Esileedi on maailma kõige igavam testija

Postituse koostööpartner on GoGoNano

Juba paar kuud tagasi hakkasid mu postkasti potsatama kirjad, et millal tuleb taas GoGoNano sooduskood, et ilmad on vihmasemaks minemas ning jalanõud ning riidest joped vajavad katmist. Ma olen kogu blogimisaastate jooksul ise firmade poole pöördunud äkki kokku kahel korral. Ma võiks olla aktiivsem, aga mulle ei meeldi korvi saada, seega ma parem õngitsen nii, et istun ja ootan, et firmad ise tuleks. Seega ei osanud ma ka öelda, kas GoGoNano minuga ka sel aastal soovib koostööd teha. Oleme ju juba kahel möödunud aastal teinud.

Soovisid ja see oli suur rõõmu-uudis Esileedile, kes samuti eelmise aasta jääkidest riietele midagi pihustada püüdis. Mul on hea meel, et saan teile jagada koodi ning hea meel on ka GoGoNano enda pärast, sest sel aastal tulid nad suurelt. Kui möödunud aastatel olen ma rääkinud vaid sellest spreist, mis tekitab veekindla kihi, siis sel aastal saatsid nad mulle testimiseks kolm toodet.

Testimine on alati tore, kui sul on kaaslane, kes on nõus kõike katsetama ja kaasa tegema. Minul kahjuks sellist pole. On Esileedi, kes absoluutselt kõik minu ideed maha laitis. Kuid ühele kokkuleppele me jõudsime ja see oli see, et kui me tavaliselt oleme enne ja pärast klippe teinud päevase vahega – et täna katame ja homme katsetame, siis sel korral jätsime vahet kaks nädalat. Kaitse pidi kestma küll kuus kuud, aga nii palju me oodata ka ei viitsinud. Kuna kaitset palja silmaga näha ei ole, siis kaks nädalat tundus piisavalt pikk aeg, et katsetada, kas ta ka siis kaitseb.

Millele ma tahaks tähelepanu juhtida, siis toode ei ole mõeldud kilematerjalidele ja teatud polüesterpinnal ei puugi see ka toimida nii ideaalselt kui oodanuks ning te andsite möödunud aastal ka tagasisidet, et mõne materjali puhul jättis tulemus soovida. Meil endil pole kunagi sellist muret olnud, aga see on ikka võimalik, et see töötab mõnel pinnal paremini, kui teisel. Eks see ole iga asjaga nii. Meie kasutasime probleemideta tekstiilil ja nahal. Õnneks on ka GoGoNano klienditeenindus tasemel ja te saate kõikide murede ja kahtlustega otse nende poole pöörduda. Nagu öeldud, pole mul selle järgi tarvidust aastate jooksul veel tekkinud.

Kolmest saadetud pudelist suurim kandis nime Protect (LINK), mis on siis nanokaitse erinevatele materjalidele (va. päris nahk). Me oleme igal aastal enda sügis-talve joped sellega ära katnud, sest need parkad, mis meil on, eriti just vihmakindlusega ei uhkusta. Eriti kapuutsid, mispärast ilma nanokatteta polegi nagu suurt vahet, kas vihmaga on kapuuts peas või mitte. Ei oskagi öelda, kuidas pea kiiremini märjaks läheb.

Pudel ise on saanud möödunud aastaga võrreldes korraliku uuenduskuuri ja nüüd võib läbipaistvast pudelist oma silmaga näha, kui palju on vedelikku alles ning uuenduslik pakendamine on andnud tulemuseks – väiksem pudel=rohkem toodet. 170ml pudel võrdub 400ml suurusega aerosoolpudeliga. Kuid suurim muutus on toimunud pudelis sees, sest esiteks on see nüüd praktiliselt lõhnatu ja toimetamiseks ei pea tingimata õue minema (mulle siiski meeldib selliseid asju õues teha). Ka on ainus asi, mida toote pudelisse pakendamisel kasutatud – õhk. Ei kemikaale, ega midagi, mistõttu ta ei ole ka tuleohtlik. Toode on loodussõbralik ja biolagunev, mille poole võiks püüelda aina enam tootjaid. Ma tean, et paljud kasutavad Protecti ka enda diivanite kaitsmiseks, aga meie pudelist jagus ainult jopedele ja jalanõudele. Esileedi piserdas noh. Laristaja.

