sellele.

 13. Liisi ütleb:

  Olen saanud seda kasutada juba riietel ja jalatsitel ja tōesti töötab..hädasti oleks uut pudelit vaja 😀

 14. Ur ütleb:

  Ei ole sellist vidinat veel kasutanud, kuid väga sooviks proovida. Kuigi kutt mul alles poole aastane, kuid hoia või alt. Ei taha teada, mis saab, kui kõndima hakkab ?

 15. TMaarja ütleb:

  Ära rääkisid. Mul nüüd kindlasti vaja seda nano spreid ? Õnneks sünnipäev pole kaugel (2 nädalat veel oodata) ja saab sõbrannale või mehele juba lingiga vihje teha. ?

 16. Kaidi ütleb:

  Ei ole seda toodet veel kasutanud, aga tundub, et võiks. Kodus on üks suur porilompide fänn + kasutaks ka enda ja teiste riietel/jalanõudel.

 17. veronika ütleb:

  Esimest korda kuulen , #kolmelapseema 😀

 18. Kadri A ütleb:

  Ei ole veel kokku puutunud. Aga kuna meie peres on palju heledaid jalanõusid kui ka üleriideid siis kuluks see väga ära ?

 19. Laura ütleb:

  Oh, iga kord kui ma nendest loen, tahaks järgi proovida, sest minul on kodus 2 mudakolli, kelle jalanõud ja vihmapüksid seda Nano ihkaksid..Kahjuks on siiani tagasi hoidnud hind…ehk nüüd veab !

 20. Kelly ütleb:

  Pole nanoga kokku puutunud, aga hea meelega prooviks selle kaua ihaldatud toote ära. 🙂

 21. Kristi K ütleb:

  Ei ole seda veel proovinud aga väga sooviksin ja kuluks kindlasti ära!

 22. Liizukas ütleb:

  Ei ole nano tehnot kasutanud 😀 kuluks ära, nii poja kui enda riiete ja jalanõude peal. Poja just tatsas mu tossude peal oma kummikuteg, mis olid mingi pinoteksi laadse asjaga koos. Mul tunne, et nii lihtsalt ma seda maha ei saa.

 23. Carmen ütleb:

  Sellist imevahendit sooviks küll proovida. Kahe lapsega kulub see igati marjaks ära!

 24. Andra ütleb:

  Ei ole proovinud, aga meie pere kahele lapsele kuluks see ära küll. Pidev pesemine teeb oma töö vetthülgava materjaliga 🙁

 25. Pille ütleb:

  Ma ostsin esimese purgi seda imeasja mõni aeg tagasi, paralleelselt soojema hooaja jalatsite soetamisega. Lihtsalt tekkis tahtmine, et mõni jalanõu võiks rääbakaks muutumata suve vastu pidada. Sest valgeid tenniseid ei pese enam mingi valemiga puhtaks, kui nendega ühel korralikul Eesti jaanitulel käidud näiteks 😀 Ühed Converse’id juba olen pesumasinas sarvesaiadeks lasnud – pagana temperatuur! Enam ei taha. Tahaks inimlikult asju ajada. Igal juhul pihustasin hiljuti maniakaalselt kõik meie jalanõud siin majas üle ja näis siis… Aga sügise lähenedes võtaks laste riiete spreitamise ka ette 🙂 Nii et osalen.

 26. Elisabeth ütleb:

  Tahaksime väga proovida 🙂 Tundub, et maal elades teisiti ei saa.

 27. Kristi ütleb:

  Ei ole kunagi selliste viguritega kokku puutunud, aga just paar päeva tagasi mõtlesin, et peaks ikkagi proovima. Laps on esimest korda ise õues müttamas ja kõige rohkem kisub teda ikka kõige mustematesse kohtadesse. Nii et võidaks hea meelega! 🙂

 28. Eneli ütleb:

  Ei ole kokku puutunud, aga hea meelega laseks laste õueriided sellega üle küll :).

 29. lillll ütleb:

  Olen sellest tootest kuulnud, kuid mitte kunagi ise proovinud. Kuna meie pere armastab looduses (ehk siis ka poris, liivas, vees) seigelda, läheks meile sellist vahendit hirmsasti vaja!

