Hommikusest aprillinaljast

Hah, loomulikult oli hommikune postitus aprillinali. Ma ei arvanud et keegi õnge läheb, aga nagu ikka, te ületate mu ootuseid! :D. Ma ei võtnudki sel aastal seda tillist tõmbamist liiga tõsiselt, sest no milleks? Just hiljuti jooksin Kaupmehe hulgilaos kokku vana tuttavaga, kelle jaoks oli aprillitünga tegemine aastasündmus. Ostis just mingeid tarvikuid nimelt selleks. Naljakas oligi, et me just seal kokku sattusime, sest ma käin seal poes üliharva. Heal juhul korra kvartalis, kui sedagi. Ainuke asi, mis ma sealt ostan on tavaliselt pähklid ja ühekordsed nõud, mille me oleme oma ellu taasavastanud. Ma ei mäletagi, millal ma viimati nõusid pesin. Kui on üks kodutöö maailmas, mida ma vihkan, on nõudepesu (siia alla käib ka masina täitmine ja tühjendamine). Ühekordsed nõud on selles mõttes super lahendus, et rahaliselt ma ei teagi, kas see tuleb kallim kui pesemine. Eks ta nõks tuleb. Algul ägasime küll selle lisaprügi käes, aga selgus, et lisa prügiveo tellimine maksab suht olematu summa. Mingi viiekas, seega ei ole ka see lisandunud prügi eriline probleem.

Tühi nõudepesumasin

See selleks, ta rääkis, kuidas ta silus veel seniajani suhteid enda sõpradega, sest möödunud aastal läks ta sellega nii hoogu, et kaks ta sõpra lõpetas EMOs, sest jooksid ämblikku kartes teise tuppa, mille põrand oli kaetud knopkadega. Ehk inimesed lähevad kõigega hulluks ja aprillinali võiks küll olla, kuid selleks ei pea geenius olema, et mõista eos, et igasugused naljad, mis on su lähedasele isiklikult solvavad, või teevad füüsilist viga, võiks ära jätta. Ma arvan, et absoluutselt kõige üle peab olema lubatud nalja teha, kuid sa pead tajuma piiri. 

Selline knopka nali ei tulekski meil kodus välja, sest kuigi meil käib koristaja, üritab Esileedi ikka tema tulekuks nii palju koristada kui võimalik. Mille eest me nüüd üldse maksame? Et äkki koristaja tuleb ja näeb, et meil on elamine segamini? Sellepärast ta tulebki ju! Eilegi lõikasin varbaküüsi ja pärast ei jõudnud ära kuulata Esileedi tänitamist, et ma neid ise kokku ei korjanud ja vannitoapõrand neid täis oli. Mis ta arvab, et koristaja oleks tulles koristanud küünte ümbert või? Pealegi on meil kodus kaks tualetti ja kui sellised jaburad asjad, nagu lõigatud, küüned on sulle paar päeva põrandal ebameeldiv kogemus, siis kasuta teist vetsu! Aga ega naistest ei saagi alati aru. Ma ei püüagi. Pole sellist ajumahtu lihtsalt.

Me tülitseme niigi vahel liiga palju ja ma lihtsalt nõustun enamusega, mida ta mulle räägib, sest vastasel juhul pean ma süvenema. Ka aprillinaljad temaga, on sellised pinnapealsed, et vaata siga lendab, või võtan suu saia täis ja aevastan peegli peale, kui ta samal ajal meiki teeb. Selline süütu nali, mis mõlemad naerma ajaks. Või hõikad teise tuppa, et laps on näost kaame ja ei hinga! See on isegi selline positiivse vaibiga nali, sest kui ta saab aru, et kõik on korras ja see oli lihtsalt tüng, et vaadata, kuidas ta paanikas, juuksed sorakil teisele korrusele tormab, siis on kindlasti naeru ja lusti küllaga. Ühel hetkel oled paanikas ja hirmul ning teisel hetkel oled ruumis, mis on täis naervaid inimesi, keda sa armastad. Usun, et see võib olla suisa selline nö orgasmiline kogemus.