Teine pudel kandis nime Clean (LINK), mille näol on tegu puhastusvahendiga. See sobib eriti hästi jalanõudele, aga sama hästi ka teistele pindadele, mis kiiret puhastust vajavad. Meil on see diivanil sage külaline, sest mina ei jõua lastele selgeks teha, et see, et mina diivanil vahel söön, ei tähenda, et nemad ka võivad. Aga lapsed on imelikud- nad ei tee midagi, mida ma ütlen ja kõike seda, mida ma teen. Kuid puhastusvahendi kanname mikrofiiberlapile ja toimib väga hästi. Ka selle toote puhul on ettevõte muutnud enda prioriteediks planeedihoidmise ja töötanud välja loodusele võimalikult ohutu toote.

Kolmanda pudeli peale on kirja pandud Fresh (LINK), mis nagu isegi reedab, on värskendaja. Kus on meil sageli paha lõhn? Meie puhul õues, sest kilomeetri kaugusel on lehmaaretuslaut, mis aeg-ajalt lehmade magalat tuulutab ja ümbruskonna mõnusa sõnnikulõhnaga katavad. Sinna pole sellest ainest vist kasu. Sinna kuluks seda terve tsistern. Kuid see sobib ideaalselt näiteks kingadesse. Toode ei anna sarnaselt teistele värskendajatele ainult värsket lõhna, vaid lisaks mõnusale lõhnale, on selles ka probiootikumid, mis tegelevad otseselt lõhnatekitajaga. Toote mõju kestab kuni 30 päeva, aga eks see vist olene ka sellest, kui väga su jalg higistab ja kui palju sa selle jalanõuga ringi liigud. Esileedi lasi seda jalanõudesse. Miskipärast ta valis selleks eranditult ainu minu kossid.

Kuid kaks nädalat lasime mööda, et katsetada, kas veekindlus ka siis toimiv on ja ma pean kiitma, et jope, mis oli kurikuulus oma kanga pärast, sest miks tehakse jope, mis kogu vee endasse imab, oli ka kaks nädalat pea täielikult veekindel ja veetilgad lihtsalt jooksid sellelt maha. Oli paar kohta, kuhu vesi sisse imbus ja see ongi nanotehnoloogia suurim miinus – sa ei näe oma silmaga, kui hästi sa enda jope ära katad ja kas mõni koht jääb kahe silma vahele.  Ka jalanõud on sellised, et hüppa või lompi… aga ei hüppa, sest erinevalt kummikutest, on mu kingadel palju hingamisauke. Piisad jooksevad küll maha, aga jalga sügavale vette panna ei maksa.

Ka teine jope oli täiesti uskumatul kombel vetthülgav ning meie oleme märgadeks ilmadeks nüüd valmis. Ma tahtsin Esileediga teha väikest sketši, et me katsetame jopede veekindlust ja selleks viskan ma talle kruusitäie vett peale, mis läheb “kogemata” talle näkku. Ei olnud nõus. Jäi ära, aga siin klippidel on näha, kuidas see toimis jopede peal. Me peame küll ühe Protect pudeli veel juurde tellima, aga enamus riideid, mida soovisime katta, sai kaetud. Las kallab!

Fresh sprei katsetus mulle mingit adekvaatset ülevaadet ei andnud, sest jah, kaks nädalat hiljem ei haise king seest, aga minu arust ei haisenud enne ka. Esileedi teeb ainult nägusid muidugi selle jutu peale. Isegi, kui siis oligi mingi lõhn seal enne sees, siis hetkel enam ei ole.