 30. Anne ütleb:

  Oh veel ei ole, aga spreiks hea meelega kõik laste jalanõud ja väliriided üle, oleks sel lõputul porirallil toas lõpp ehk 😀

 31. Geidi ütleb:

  Kaitsesin kogu perekonna riided ja jalanõud. Oleme ülirahul.
  Nüüd mõlgutan mõtteid, et kui uue diivani ostame, siis peaks selle ka üle tegema.

 32. Nella ütleb:

  Olge selle nanoga ettevaatlikud. Nanoosakesed on väiksemad kui inimkeha rakud (mis on mikromeetrites) ja umbes samas mõõdus, mis rakumembraan. Elemantaarne, et need osakesed võivad läbida rakumembraani. Loodan, et kellelgi ei tule pähe pihustada siseruumides, laste juuresolekul ja kaitsevahenditeta. Veel parem, kui ei mõtlekski sellise asja kasutamisele kogu pere tervise nimel.

 33. Liisi ütleb:

  täiega tahan proovida, just ostsin valge jope ja ei julge seda väga kandagi 😀

 34. Minna ütleb:

  Ei ole proovinud, aga tahaks ja kuluks ära ka 🙂

 35. Monika ütleb:

  Ei ole kasutanud ja pole osanud lootagi, et selline toode üldse olemas on. Kindlasti sooviks proovida, ilmselt kuluks kohe mitu pudelit ära 😀

 36. Kadri Kivistik ütleb:

  Ma näen siin lootuskiirt heledate jalanõude ja üleriiete omanikele! Ei ole nanotehnoloogiat seni kasutanud.

 37. Elina ütleb:

  Ei ole proovinud seda veel, kuid sooviksin küll katsetada!

 38. Laura ütleb:

  Ei ole proovinud aga väga huvitab küll. Kui paljudele asjadele sellest ühest pudelist piisab? Noh nii hästi umbes sest kõik oleneb ju ?

  • henry ütleb:

   copy-paste FBst: GoGoNano – Nanotechnology made simple Ühest pudelist(300ml) saab katta umbes suurusjärgus: ± 10 paari jalanõusid, ± 2 m2 nahkpinda, ± 1,5 m2 tekstiili, ± 1 m2 villa. Kindlasti võib see pisut varieeruda, olenevalt materjali imavusest. Kui tekib küsimusi toodete osas siis võib alati julgelt ühendust võtta. 🙂

 39. Reelika ütleb:

  Huvitav toode tundub..pole kunagi proovinud. Lastega peredes tundub hea abimees. Tahaks proovida

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Päevaküsimus

Kas sina oled kunagi narkoosis olnud?

Loading ... Loading ...

Otsi

Arhiiv

Liitu uudiskirjaga

FB ja IG seab aina kitsendusi, kui paljude inimesteni mu sõnumid ja postitused jõuavad. Jäta palun enda e-maili aadress, sest ma plaanin korra nädalas (või paari nädala tagant) saata mailile ühe uudiskirja, et sa ei jääks väikesest meelelahutusest ilma lihtsalt sellepärast, et FB nii otsustas. Luban, et need jäävad ainult minule ja ma ei levita neid kellelegi, ega hakka ka saatma spämmi. Luban olla viisakas ja vastutustundlik.

Loe ka neid lugusid

 • Mis mind ära päästis?

  Kes on elanud kivi all, siis viimased kuu aega olen ma veetnud Tartu Ülikooli Kliinikumi haiglas uroloogia osakonnas. Jäin ootamatult hästi ägedasse (mitte lahedasse) haigusesse, mis mind pilve…

 • Pe**e, t**a, f**k ja teistest vahvatest sõnadest

  Kuna eile oli FB seinal juttu ropendamisest, siis ma mõtlesin, et kirjutaksin natukene meie pere filosoofiast sel teemal. Ma ei ole kunagi eriti suur ropendaja olnud. Mul on…

 • Miks te endale koera soovite? Peamiselt laikide pärast!

  Kuna mul pole mingit skandaali teile vahendada (tegelt üks on, aga sellest ma ei räägi), siis minu jälgijaskond on üpriski stabiiline, väikese tõusunurgaga ülespoole. Iga kuu tuleb mõnikümmend…