Ühe euro eest kuu aega nalja ja põnevust. Jagan sooduskoodi

Postituse valmimises on süüdi Elisa Eesti

Meie pere on suhteliselt innukas kinos käija. Usun, et keskmisest kindlasti tihedamini. Kuigi ma ei tea statistikat. No keskmiselt 2-3 korda kuus kindlasti. See on ju päris tihe. Pean ka tunnistama, et kui meie peres on viis liiget, siis mina olen viiest liikmest kõige vähem käinud. Ma ei tea, mis see on, aga see filmivalik, mida ülejäänud neli vaatamas käib, ei kuulu enamjaolt minu playlisti. „Beebi boss 2“, „Käpapatrulli“ täispikk multikas, „Ainbo. Amasoonia süda“… aga te näete umbes seda trendi. Meie seltskond tahab kinos vaatamas käia AINULT multikaid ja ma olen niivõrd tänulik, et Esileedi ei sunni mind endiga iga kord kaasa tulema. Õigemini pea kunagi. See on ju ok, et me kõike päris koos ei tee? Ikka teeb mingeid tegevusi ema ja teisi isa. Ja lapsed isegi ei küsi enamjaolt ise kinno, vaid Esileedi teatab, et nii, pange riidesse, poole tunnipärast hakkab kinos multikas. Ta ise on see aktiivne pool!

Minu soov kinos käia on üldse selline kasin. Ma olen ikka rääkinud, kui raske on mul ühel kohal istuda ja keskendunud olla. Isegi kui film põnev on, on see minu jaoks väljakutse. Seega ei ole ma väga sage kinokülastaja. See aga ei tähenda, et mulle filmid ei meeldi. Väga meeldivad. Mul on isegi kindel žanr, mida ma fännan. Mulle meeldivad väga ajaloolised filmid. Erilised lemmikud on metsik lääs ja keskaeg Euroopas. Mida autentsem ja ajalootruum seda parem. Kui metsikust läänest vändatakse filmi, mille peaosas on Chackie Chan või Chris Rock, siis ma võin seda küll vaadata, aga peale paari muige ei paku see mulle midagi. Ma armastan filme, aga ma tahan neid vaadata siis, kui ma ise soovin ja pidada pausi siis, kui ma ise soovin ja sellepärast on tänapäeva võimalused, kus sa võid kino endaga ise kaasas kanda, mulle ideaalsed.

Mul on olnud suurepärane võimalus viimased kuu aega tutvuda teenusega Elisa HUUB. See on Elisa striimimise keskkond, kus on terve suur nimekiri seriaalidest ja filmidest, mida sa saad vaadata, kas oma telekast, arvutist või kasvõi telefonist. Hästi palju Eesti filme ja seriaale. Näiteks „Lõks“ teine hooaeg või siis „Alo“ uus hooaeg, mida fännid pikisilmi telekasse ootavad, on seal keskkonnas juba vabalt vaatamiseks. Tuttuus Eesti film Vee peal, tuli just Huubi valikusse. Ma ei ole seda näinud, aga ma just hetkel korraks klikkasin läbi ja kui kell poleks 02:47 öösel, vaataksin ma selle praegu läbi.

Mis mulle meeldib selle keskkonna juures, ei ole ainult see, et seal on mitu ajaloolist filmi, mis kohe mu tähelepanu endale haarasid, vaid esiteks on kõikidel võõrkeelsetel filmidel subtiitrid olemas ja teiseks tundub, et need filmid on ka mingi kvaliteedikontrolli läbinud. Ei tundu üldse sellist sisutäidet olevat. Mõned striimimisteenused teevad filmide nimekirja kunstlikult räigelt pikaks lihtsalt selle arvelt, et lisatakse mingeid kohutavaid või miljon korda nähtud filme ja sa maksadki sisu eest, mida sa seal kunagi ei kasuta. Eks ka HUUBis on kraami, mis ei ole kuidagi mulle huvipakkuv, aga üldine pilt on väga soliidne. Loomulikult ei asenda HUUB kinoelamust, aga see on nagu e-raamatute lugemine – kui ma neid ei loeks, ei loeks ma üldse, sest mul ei ole lihtsalt aega ja võimalust mõnusaid paberraamatuid lugeda ning kaasas kanda. Kui ma teataks, et mina vaatan filme ainult kinos, siis ma ei näekski filme.

Lisaks on aasta lõpuni minu koodi kasutades HUUBi kuu hinnaks sulle ainult üks euro. Kõik! Muidu on see 2.99, aga selle aasta lõpuni, ehk kuni 31.12.2021 on HUUBi hinnaks ainult 1 euro. Selleks saad minna SIIA(link) ja kasuta koodi HENRY1. See on ideaalne võimalus üle vaadata ja siis enne aastalõppu otsustada, kas see on ikka sulle? Kui otsustad, et on, siis ei pea midagi tegema ja vaata aga edasi filme, mida sa väga mujalt ei leia, lihtsalt uuest aastast on kuuhind 2.99. Kui ei soovi, siis saad alati katkestada ka. Aga katseta see 1-eurone variant ära kasvõi sellepärast, et HUUBis on vaatamiseks ka Tõnis Niinemetsa „The Kid“, mis pidi ülinaljakas olema. Pidin ka ise seda laivis vaatama minema, sest üks teist oli sellest nii vaimustuses ja saatis mulle ning Esileedile piletid (aitäh Terje!), kuid kahjuks jättis korontšik selle etenduse ära ning ei õnnestunudki minna.