Mul on muide üks komplekt välja pakkuda ja selleks saate osaleda loosis. Osalemiseks ole meie ja GoGoNano FB sõber ning jäta kommentaar, kas siia või FBsse – millal sina viimati põrsas Peppa kombel meelega porilompi hüppasid? Loosin esmaspäeval. Jagan ka sooduskoodi, mis kehtib http://gogonano.com lehe e-poes tänasest kaks nädalat ja annab hinnast 15% soodustust. Koodiks on AMHT15.

Kommentaarid

“Esileedi on maailma kõige igavam testija” on saanud 53 vastust

 1. Rita ütleb:

  Eelmine nädal . Aga kuna minu tellitud kaitsevahendist jagus ainult lastele( neid 6)siis ise pidin seda paljajalu tegema.

  • Ave Kangur ütleb:

   Viimati hüppasin porilompi kevadel ja seda täiesti tahtmatult. Tegelikult tahtsin sellest üle hüpata, aga poole hüppe pealt selgus, et minu võimed ei vasta enam minu arvutustele ja jalgade painduvuse võimalustele . No ja kui ma juba lombis olin, siis miks mitte ka seal veidi lustida . Tossud viskasin mõned päevad hiljem prügikasti.

   • Liisi ütleb:

    Mulle meeldib siiani lompides hüpata ja teen seda tihti tööl olles (lasteaias) 😉

  • Margit ütleb:

   Läbi poriloigu kõndist tuleb tihedamalt ette, aga hüppasin ilmselt kevadel ma arvan.

  • Tiina ütleb:

   Meelega siis kui jalas kummikud v siis kui vihma kallab nii et pole enam vahet kas üritad lompidest kuiva jalaga mööduda lastel lubasin väikena ka nii käituda…..ja kui juhtus et jalas oli mitte kummik… no sõu vat…lustimine on mõnus

 2. Kaidi ütleb:

  Ise ei olegi hüpanud aga laps ei jäta võimalust kasutamata. Suvel läksime vanaisa juurde ning kuna oli just sadanud jooksis kõik lombid läbi. Ta vaeseke arvas, et kuivab selleks ajaks ära kui kohale jõuame. Pettumust ja nuttu oli pärast palju kui reaalsus kohale jõudis….

  • Heike ütleb:

   Kui vihmane ilm, saab lapsega ikkamõnuga õues hüpata, mõllata. Elame maal ja ausalt, lasen mõnuga hüpata, hüppan ka ise kaasa.

 3. Kristiina ütleb:

  Viimati sai meelega porilompides hüpelda aastaid tagasi ja siis ikka mõnuga, et vett ikka lendas.

  • Liina A ütleb:

   Paar nädalat tagasi. Nimelt utsitasin oma suhteliselt puhtuselembest kolmeaastast Härrat võtma vihmasest ilmast viimast ja käisin-hüppasin läbi viimsestki kui ühest lombist, mis meie maja juurde viiva kruusapinnasega sissesõiduteed vihmaste ilmadega kaunistab. Oi, kuidas ta seda vaatepilti nautis , aga ise oli lõpuks ka kõhuli sees
   Lapsepõlv on lahe aeg! Isegi täiskasvanuna.

  • Riin ütleb:

   Mõned päevad tagasi hüppasin koos lastega poriloigus

 4. Reelika ütleb:

  Viimati sai poriloigus hüpatud ja nauditud sept kui üle mitme aasta sai jalga tõmmatud kummikud. Meeski naeris, et ära sealt mine, kuna sügavvesi ning mina külmakõhuga sinna tammusin.

