Teretulemast mu uuele lehele

Teretulemast mu täiesti uuele lehele. Märkate erinevust vanaga? Kindlasti siit sealt natuke uuem ja värskem. Aga tegelikult pole see vanaga võrreldav, sest tegelikult on kõik uus, erilahendusena just minule ja kuigi see tundus mulle räigelt kallis, sain ma veel väga odavalt. Vähemalt mu IT-mees rääkis seda. Need IT-mehed oskavad üldse nii palju termineid ja sõnu, mille tähenduses ma kindel pole, et ütlevad mingi paar erinevat terminit, et rahakotirauad lähevad ise valla – mis on need keerulised sõnad? Võta mu raha!       

Minul enda töös suitsetajate abistamisel nii lihtne see pole. On nikotiinisõltuvuses klient, on seminar ja olen mina. Kuigi tegelikult saaks mina ka ju palju kõrgemat hinda küsida, kui ma ei pakuks suitsetamisest loobumise seminari, vaid kasutaksin enda tegevuse kirjeldamiseks sõnu nagu kognitiivne käitumisteraapia ja hüpnoteraapia ning muu, mis keskmise suitsetava onu jaoks lihtsalt arusaamatu sõnade kogum on. Sõna hüpnoteraapia toob nende silme ette üldse mingi tegelase, kes on nagu Pendli-Veeliks, kes mööda tuba pendliga ringi käib ja inimesi kana moodi kaagutama paneb. Mina ei tee seda. Sest ma ei oska. Muidu võib-olla teeks ka.

Aga mis vanal lehel viga oli? Noh tegelikult, tuleks oma lehte ikka mingi aja tagant muuta. Muutus ei tohiks olla lihtsalt liiga suur, sest lugeja on millegigi ära harjunud ja nüüd sa asendad näiteks rahuliku rohelise kärtspunasega. Sa kaotaks lugejaid ka ainuüksi sellepärast. Minu lehe uuendus tuli pigem seetõttu, et WordPress uueneb ja ka kodulehtedel tuleb ajaga kaasas käia ja uuendusi lisada. Ma ostsin kunagi blogi kujunduse valmislahendusena, mis mulle enim meeldis ja mu IT-mees kohandas selle mulle blogiks. Kuid jama on selles, et ettevõte, mis selle kujunduse lõi, ei toimeta enam, mis tähendab, et ka uuendusi lisada ei saa, mis omakorda mõjutab erinevaid konflikte, mis tekivad vana ja uue süsteemi vahel ning ka turvalisus kannatab, kui turvauuendusi mitte lisada.

Täna avastasime, et Noorsand meenutab oma uue soenguga kahtlaselt palju laamat

Uus lahendus on aga täiesti rätseplahendus. Ei ole jäik valmiskujundus, vaid kõike on võimalik muuta ja oma käe järgi sättida. Mitte mingeid piiranguid ei ole, nagu valmislahendustel kipub olema. See on küll kordades kallim, aga see on ka kordades parem. IT-mehe sõnade kohaselt vähemalt. Mul on siis valida, kas usaldada oma ala eksperti, või siis kahelda igas ta sõnas, sest tegelikult tahab ta lihtsalt maailma valitseda. Uhh, natuke kaugele läks see mõttelend.

Aga ma oleksin väga tänulik, kui ka teie vaataksite ringi klõpsaksite siin-seal ja äkki on teil mingeid soovitusi või ideid, mis võiks olla lisaks/teistmoodi/teie silmis paremini. Ja mul on suur palve teile: vaadake siin paremal pool (telefonis on alla kerides peale postitust) on võimalus liituda uudiskirjaga. Liituge! Lisage enda nimi ja maili aadress, sest ma kuulen aina enam, kuidas Facebook ja Instagram näitavad sisu aina vähematele inimestele. Äkki tõmbavad ühel hetkel täitsa kinni. Siis on mul võimalus siiski sinuga kontaktis olla ja su päeva äkki natukenegi paremaks teha. Ka on mul soov mingi hetk teha ka väike tagasisideuuring, mis ma kolm aastat tagasi tegin ja näha, kas äkki mu meessoost jälgijate protsent on kasvanud suuremaks, kui 1,6%, mis oli tol korral. Luban, et su andmed on kindlates kätes ja ma sulle laenutaotlusi saatma ei hakka.

Kommentaarid

“Teretulemast mu uuele lehele” on saanud 8 vastust

 1. Kristi ütleb:

  Ohhhhh…😳ok🙂

 2. Kadri ütleb:

  Ilus ja puhas tundub. Keegi on toa ära koristanud. Blogist ikkagi räägin😁

 3. Ülle Laanemaa ütleb:

  Ma pole küll suurem asi kommenteerija, aga su blogi ei lase e-maili aadressi enne edastada, kui pole kommentaari kasti midagi kirjutanud! 🙃 Aga leht tundub tõesti puhtam ja näeb hea välja! 😊

 4. vana kool ütleb:

  Postituste RSS-i enam pole 🙁 Ainult kommentaaride.

  • amht ütleb:

   ma ei tea, mis see on ,aga aitäh sulle. Annan it-mehele edasi. las teeb korda 🙂

 5. Mina siin ütleb:

  Ikka hoian silma Sul peal 😀 noh, et kas ikka elus oled jne. Mine wix.com ja Su elul on uus dimensioon. Ei pole vaja sõltuda mingitest itimeestest, saad poe juurde panna ja kõik on nii lihtne. Valikud on tohutud ja elu nagu lill. Tõsi, maksab tibake aga on mõistlik teha konto ja valida makse kuutasu, varsti saad pakkumise 50% ja siis saad maksta aasta v kaheeest soodusega korraga.. E_poe ja domeeni üleviimiseks pead võtma tasulise plaani.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Päevaküsimus

Kas pigem ootamatu pettumuse olukorras

Loading ... Loading ...

Otsi

Arhiiv

Liitu uudiskirjaga

FB ja IG seab aina kitsendusi, kui paljude inimesteni mu sõnumid ja postitused jõuavad. Jäta palun enda e-maili aadress, sest ma plaanin korra nädalas (või paari nädala tagant) saata mailile ühe uudiskirja, et sa ei jääks väikesest meelelahutusest ilma lihtsalt sellepärast, et FB nii otsustas. Luban, et need jäävad ainult minule ja ma ei levita neid kellelegi, ega hakka ka saatma spämmi. Luban olla viisakas ja vastutustundlik.

Loe ka neid lugusid

 • Pe**e, t**a, f**k ja teistest vahvatest sõnadest

  Kuna eile oli FB seinal juttu ropendamisest, siis ma mõtlesin, et kirjutaksin natukene meie pere filosoofiast sel teemal. Ma ei ole kunagi eriti suur ropendaja olnud. Mul on…

 • Miks te endale koera soovite? Peamiselt laikide pärast!

  Kuna mul pole mingit skandaali teile vahendada (tegelt üks on, aga sellest ma ei räägi), siis minu jälgijaskond on üpriski stabiiline, väikese tõusunurgaga ülespoole. Iga kuu tuleb mõnikümmend…

 • Midagi hoopis teistsugust

  Postitus valmis koostöös GoGoNanoga Ma huvi pärast vaatasin, et millal oli minu esimene koostöö GoGoNanoga ja kui mu blogi mulle ei valeta (vabalt võib), oli meie esimene koostegemine…