Kuhu lastega Tartus sööma minna? Meie restoranikogemus

Postitus valmis koostöös BabyBack Ribs & BBQ restoraniga.

Meie jaoks on väljas söömas käimine alati suursündmus, sest me ei tee seda eriti tihti. Võib-olla on jäänud mulje, et käime, aga tegelikult mitte. Keskmiselt ehk korra paari kuu tagant ja kuna see on suursündmus, siis ma ka vast räägin sellest rohkem. Seekord kutsuti meid restorani BabyBack. Me võtsime küll omajagu hoogu, et kohale jõuda, sest selleks, et viis isepäist inimest ühel päeval, ühel ajal, ühte kohta toimetada ühiselt aega veetma, on alati väljakutse. Seekord see õnnestus, aga sedagi mitte täiuslikult, sest poole lõuna pealt tormas Esileedi taksole, et sünnitusmajja sündi toetama jõuda. Kui ta lahkus umbes kolme ajal, siis koju jõudis ta õhtul hetk enne südaööd. Selleks ajaks oli tema jäätis sulanud… ja minu kõhus.

Kuid, mis on meie tingimused restoranile, kuhu me sööma läheme? Et seal oleks toit, mida lapsed nõus sööma on. Kuna BabyBacki näol on tegu Ameerika stiilis restoraniga, siis see tähendab, et midagi kindlasti leiame. Sest missugune laps ei armastaks burgereid? Meie lapsed! Õigemini on neil burgeritele omad tingimused. Selleks on – ei mingit kastet, ei mingit juustu, ei mingit salatit ja ei mingit saia. Alles jääb pihv. Nii ongi ja just selliselt nad enda burgerit eelistavad. Selleks tuleb kas seda enne tellimist meeles pidada, või burgeri saabudes sellelt ise ebasoovitavat eemaldama hakata. Tavaliselt ma unustan… No ja friikad lähevad alati peale.

Kuid rääkides restorani interjöörist, siis sellele on seal väga palju rõhku pandud, sest BabyBack Tartus asub Tasku keskuses kino kõrval ja kogu restoran on Ameerika kinotemaatikast läbipõimunud. Legendaarsete filmide postrid ja reklaambännerid kõikjal seintel. Ka istekohad on Ameerika stiilis boothid, ehk siis laud keskel ja diivan kummaski küljes. Kuid sisustuselement, mis oli konkurentsitult tähtsaim, oli väga vinge mängunurk. Selles oli suur mängumaja, kus sai ringi ekselda ja väljapääsuks liumägi otse pallimerre. Päevasel, lõunajärgsel ajal on mu lemmikaeg perega söömas käia, sest siis on alati kõige vaiksem aeg. Nii ka sel korral olid meie lapsed ainsad, kes mängutoas ringi toimetasid.

Lisaks on restorani vaade ka ise põhjus, miks just sinna sööma minna. Mul oli raskusi laste laua taga hoidmisega, sest iga hetk kui nad ei söönud, vallutasid nad mängunurga maja, või istusid lummatuna aknal ja vaatasid Võidu silla liiklust ning voolavat Emajõge. Ma ei oskakski öelda, kas ühelgi teisel restoranil Tartus on võrdväärset pakkuda.

Tuleme nüüd söögi juurde. Lastest ma rääkisin. Nemad olid oma pihvide ja friikartulitega enam kui rahul. Juurde tellisime mitu pudelit mullivett ja oligi kõigil tuju hea. Nende toiduga tuli kaasa ka õunamahl, aga meie peres on kõik veejoodikud ja on väga harv juhus, kui te näete meid joomas midagi muud. Ok, Esileedit võite veini joomas näha, aga ta ei joo tihti. Eriti.

Menüü on seal aga väga suur. See on asi, mis mulle mitmetes restoranides ei istu – liiga suur valik. Kuid BabyBack läks asjaga veel kaugemale. Lisaks sellele, et valik on suur, oli kõikide roogade juures ka väga ilusad visuaalsed pildid. Isegi kala nägi hea välja ja ahvatles. Ma ei telli kunagi restoranis kala. Ja meil läks tõesti otsustamise peale ilmatuma aeg. Vähemalt mulle tundus nii, sest mul oli kõht hirmus tühi. Lõpuks valis esileedi sea- ja mina loomalihaga prae.