 5. Bibian ütleb:

  Eelmisel laupäevsl sai hoogsalt lompides hüpata ja möllata ning samal ajal kallas vihma ka nagu ämbriga , aga meil oli pojaga lõbus. Osad möödujad küll vaatasid meid nagu hulle, eriti veel seda, et üks vankris samal ajal magas, kui me loigutralli tegime, aga mre ei lasknud end sellest üldse häirida! Kahjuks pole nüüd sadanud juba jupp aega, me ootame seda väga . Ja see sprei kuluks küll ära, laps küll oli kuiv, v.a kummikud, millest 3x vett välja valasime, kuna härra keeldus sääri peale panemast, siis emme oli trussikuteni märg .

 6. Merit ütleb:

  Suvel näitasin lastele soojas lombis ette, kuidas õige hüppamine käib 🙂

 7. Piret Salu ütleb:

  Oi seda ei mäletagi enam, millal viimati põrsas Peppa kombel veelompi hüpata sai aga tundub, et varsti saan ära katsetada.

 8. Maaja ütleb:

  Ma ei mäletagi, aga mu puhul ei tähenda see, et see mingi mega ammu oli. Mul on lihtsalt väga kehv mälu! 😀 Mu koolieelik tunneb sellest küll väga suurt rõõmu ja on päris pettunud, kui ma tal seda teha ei luba, kui pole õueriideid seljas ja me oleme teel nt sünnipäevale või mujale, kuhu viisaka riidega minna võiks 😉

 9. Triin Aruste ütleb:

  Hüppamist ei mäletagi enam aga läbi jalutan alati kui lomp ette satub

 10. Piret ütleb:

  Mu koer jälestab vihma, ta liigub teosammul kui õues sajab. Et talle head eeskuju näidata, paterdan tihti läbi porilompide, et koer mõistaks, et vihn ja porilombid on suurepärased 🙂

 11. Jane ütleb:

  Mul on 6-aastane, kes kargab minu eest

 12. Liis ütleb:

  Paar aastat tagasi jalutasin lapsega lasteaiast koju ning hüppasin oma kummikutega pläraki loiku. Sel samal hetkel mõistsin, et minu kummikute külgedel olevad kummid ei ole väga vettpidavad ning sealt nirises vesi lustakalt varvaste vahele.
  Nüüd ostsin omale lõpuks uued vägevad kummikud, aga lombiilma pole veel olnud ootan! ☔️

 13. Liis ütleb:

  Lihtsalt infoks ütlen, et kui mina peaksin võitma, siis ma piserdan KÕIK asjad sellega kokku :D:D:D

 14. Mare ütleb:

  Sellest on aastaid möödas. Kuna sügiseks/kevadeks on mul korralikud matkasaapad siis läksin siiani julgelt lompidest käruga läbi. Avastasin aga nüüd, et lasevad läbi. Lapsuke on avastanud, et oskab kõndida siis kohe varsti käime kõik lombid läbi. Oleks tore kui me mõlemad jalad jääksid kuivaks.

 15. Ave ütleb:

  Ma ise ei ole ammu meelega porilompi hüppanud aga kuna elame maal siis tuppa pääsemiseks autost jääb tee peale mitu poriloiku milles ikka aeg-ajalt ära käidud 😀
  Lapsed veedavad aga enamus oma õue ajast poriloigus

 16. Evy ütleb:

  Osaleks loosis, et saaks Peppa kombel lombis ja vihmas aega veeta! Lapsed võtaks ka kampa.

 17. Leena ütleb:

  Eelmisel nädalal suisa 2 korda. Aga paraku mitte vabatahtlikult… Muidu poleks lihtsalt tööle pääsenud. Aga see eest kohe väga sügavast lombist sai mitu korda läbi kõnnitud. Jalanõud muidugi pärast vajasid mitmepäevast kuivatust selleks et järgmine päev jälle sajaks ja kõik hakkaks otsast peale… Nii et vahendist oleks väga abi…

 18. Kristiina ütleb:

  Porilompi hüppasin viimati paar nädalat tagasi.. Kogemata.. Pimedas arvasin, et hüppan üle.. Mitte sisse..