Lõpetuseks tahan ma tänada kõiki, kes võtsid laupäeval hetke mulle sünnipäevaks õnne soovides või “kingitust tehes”. Te olete alati teretulnud meid sama “kingituse” näol toetama. Ma küll ootasin tunduvalt suuremat osavõttu ja püüdsin leida viise, kuidas saada kätte inimeste andmed, kes küll käisid blogis, kuid ei klikkinud kordagi ühelgi kommertsteadaandel, kuid mul ei õnnestunud. Jäägu see neile endi südametunnistusele. Näis, kuidas nad öösel magavad. Ma lootsin sel aastal kui kõik lapsed lasteaeda lõpuks lähevad, kõigile ka nutitelefonid kingituseks osta, kuid tundub, et tänu teile võib see teadmatusse kaugusesse lükkuda. Mõni võib arvata, et 3-aastane on liiga väike nutitelefoni jaoks. Ei ole. Meil olid siin ka nuppudega telefonid neile katsetamiseks ja nondega ei osanud nad üldse midagi teha. Nutitelefoniga on nad vanad profid – vaatvad juutuubi ja tõmbavad mänge nagu vanad mehed. Tänapäevalapsed ongi leidlikumad. Eile ütlesin naljatades Piigale, et täna tahvlis ei ole! Oleks te seda asjade loopimist ja jonnimaratoni kõrvalt näinud. Arvan, et ka lasteaias on tal lihtsam toime tulla, kui ta on heatujuline ja elu on tõestanud, et see eeldab mingit nutiseadet. Kulukas, aga loodan siiski teie peale.

Ok, 1. aprill sai läbi. kogu see postitus oli ka aprilli nali. Me ei kasuta 1-kordseid nõusid, ma ei jäta oma küüsi põrandale, ma ei tee esileedile nii karmi nalju ja me ei plaani lastele nutiseadmeid osta :).

Tehke nalja, aga olge mõistlikud. Olge loovad ja leidke erinevaid viise, kuidas päev natuke vahvamaks teha. Kui miski tänasest teid naerma ajas, siis andke märku! Kas keegi suutis teid täna haneks tõmmata?

Kommentaarid

“Hommikusest aprillinaljast” on saanud ühe vastuse

 1. Egle ütleb:

  Orgasmiline kogemus, appi hahahhah
  Kuidas sa tuled selliste asjade peale üldse

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Päevaküsimus

Kas pigem ootamatu pettumuse olukorras

Loading ... Loading ...

Otsi

Arhiiv

Liitu uudiskirjaga

FB ja IG seab aina kitsendusi, kui paljude inimesteni mu sõnumid ja postitused jõuavad. Jäta palun enda e-maili aadress, sest ma plaanin korra nädalas (või paari nädala tagant) saata mailile ühe uudiskirja, et sa ei jääks väikesest meelelahutusest ilma lihtsalt sellepärast, et FB nii otsustas. Luban, et need jäävad ainult minule ja ma ei levita neid kellelegi, ega hakka ka saatma spämmi. Luban olla viisakas ja vastutustundlik.

Loe ka neid lugusid

 • Pe**e, t**a, f**k ja teistest vahvatest sõnadest

  Kuna eile oli FB seinal juttu ropendamisest, siis ma mõtlesin, et kirjutaksin natukene meie pere filosoofiast sel teemal. Ma ei ole kunagi eriti suur ropendaja olnud. Mul on…

 • Miks te endale koera soovite? Peamiselt laikide pärast!

  Kuna mul pole mingit skandaali teile vahendada (tegelt üks on, aga sellest ma ei räägi), siis minu jälgijaskond on üpriski stabiiline, väikese tõusunurgaga ülespoole. Iga kuu tuleb mõnikümmend…

 • Midagi hoopis teistsugust

  Postitus valmis koostöös GoGoNanoga Ma huvi pärast vaatasin, et millal oli minu esimene koostöö GoGoNanoga ja kui mu blogi mulle ei valeta (vabalt võib), oli meie esimene koostegemine…