Kui su toit näeb välja täpselt samasugune nagu pildi peal, siis on see alati hea tulemus. Kusagil hamburgeri putkas ei ole see kunagi nii. Alati saad sa ilusa suure burksi asemel, mingi käki, mis näeb välja nagu neil oleks mikrolaine ahi katki olnud ja kokk soojendas seda enda tagumikuga peal istudes. Meie toit aga oli väga ilus ja maitses ka hästi. Esileedi lemmik osa toidust oli seenekaste ning liha ja minu jaoks spargel. Spargel on üldse mu lemmik köögivili. Isegi see, mis juhtub hiljem vetsus peale spargli söömist, ei riku seda minu jaoks. Te ikka teate, mis juhtub? Googeldage kui ei tea. Juurde tellisime coleslaw salati, mis on põhimõtteliselt kapsasalat, aga nii hea. Ma tellin seda alati, kui see menüüs on.

Magustoiduks tellitud jäätised läksid samuti õigesse kohta. Kuidagi selle jäätisega on nii, et kui lapsed vannuvad käsi südamel, et neil on kõht täiesti täis ja ei mahuks enam mitte midagi, siis lause peale, et “siis ei mahu teile jäätis ka”, tekib automaatselt kõhtu väike jäätisesuurune ruum.

Kas me läheksime sinna veel? Seni oleme sealt paaril korral woltinud, aga nüüd kohal käies, on ka see toit hoopis teise väärtusega. Ilus vaade, suur laste mängunurk, hea teenindus ja teemakohane kantrimuusika taustaks… see lihtsalt toimib. Ma olen korduvalt inimestelt kuulnud suuri kiidusõnu Tabasalu BabyBacki kohta, kuid nüüd võin enda poolt öelda, et ka Tartu oma on väärt külastust.

Kuid mul on võimalus ka teid BabyBacki sööma saata ja neid on Eestis terve hulk. Vaata asukohti SIIT. Ma loosin kõigi vahel, kes jätavad kommentaariks, mis on teie lemmik magustoit, välja kupongi 50 euro väärtuses. Tingimuseks on vaid, et oleksid meie ja BabyBack FB lehe jälgija. Edu! Loosin esmaspäeval.

Kommentaarid

“Kuhu lastega Tartus sööma minna? Meie restoranikogemus” on saanud 127 vastust

 1. Sigrid ütleb:

  Toorjuustukook

 2. Marita ütleb:

  Mulle sobiks magustoiduks pakk kummikomme, aga vähe viisakamad kohas valiks kas banaanispliti (kus on hea jäätise valik ja banaanid ja häästi vähe vahukoort) või šokolaadi fondant. Aga kuna mul sarnaselt su lastele pole tavaliselt ruumi enam, siis on nendega ka raske, kuna paar ampsu nagu ikka mahuks aga samas terve magustoit mitte ja kui kedagi lauast nõusse ei saa, et koos telliks, siis jääb tihti tellimata. 🙁

 3. Ave Heek ütleb:

  Eks ikka kohv ja kook

 4. Hanna ütleb:

  Kõige lemmikum magustoit on šokolaadikook

 5. Mari-Liis ütleb:

  Soe šokolaadikook jäätisega!

 6. Raili ütleb:

  Mmmm… Vahvlid on ühed lemmikud Ja Creme Brülee teine . Sõltub tujust.

  • Mariann ütleb:

   Ma hindan alati creme brulee põhjal restorani kvaliteeti. Kui see on hea, siis üldiselt on kõik hea. Mingil kummalisel põhjusel pole ma Babybackis seda kunagi võtnud – mul vist pole seda magustoiduruumi jäänud peale pearooga. See viga tuleb kiiremas korras parandada!

  • Carmen ütleb:

   Üks mõnus koorene plombiirijäätis värskete maasikatega!

 7. Kirke ütleb:

  Ma pole suurem asi magusasõber, küll aga söön alati hea meelega šokolaadi laavakooki. Kui ma seda kodus näiteks oma külalistele teen, siis söövad seda isegi mehed, kes tavaliselt magustoidust mööda vaatavad.

 8. Laura ütleb:

  Magstoidu tellime mitme peale. Tavaliselt kõht piisavalt täis ja üksi ei jaksaks ära süüa. Suvel sööme enamasti jäätist. Talvisel ajal midagi sellist, mida varem proovinud pole. Kuna ma küpsetan kodus hästi palju, katsun tellida selliseid magustoite, mida ise pole teinud:) Kindla peale välja ei lähe

 9. Eelika ütleb:

  Porgandikook, Pavlova, kohupiimatasku jne, ühte lemmikut liiga keeruline valida 😀

 10. Raina ütleb:

  Sefiiritort. (On ilmselt ka ainuke maius mida söön)

 11. Kriste ütleb:

  Napoleoni kook on kõige lemmikum.

