Hullus, mis tabas meie peres kõiki, peale minu

Postitus valmis koostöös Maped Eestiga

Sel aastal ei ole mul mitte üks koolilaps, vaid neid saab olema kolm. Noorsand, kes läheb teise klassi ja kaksikud alustavad enese harimist eelkoolis. Saimegi just teate, et see eelkool, kuhu me kohta soovisime, selle meile ka võimaldas. Esileedile meeldivad sellised väikesed koolid ja väikesed klassid ning üldse on kuidagi kujunenud nii, et kõik, mis haridusteemat puudutab, on olnud Esileedi eestvedamisel. Minu asi on olla lihtsalt toetav abikaasa. Eks ma seda vahelduva eduga olla ka püüan. Alati ei tule välja.

Mul on omad viisid, kuidas ma lastele teadmistepisikut sisestan ja mis võiks olla rõõmustavam, kui koolivahendid, mida lapsed ise hirmsasti kasutada soovivad. Maped saatis meile terve valiku Harry Potteri teemalisi koolivahendeid. Kõik, alates pinalitest, lõpetades vildikate, pliiatsite ja isegi teritajatega. Kogu komplekt noh.

Kui ma kuulsin, et sellised on müüki tulemas, teadsin ma kohe, et mu tüübid flipivad ära (tõlge: pööravad ära) ja täpselt nii läkski. Kui nad esimest korda enda uusi joonistus- ja kirjutusvahendeid nägid, olid nad müüdud. Jäi ainult üks mure – et keegi teine ei saaks rohkem tooteid, kui tema ise! See on lastel üldse peamine mure- äkki saab keegi teine midagi rohkem. Kuid mu vanad koostööpartnerid teavad tänaseks juba paremini – me vajame kõike kolm eksemplari, sest muidu asendub rõõm nutu ja pettumusega.

Ja Sigatüüka kool oleks ka minu laste eelistatuim kool, sest Harry Potteri filmid on ainsad täispikad filmid, mida kõik kolm on suutnud ühe koha peal istudes läbi vaadata. Meil on juba umbes viis ringi filmidele peale tehtud ja iga kord, kui see uuesti päevakorda tuleb, vaataksid nad seda nagu esimest korda. Isegi Esileedi! Mina isiklikult sellest hullusest aru ei saa. Ma pole vist ühtegi filmi läbi vaadanud.

Kui sul on ka kodus väike Potterifänn, siis kõik need tooted on saadaval Apollo raamatupoodides, Selveris, Coopis, Prismas, Kaubamaja Lastemaailmas, Rõõmu Kaubamajas, Grossi Toidukaupades, Tackis, Viljandi Kaubamajas ja nimekiri sai niigi pikk, aga paljudes kohtades veelgi. Näiteks Skizze poodides.

Ja kui sa tunned, et sul võiks äkki vedada, siis ma loosin kaks komplekti välja kõigi vahel, kes jälgivad Facebookis Maped Eesti ja minu lehte ja tägivad Facebookis kommentaaris enda sõbra, kel on samuti kodus väike Potteri fänn. Loosin välja kaks võitjat! Edu sulle!

Aga ma lähen manitsen nüüd lapsi, et nad nüüd uute joonistusvahenditega liiga hullu ei paneks, et kooli ajaks ka midagi jaguks. Pluss on neil komme kõik asjad laokile jätta. Lähen sisestan neisse natuke enesekindlust, et nad saavad enda järel koristamisega kindlasti hakkama. Äkki aitab.

PS! Harry potteri teemalisi pliiatseid saab kasutada ka joonistamiseks, mitte ainult võlukepina, et õel või vennal nina kasvama võluda.

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Päevaküsimus

Kas pigem ootamatu pettumuse olukorras

Loading ... Loading ...

Otsi

Arhiiv

Liitu uudiskirjaga

FB ja IG seab aina kitsendusi, kui paljude inimesteni mu sõnumid ja postitused jõuavad. Jäta palun enda e-maili aadress, sest ma plaanin korra nädalas (või paari nädala tagant) saata mailile ühe uudiskirja, et sa ei jääks väikesest meelelahutusest ilma lihtsalt sellepärast, et FB nii otsustas. Luban, et need jäävad ainult minule ja ma ei levita neid kellelegi, ega hakka ka saatma spämmi. Luban olla viisakas ja vastutustundlik.

Loe ka neid lugusid

  • Pe**e, t**a, f**k ja teistest vahvatest sõnadest

    Kuna eile oli FB seinal juttu ropendamisest, siis ma mõtlesin, et kirjutaksin natukene meie pere filosoofiast sel teemal. Ma ei ole kunagi eriti suur ropendaja olnud. Mul on…

  • Miks te endale koera soovite? Peamiselt laikide pärast!

    Kuna mul pole mingit skandaali teile vahendada (tegelt üks on, aga sellest ma ei räägi), siis minu jälgijaskond on üpriski stabiiline, väikese tõusunurgaga ülespoole. Iga kuu tuleb mõnikümmend…

  • Midagi hoopis teistsugust

    Postitus valmis koostöös GoGoNanoga Ma huvi pärast vaatasin, et millal oli minu esimene koostöö GoGoNanoga ja kui mu blogi mulle ei valeta (vabalt võib), oli meie esimene koostegemine…