Kus mu kaalublogi on? Miks ma EBA-l ei osale? Kas mul Bredeni sooduskoodi on? jmt küsimused

Tänases postituses vastan ma mõnele pikemale küsimusele, mida mult paar päeva tagasi Instagramis küsiti.

Kas teie lapsed lasteaias käivad?

Ei käi. noorsand on käinud, aga võtsime ta tervise huvides aastakeseks eemale. Mis värk tal tervisega oli? Sellest ma ei viitsi heietada. Pühendunumad lugejad nagunii teavad ja need, kes ei ole, siis see polegi mingi hirmus huvitav haigus, vaid selline igavavõitu.

Kuid nad lähevad lasteaeda ja juba sel sügisel. Oli suur õnn, kui me teada saime, et kõik kolm said  samasse lasteaeda. See tähendab, et ei ole olukorda, kus tuleb ringi tiirutada, et lapsed eri aedadest koju tagasi tuua. Ka asukoht on super. Tegelikult ma ei teagi, mis see asukoht täpselt on, sest seda lasteaeda alles ehitatakse. Kusagile Lõunakeskuse juurde see Terakese lasteaed tuleb. Kõik lapsed on selle pärast elevil. Peamiselt seetõttu, et selleni on veel nii kaua aega.

Palju sa siis reklaamidega teenid?

Ma eeldan, et küsimus on nende reklaamide kohta, mis siin lehel ilmuvad siia teksti vahele. Ma teenin hästi erinevalt. Aga eks see on nagu iga asjaga – kui sa otse ei kutsu üles midagi tegema, siis ega seda ei kiputa tegema ka. Ehk tol korral, kui ma tegin üleskutse, et klikkige endale huvitava reklaami pealt, teenisin ma päevaga mitukümmend eurot. Kui ma seda üleskutset ei tee, jääb see kusagile kahe ja viie euro vahele postituse kohta. Loodetavasti aasta lõpuks on seal piisavalt, et endale üks uus objektiiv osta. Ja isegi kui pole, siis misiganes see summa olema saab, kulub see täielikult millelegi blogiga seotule. Olete alati teretulnud ka seda sõrmeliigutust tegema!

Mis kaalublogist saanud on?

Mul pole vaja seda enam! Ma olen just selles kaalus, kus ma end mugavalt tunnen! Hah. See oleks tõsi, kui ma oleks elevant. Mul on mitu korda olnud kiusatus selle kirjutamine uuesti kätte võtta, kuid ma ei ole seda teinud, kuna kõik eelnevad korrad on see kestnud lühikest aega ja alati on siis raske tagasi hobuse selga tagasi ronida. Ma olen oma toitumises viimased 3+ nädalat sisse viinud väga suure muutuse ja kuigi ma mingit vahet veel ei tunne, siis ei saa see tulemata jääda, kuna mul on pea 100%-liselt kadunud igasugune näksimine. Mis see on, mida jälgin ja mis muutuse ma sisse tõin, sellest ma räägin natukese aja pärast. Ma ei taha soovitada midagi esimese emotsiooni pealt. Ootan veel kuukese-paar ära.

Miks sa EBA-l ei osale?

Ma ei osalenud ka möödunud aastal. Ma ei osale sellepärast, et mul on teatud põhimõttelised erinevused korraldajatega, mis on õige ja mis mitte. Ma ei ütle, et minu mõte õige on. Minu mõte on lihtsalt minu oma ja sellest lähtuvalt ma otsuseid langetangi. Ning jah, tegin otsuse, et sel aastal ei osale. Loodetavasti järgmisel aastal. On küsitud, et mida see mulle annaks? Kõik me vajame tunnustust. Blogijana ei ole sul kedagi üleval pool, kes ütleks, et sa teed head tööd, ei ole meeskonnaüritusi ega suvepäevi. Sellepärast olengi ka mina alati väga tänulik, kui keegi väljendab end kommentaariumis või kirjaga. See on tagasiside tehtule. EBA on veel samm edasi, kus sa saad selle kogukonnatunde ja motivatsiooni edasi tegutseda.

Kelle poolt sina EBA-l hääletad?

Kuna ma ei ole ise üldse asjas sees, siis ma ei ole ka väga kurssi viinud ja mu aeg tegelda isiklike asjadega on ka nii piiratud ning ma ei ole ka midagi lugenud ootuses, et äkki hakkab meeldima. Mis mulle eelmistel aastatel ka üldse selle üritusega ei meeldinud, oli taunimine, kui blogijad enda lugejaid hääletamisele üles kutsusid ja kui siis see inimene võitis, siis sosistati anonüümselt, et sellepärast võitski, et hääli lunis. Inimesed ei tegutse, kui sa neid üles ei kutsu. FAKT. Kui sa istud oma katkise jalaga pingil ja möödujalt abi ei palu, ei peatu 99% möödujaist, et uurida, et äkki on abi vaja. Oma lugejatele regulaarselt meelde tuletamine ja tegutsema kutsumine, ei ole häälte lunimine, sest keegi ei ole tema selja taga arvutis ja ei vaata, kelle poolt see inimene hääletab. Ja selline aktiivne üleskutsumine oma lehel oma lugejatele, peaks olema tervitatav, et ikka kõik, kes soovivad hääle anda, seda ka teeksid. See auhind ongi ju nö populaarsusauhind- mida rohkem inimesi sulle hääle annab, seda suurem võiduvõimalus. Tulemus ei kajasta kirjutaja kvaliteeti. Seda teevad muud kategooriad.