1 euro, et kogeda, mida Elisa Huub pakub, on suurepärane võimalus. Olematu raha eest aasta lõpuni (edaspidi 2.99 kuus) suur nimekiri filme ja seriaale. Nii välismaist kui kohalikke. Ostad ühe filmi videolaenutusest ja oled juba mitmekordselt rohkem maksnud kui Huubi kuuajalise kasutuse eest. Pluss lisandub ja muutub seal sisu pidevalt. Ja mis tore- multikaid pole. Ainult paar lastefilmi, mis sobivad ka täiskasvanutele vaatamiseks.  Muidugi saab ka Elisa Elamusest Lastepaketi juurde võtta ka, aga see on selline trikiga asi – kui sa võtad, siis ühel hetkel sa muud ei vaatagi, kui ainult multikaid. Kui just ei ole mõnd teist seadet kodus, kus lapsele äpi kaudu multikaid käima panna või sa just ise multikaid ei naudi. Samuti saab sealt ka TV paketi võtta ning see vääriks täitsa omaette postitust. Esiteks saad sa endale puldi, mida saad sa erinevate katetega isikupärastada ja saad kindel olla, et õige pult kuulub õige teleka juurde ning muidugi, et nüüd on puldil olemas ka andurid, mis süttivad, kui puldile lähemale jõuda, ehk hämaras leiad ilusti üles. Ja no digiboksi saad ka, mille sa võid silma alt ka kappi peita, sest see ei eelda puldiga „silmast silma“ kontakti. Kõik saated jäävad järelvaadatavaks mitmeks nädalaks. Kuid mine uuri aga ise julgelt lisa SIIT(LINK).

Kuid HUUB ei eelda mingit digiboksi ega midagi. HUUB on striimimisteenus (nagu Netflix, aga eesti keeles), kuhu sul on igalt seadmelt ligipääs, et sisu nautida.

PS! Juhin tähelepanu, et kui sa lähed end registreerima ja kirjutad lahtrisse koodi HENRY1, siis sa võid märgata, et hind ei muutu ja jääb 2.99. Ära muretse, kõigil, kes kasutavad koodi, tuleb arvele siiski kuumaksuks 1 euro.

PS2! Tagasisidena on tulnud, et kuidagi keeruline on protsess. Tegelikult ei ole. Lihtsalt palju valikuid. Esimesel lehel vali ülemiselt realt HUUB (seal pakub valikuid ka teistele teenustele) ja vajuta EDASI. Järgmisel lehel vali lihtsalt EDASI, mis tähendab, et koos registreerimisega saad ligipääsu ka Elisa Elamuse keskkonnale. Järgmisel lehel pakub TV teenuse seadmeid (digiboksi). See on vajalik, kui sa tellid endale ka Elisa TV teenuse. Kui sa seda ei soovi, vajuta lihtsalt EDASI. Järgmisel lehel tuleb sul registreeruda kasutajaks. Saad seda teha kas läbi Mobiil ID või SMART ID näiteks, või pangalingi. Kui see on tehtud, siis saadki tellida endale sobiva teenuse (HUUBi) ja kasutada minu sooduskoodi selleks. Loodan, et oli abi.

Kommentaarid

“Ühe euro eest kuu aega nalja ja põnevust. Jagan sooduskoodi” on saanud 3 vastust

 1. Maila Maisväli ütleb:

  Häid jõule

 2. Tiina ütleb:

  Vaatasin ja uurisin seda huubi.
  Leidsin lastenurgast vanad head lastelavastused.. Aga et vaadata pead tellima. Ja kui valid telli, siis näitab tooteid pole saadaval. Ja nii kõigiga 😣

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Päevaküsimus

Kas pigem ootamatu pettumuse olukorras

Loading ... Loading ...

Otsi

Arhiiv

Liitu uudiskirjaga

FB ja IG seab aina kitsendusi, kui paljude inimesteni mu sõnumid ja postitused jõuavad. Jäta palun enda e-maili aadress, sest ma plaanin korra nädalas (või paari nädala tagant) saata mailile ühe uudiskirja, et sa ei jääks väikesest meelelahutusest ilma lihtsalt sellepärast, et FB nii otsustas. Luban, et need jäävad ainult minule ja ma ei levita neid kellelegi, ega hakka ka saatma spämmi. Luban olla viisakas ja vastutustundlik.

Loe ka neid lugusid

 • Pe**e, t**a, f**k ja teistest vahvatest sõnadest

  Kuna eile oli FB seinal juttu ropendamisest, siis ma mõtlesin, et kirjutaksin natukene meie pere filosoofiast sel teemal. Ma ei ole kunagi eriti suur ropendaja olnud. Mul on…

 • Miks te endale koera soovite? Peamiselt laikide pärast!

  Kuna mul pole mingit skandaali teile vahendada (tegelt üks on, aga sellest ma ei räägi), siis minu jälgijaskond on üpriski stabiiline, väikese tõusunurgaga ülespoole. Iga kuu tuleb mõnikümmend…

 • Midagi hoopis teistsugust

  Postitus valmis koostöös GoGoNanoga Ma huvi pärast vaatasin, et millal oli minu esimene koostöö GoGoNanoga ja kui mu blogi mulle ei valeta (vabalt võib), oli meie esimene koostegemine…