 12. Piia ütleb:

  Leivakreem kreekapähklite ja vahukoorega

 13. Meelike ütleb:

  Oma retsepti järgi tehtud kodune koorene maasika-basiiliku jäätis. Maitseb nii väikestele kui suurtele 🙂

 14. Kristiina ütleb:

  Lemmik on vana hea oldschool magustoit karamellkissell

 15. Lilith ütleb:

  Kindlasti midagi shokolaadiga… ja ikka rohke shokolaadiga. Lemmikud on igasugused juustukoogid!

 16. Jelena ütleb:

  Ma ka vanamoodne inimene. Mannavaht piimaga on lemmik.

 17. Maia ütleb:

  Pannkoogid on lemmikud, sinna siis kas soolane määre või moosi, meega, jäätisega 🙂

 18. Katrin ütleb:

  Lemmikmagustoit on latte vahule raputatud pruun suhkur 🙂
  Ja , mis puutub väitesse, et lastel ( ja mitte ainult 😉 ) on 2 eraldi kõhtu, soolase ja magusakõht, siis ongi kindlaks tehtud, et kui peale soolase toid söömist magusat süüa, siis tekitabki magu kohesel tnatuke ruumi juurde heale kraamile.

 19. Birgit ütleb:

  Soe laavakook jäätiste ja maasikatega

 20. Viivika ütleb:

  Šokolaad igas variandis, iga ilmaga, igas asendis!

 21. Pille ütleb:

  Jäätis! Söögi alla ja söögi peale 🙂

 22. Kadi Lohu-Mikk ütleb:

  Minu lemmik magustoit on šokolaadikook ja jäätis!

 23. Ülle ütleb:

  magustoidu eelistused muutuvad, aga üks lemmik püsib ja see on creme brulee.

 24. Anu ütleb:

  Pannkook jäätise ja toormoosiga

 25. Kätlin ütleb:

  Kui on valikus, siis šokolaadi laava kook jäätisega . . Aga samas ka lihtsalt jäätise jaoks leian ma laste kombel oma kõhus alati ruumi

 26. Piret ütleb:

  Jäätis ja Brownie

 27. Kaidi ütleb:

  Mitmesugused erinevad smuutid ja JÄÄÄÄÄTIS 🙂

 28. Jane Sarapik ütleb:

  Toorjuustukook

 29. Liina ütleb:

  Kohupiimakook.

 30. Kristi ütleb:

  Mississippi šokolaadikook

 31. Merili ütleb:

  Mississippi šokolaadikook jäätisega

 32. Eliise-Marie ütleb:

  Midagi šokolaadiga 🙂 moussee vms 🙂

 33. Regina ütleb:

  Brita kook ja latte, njomm njommm 🙂

 34. Merilin ütleb:

  šokolaadikook 🙂

 35. Merli ütleb:

  Praegu sööks ühe Snickersi, aga lemmikut pole.

 36. Heidi ütleb:

  Minu ja õnneks ka kogu meie pere lemmikmagustoit on enda valmistatud smuuti 🙂 Alati saab teha erinevalt ja vastavalt tujule.

 37. Marielle ütleb:

  Creme brülee ja kõik, mis on šokolaadist 🙂

 38. Kadri ütleb:

  Karamellikissell hapu moosiga!

 39. Liina ütleb:

  Koogid

 40. Andra ütleb:

  Toorjuustukook

 41. Margot ütleb:

  Kõik mis seostub sokolaadiga söön ära
  Banana split on ka üks lemmikutest kuigi raske tihtipeale leida “seda õiget” kus banaan ikka enne grillitakse ka

 42. Kairit Erk ütleb:

  Õnneks oli mõlemale lehele juba ennem like ära pandud 🙂 ja lemmikmagustoit on puuviljad kohupiima või vahukoorega 🙂 hetkel muidugi kui kasvatan uut elu enda sees, siis vist sööks kõike, mida vaid saab 😀

 43. Gajane Veeroja ütleb:

  Soe šokolaadikook jäätisega on lihtsalt ÜLIM ja samuti Creme brülee! Juba selle lause kirjutamine paneb suu vesistama…

 44. Kristel ütleb:

  JÄÄTIIIIS!!!

 45. Kristi Piiper ütleb:

  Lemmik on vist creme brule! 🙂

 46. Marianne ütleb:

  Mu lemmikmagustoit on creme brulee. Seda võin vist küll igal hetkel ja igast asendist süüa. Olgu või surmatõbi kallal. Ja muidugi pannkoogid mustikate ja vahtrasiirupiga. OMG.