Kuidas sa oma autoga jätkuvalt rahul oled?

Kumma autoga? Meil on peres neid kaks. Eeldan, et sa küsid uuema kohta, ehk meie sinise Citroen Berlingo kohta. Ma olen sellega juba nii ära harjunud, et ma ei oska isegi öelda. Esimene vaimustus on üle läinud ja alles on jäänud faktid. See auto on tööloom. See auto on ideaalne neile, kes ajavad taga praktilisust, kõrget istumist ja ruumikat pereautot. See võtab jätkuvalt ülimõistlikult kütust. Mul ei ole ka nüüd peale enam kui poolt aastat ühtegi negatiivset asja masina kohta öelda, peale selle, et sellel ei saa kojamehi akna eest välja painutada, sest kapotiäär jääb ette. Suvel see ei olegi teema, aga talvel vahel tahaks, et oleks mugavam kojamehi puhastada, kui jääkamakad küljes on. Saab puhastada, aga see pole eriti mugav. Ma ei soovita seda, kui sa otsid luksust ja sõidumõnu. Ma soovitan, kui sa tahad, et su auto suudaks kõike (:

Ega sul Bredeni sooduskoodi pole?

See on vist mulle kõige sagedamini esitatav küsimus. Vastus on: ei ole! Hetkel pole mul ühtki Bredeni sooduskoodi jagada. Küll on aga sooduskoodid, mida mul on jagada, siin: SOODUSKOODID. Kasuta neid julgelt. Seal on sooduskood neile, kes soovivad enda kodukoristuskeemiale samu tingimusi, mis mina: et see toimiks ja oleks loodusele ning lastele ohutu. Seal on sooduskood, mis annab soodsama hinna võib olla ühes parimas juuksehooldusvahenditega tegeleva ettevõtte e-poes. Pluss veel mitmeid. Kasutage neid julgelt. Kui teil on veel küsimusi, siis võite julgelt jätta kas kommentaariks või kirjutada mulle postkasti ja kui tekib postituse jagu küsimusi, teen uue vooru 🙂

Kommentaarid

“Kus mu kaalublogi on? Miks ma EBA-l ei osale? Kas mul Bredeni sooduskoodi on? jmt küsimused” on saanud 7 vastust

 1. Maria ütleb:

  Võimalik et auto manuaali on kirjas millise nuppude kombinatsiooniga saab kojamehed ülesse jätta, puhastamiseks ja vahetamiseks. Mul VW Touranil on see manuaali kirjas.

  • mhv ütleb:

   Switch off the ignition, push the wash/wipe control stalk downwards, to return to the stop position push the stalk again.

  • Esileedi ütleb:

   Haha! Henry ei armasta üldse juhendeid lugeda nii, et ma ei imestaks, kui see seal ilusti kirjas oleks 😀 😀

 2. Berlingo omaniku elukaaslane ;) ütleb:

  Kui autol süüte välja keerad, siis akende puhastus kangi vajuta alla ja tõusevad kojamehed keset akent 😉

 3. Lilian ütleb:

  Mis trikiga te lastele (ja veel kõigile kolmele!) Terakesse kohad saite? Me juba vist a la 3. aastat järjekorras ja ei miskit 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Päevaküsimus

Kas pigem ootamatu pettumuse olukorras

Loading ... Loading ...

Otsi

Arhiiv

Liitu uudiskirjaga

FB ja IG seab aina kitsendusi, kui paljude inimesteni mu sõnumid ja postitused jõuavad. Jäta palun enda e-maili aadress, sest ma plaanin korra nädalas (või paari nädala tagant) saata mailile ühe uudiskirja, et sa ei jääks väikesest meelelahutusest ilma lihtsalt sellepärast, et FB nii otsustas. Luban, et need jäävad ainult minule ja ma ei levita neid kellelegi, ega hakka ka saatma spämmi. Luban olla viisakas ja vastutustundlik.

Loe ka neid lugusid

 • Pe**e, t**a, f**k ja teistest vahvatest sõnadest

  Kuna eile oli FB seinal juttu ropendamisest, siis ma mõtlesin, et kirjutaksin natukene meie pere filosoofiast sel teemal. Ma ei ole kunagi eriti suur ropendaja olnud. Mul on…

 • Miks te endale koera soovite? Peamiselt laikide pärast!

  Kuna mul pole mingit skandaali teile vahendada (tegelt üks on, aga sellest ma ei räägi), siis minu jälgijaskond on üpriski stabiiline, väikese tõusunurgaga ülespoole. Iga kuu tuleb mõnikümmend…

 • Midagi hoopis teistsugust

  Postitus valmis koostöös GoGoNanoga Ma huvi pärast vaatasin, et millal oli minu esimene koostöö GoGoNanoga ja kui mu blogi mulle ei valeta (vabalt võib), oli meie esimene koostegemine…