  Osalen.

 19. Liina ütleb:

  Sisse hüppata ei julge aga läbi jalutan alati kui vastav kummik jalas, nii tore ju

 20. Katrin ütleb:

  Viimati hüppasin meelega porilompi sellel kevadel.

 21. Katrin ütleb:

  Ausalt ei mäletagi . Hea meelega läheks ja hüppaks koos lapsega kohe kui riided/jalanõud kaitstud.

 22. Merle ütleb:

  Eelmisel nädalavahetusel maal lastega koos sai hüpatud (vanaema juures käies)… Linnas enam väga ei julge – kõrvalseisjad saavad märjaks ja vaatavad millegi pärast kole kurja näoga 😀

 23. Merli ütleb:

  Vist mitte kunagi :D. Vähemalt ei mäleta. Nii hea, et uues pudelis ja ilma haisuta, enam siis ei pea “hästi ventileeritud” kohas kasutama protectionit?

 24. katrin ütleb:

  Ei harrasta suplusi porilompides

 25. Kristi ütleb:

  Kevadel hüppasime lastega koos lompides, nüüd sügisel pole ma ise hüpata saanud, sest mu jalanõud ei kannata enam väga vett.
  Selline plätserdamine on üks väikestest rõõmudest, mida ei tohiks kunagi ära unustada.

 26. Minna ütleb:

  13. sept hüppasin poriloikudes ringi 😀 väga vahva oli.

 27. Birjo Õun ütleb:

  Mul küll vanust juba paar aastat rohkem kui lapsel, aga plätserdame mõnuga koos lompides. Viimati oligi vist kuu tagasi, kui siin Tallinnas korralikult sadas nii et meie tänav oligi üks suur lomp üksikute saarekestega. Lapsel oli eelis kummikombe näol, mida ma kahjuks oma suuruses veel leidnud pole, seega GoGoNano pudelike sobiks meile väga hästi 😉

 28. Jelena K. ütleb:

  Kevadel oma lasteaiarühmaga jalutades. Lapsed kōndisid loikudest läbi ja lōpuks hüppasin ise ka sisse. Lapsed said korralikult naerda 🙂

 29. Merle ütleb:

  Viimati hüppasin porilompides eelmisel reedel koos lastega

 30. Kristina Regina ütleb:

  Viimati sai lombis käidud siis kui tennised olid vihmaga vett sisse hakanud laskma ja otsustasin, et ega ENAM ebamugavamaks minna ei saa ja päris rõõmustav oli kõik lombid läbi marssida. Enam ei olnudki nii ärritav ja ebamugav.

 31. Marie ütleb:

  Reaaalselt täna just hüppasime lapsega mõlemad

 32. Mariliis ütleb:

  Minuga on see nali, et ma olen koguaeg kuskilt porine või märg, sest ma sõidan rattaga tööle. Seega…ammm…eile?

 33. Liia ütleb:

  Porilombis sai sulistatud vast viis aastat tagasi.

 34. Katrin ütleb:

  Enda hüppamist ei suudagi meenutada, sest pole täiskasvanuna kummikuid vist omanudki ja no palja jalu linnas väga ei tahaks. Aga peagi 15 aastaseks saav laps tegi alles paar päeva tagasi koeraga jalutamas käies mitu “toredat” poriloiguhüpet, mille tagajärjel püksid ja kummikud ka seest läbimärjad olid, sest… tore olevat lapsepõlve meenutada 🙂

 35. Marget ütleb:

  Pole saanud hüpatagi, gogonano puudu veel :/

 36. Kristi ütleb:

  Paar nädalat tagasi. Laps nii rõõmsalt hüppas ja kutsus mind ka. Hüppasin ka paar korda ja see oli lõbus! Nagu multikaski öeldakse: “Notsuemmele meeldib porilombis hüpata. Kõigile meeldib porilombis hüpata!”