 47. Meelika ütleb:

  Kui mu 1,5 aastane laps peale õhtusöögi söömist hüüab “kohupiiiiiiim!”, siis ilmselt on meie pere hetkelemmikuks just see hõrgutis (eelistame alati Nopri vähendatud suhkrusisaldusega variante). 😀 Oleme ise ka korduvalt mõelnud, et tahaks lapsega koos kohvikuid väisata, aga no pikale on see hoovõtt läinud. Sinu tagasiside oma pere kogemusest on kindlasti kannustuseks nüüd, seda enam, et mul mees jumaldab babybacki tooteid (TelliToiduga seni meieni jõudnud).

 48. Keit ütleb:

  Isetehtud vanakooli vahvlid karamellikondenspiimaga või jäätisega. Või mõlemaga. 😛

 49. Elen Sokk ütleb:

  Šokolaadikook!

 50. K. ütleb:

  Väljas süües ma tavaliselt magustoitu ei söögi, sest kõht on alati juba väga täis. Kunagi Hansatallis oli imeline kamavaht. Ja praegu on seal imelised pannkoogid – paksud ja rasvased nagu vanaema tehtud (ports on meeeeeletu!). Päris lemmikut magustoitu ei ole mul ka kodus, aga nt Gustavi koogist (enamvähem ükskõik milline) ei suuda küll vist kunagi ära öelda 🙂

 51. Maili ütleb:

  Mul mees tahaks sinna minna. Koguaeg rääkinud. Mina olen see peopidur olnud. Ei olnud kursis, et seal lastele mingit tegevust oleks. Niiet viiks ta heameelega Tartu babybacki sööma.
  Lemmimagustoit? Mmmmm, šhokolaadikook ilmselt, plögane.

 52. Triin ütleb:

  Viimasel ajal on meie peres kõigi lemmikuks erinevad smuutid 🙂

 53. Kaisa ütleb:

  Sefiiritort või korvikesed

 54. Sigrid ütleb:

  Hea kook on alati õige valik. Babybackist kas juustukook või mudakook

 55. Kris ütleb:

  Minu lemmik magustoit on veel üks suutäis soolast 🙂 Nagu aru said, siis pole teab mis suur magusasõber aga üks asi on meil alati kodus juhul kui mind peaks tabama hullus tahta midagi magusat. See on jäätis, ja peab olema alati kaks valikut – shokolaadi oma shokolaadi tükkidega ja vanilje. Ei või ju eal teada milline hullus mul peale tuleb Mees teab seda juba kontrollida kord kuus, sest tema on see kes poodi peab minema kui see õige puudu on vajalikul hetkel

 56. Hedi ütleb:

  Jäätis alati!

 57. Liis K. ütleb:

  Šokolaadi fondant 🙂

 58. Jelena ütleb:

  Jäätis

 59. Edah ütleb:

  Jäätisekokteil iga ilmaga. Meie laste suur lemmik ka, olenemata ilmast… Olgu või õues 20 miinus kraadi

 60. Sigrit ütleb:

  Creme brulee või sokolaadikook

 61. Gea ütleb:

  Kreembrülee. Baby Backis tuleb aga jäätisekokteil võtta, need seal jube head!

 62. Eliko Essmann ütleb:

  Šokolaadijäätis

 63. Janne ütleb:

  Lemmikmagustoiduks on kas toorjuustukook või jäätisekokteil. Aga see viimane peab olema nii paks, et kõrs keskel püsti püsib, mitte mingi vedel piimalurr

 64. Piret ütleb:

  Väljas söömas käies šokolaadi-laavakook (fondant), kodus enda tehtud tiramisu kook või napoleoni tort.

 65. Veera ütleb:

  Vahukoor ja kissell

 66. Sigrid R. ütleb:

  Babyback on aastaid juba meie pere lemmik kohaks. Tartu Tasku keskuses ka 2x käinud, muidu tallinna omades pea iga kuu korra vähemalt. Toit hea ja mängunurk lapse lemmik. Teenindus ka alati suurepärane olnud. Babybackis mu lemmik magustoiduks Vanaema õunakook, suurepärane maitseelamus.

 67. Katre Haasma ütleb:

  Babybackis süües üldiselt magustoit ei mahu ning nende tehtud fooliumis koorega kartul ongi üks mõnus magustoit minu jaoks! Kodus armastame vanakooli magustoite, näiteks mannavahtu. Ja peaagu viiene piiga teab, et see on siis roosamanna.

 68. Pille-Riin ütleb:

  Viimasel ajal maitseb eriti creme brülee

 69. Katariin ütleb:

  Kook. Peaaegu pole vahet, et milline, peaasi et liiga tervislik pole 😀

 70. Riina ütleb:

  Toorjuustukook :)! Või teisel juhul: jäätis.