 37. Maria ütleb:

  Olen sunnitud igapäevaselt lombis hüppama, kui vähegi mõni olemas on. 2.5aastane soovib emmega koos keksida mööda lompe..

 38. Sille ütleb:

  Hästi ei mäleta, sest mõnda aega olen selleks liiga raske ja kohmakas olnud ehk siis hüppasin üsna ammu.

 39. Mirje ütleb:

  Vist nädal tagasi hüppasin mõlema neiuga lompi. Sügisel ongi põhijalanõudeks kummikud. Suure huviga tahaks proovida GoGoNano tooteid.

 40. Karmen ütleb:

  Nädala alguses koos lapsega.

 41. Tiina ütleb:

  Eelmisel nädalal koos lapsega. Pool aega sihtisin oma sammudega lompidest mööda, aga siis otsustasin ka veidi osa saada sellest tegevusest, millest laps nii palju rõõmu tundis:)

 42. Kadri ütleb:

  Mina… Väga väga väga ammu, aga selle eest minu -Mini Me-d lausa jumaldavad poriloike, eriti kaksikud ☂️ ‍♀️ ‍♀️

 43. Anneli ütleb:

  Viimati hüppasin poriloiku TÄNA! Oli vaja ruttu ehituspoodi saada, mis asub peatus eemal. Kuna vihma kallas, siis lootsin bussile jõuda, aga nagu arvata oli, siis jäin maha. Kuna pühapäeviti käib buss kõigest kord tunnis, siis ei jäänudki muud üle kui mööda sood ja raba (elan muideks Tallinnas, mitte kuskil maal) ja hiiglaslikke sügavaid poriloike tatsuda. Tundsin end tõesti kui laps ja lusti jagus pikemaks (kuni ma muidugi taipasin, et osades kohtades on loigud sügavamad kui mu kummikud), aga tõesti oli tore ja ehituspoodi ma jõudsin! Koju tagasi ka.

 44. Anne ütleb:

  Eile, kui väljas möllas maru. Trenn vanas tegemist ja tossud just selle sama vahendiga üle tehtud. Aga arvestades jalatsite hulka on seda head kraami juurde vaja.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Päevaküsimus

Kas sina oled kunagi narkoosis olnud?

Loading ... Loading ...

Otsi

Arhiiv

Liitu uudiskirjaga

FB ja IG seab aina kitsendusi, kui paljude inimesteni mu sõnumid ja postitused jõuavad. Jäta palun enda e-maili aadress, sest ma plaanin korra nädalas (või paari nädala tagant) saata mailile ühe uudiskirja, et sa ei jääks väikesest meelelahutusest ilma lihtsalt sellepärast, et FB nii otsustas. Luban, et need jäävad ainult minule ja ma ei levita neid kellelegi, ega hakka ka saatma spämmi. Luban olla viisakas ja vastutustundlik.

Loe ka neid lugusid

 • Mis mind ära päästis?

  Kes on elanud kivi all, siis viimased kuu aega olen ma veetnud Tartu Ülikooli Kliinikumi haiglas uroloogia osakonnas. Jäin ootamatult hästi ägedasse (mitte lahedasse) haigusesse, mis mind pilve…

 • Pe**e, t**a, f**k ja teistest vahvatest sõnadest

  Kuna eile oli FB seinal juttu ropendamisest, siis ma mõtlesin, et kirjutaksin natukene meie pere filosoofiast sel teemal. Ma ei ole kunagi eriti suur ropendaja olnud. Mul on…

 • Miks te endale koera soovite? Peamiselt laikide pärast!

  Kuna mul pole mingit skandaali teile vahendada (tegelt üks on, aga sellest ma ei räägi), siis minu jälgijaskond on üpriski stabiiline, väikese tõusunurgaga ülespoole. Iga kuu tuleb mõnikümmend…