 71. Kristel ütleb:

  Šokolaadi fondant jäätisega

 72. Merle ütleb:

  Hetkel olen rase ja ootan 3ndat poeg..magustoiduks sobib ideaalselt praegu kas arbuus või mahlajäätis. Aga kuid sööks igapäevaselt mu kalli emakese tehtud kaneelisaiakesi. No mina ei saa aru, kuidas temal nii maitsvad ja suussulavad saiakesed tulevad. Küsisin retsepti, tegin ise ka, kuid minu tehtud saiakestega või naelu seina lüüa :p

 73. Kati ütleb:

  Šokolaadikook koos jäätisega

 74. Katrin ütleb:

  Šhokolaadikook või wafflid

 75. Lilian ütleb:

  Olen magusaga sōber, ōnneks terve ülejäänud pere ka
  Eelistan klassikalist vaniljejäätist vōi head kooki

 76. Triinu K ütleb:

  Soe šokolaadikook 🙂

 77. Teele ütleb:

  Suvel alati jäätis 🙂

 78. Laura ütleb:

  Mina olen suur toorjuuatukoogi fänn. Teen seda kõikvõimalikel tähtpäevadel ning väljas süües seda ka tellin. Olen töötanud välja lausa oma salanipi, kuidas kook saada eriti kreemine ja mõnus. Üks viimaseid väga maitsvaid toorjuustukoogi kogemusi oli Pühajärve spa tornikohvikus pakutav tagurpidi toorjuustukook. Babybacki plaanime aga minna juba järgmine nädal, sest elukaaslane on suur fänn ja chillist sai talle sünnipäevaks üks väike pakett ostetud 🙂

 79. Maarja-Liisa ütleb:

  Toorjuustukook ja kōrvale üks hea cappuccino. ☕️

 80. Lee ütleb:

  Õunakook

 81. Merlyn ütleb:

  Minu lemmik on cheesecake

 82. Triin ütleb:

  Šokolaad 😀 Tegelikult tükk kooki või jäätis pannkookidega maitseb ka hää!

 83. MO isetegemised ütleb:

  Mustikajogurti ja Vana Tallinna kokteil 😛 😛 Minu jaoks on see magustoit. Jumalik! Kahjuks iga päev nautida ei saa, siis oleks alkoholism varsti ukse taga 🙂

 84. Egle ütleb:

  Soe šhokolaadikook❤️

 85. Merli ütleb:

  Minu kindel lemmik on toorjuustukook. Samas alati väljas süües saan hoopiski jäätist magustoiduks, laps tellib, aga sööb heal juhul 4 ampsu

 86. ML ütleb:

  Napoleoni kook. Ilma moosita!

 87. Anu ütleb:

  Pannkoogid maasikatoormoosiga 🙂

 88. Piibe ütleb:

  Kõige lemmikumaks on vist sefiirikorvike ilma korvita ehk siis paljas sefiir. Ja toorjuustukook ja jäätis ja.. no peaaegu kõik, mis magus

 89. Kerli ütleb:

  Shokolaadikook, mmmm

 90. Laura L ütleb:

  Mõned aastad tagasi oli Babybackis pekaanipähklitega kook või pie vms, see oli jumalik. Praegu vaatasin menüüd ja tundub, et seda maailma parimat asja neil enam ei pakuta :'( Nii et… my life is over… mõtlesin just, et peaks mingi aeg seda taas proovima… aga nüüd vist enam ei saa… Aga kuna see oli nii maitsev, siis eeldan, et ka teised magustoidud seal megahead… Ja see tuli otse ahjust! See oli nii soe ja mõnus! Oeh, nüüd ma mõtlen sellest pirukast siin mitu nädalat unistava pilguga…

 91. Triinu ütleb:

  Kohupiima-virsikukook ❤️❤️❤️❤️

 92. Triinu P ütleb:

  Ma ei tea, mis mu lemmik magustoit on, sest mulle meeldib kõik, mis on magus
  Kui nüüd väga pingsalt mõelda siis jäätis! Ei… Ikka šokolaadikook. Või… Ei, küpsetamata toorjuustukook… Ma ei teaaaa!

 93. Kristi ütleb:

  Abikaasa tehtud toorjuustukook (teeb täna ka neiu 9kuu minisünna puhul) aga hea pavlova viib ka keele alla

 94. Marilyn ütleb:

  Toorjuustukoook

 95. e ütleb:

  ei ole magusasõber väga suur. a eskimo pulga vaniljejäätis või tupla.

 96. Rene ütleb:

  Pavlova. Väljas söömas käies võtan enamasti creme brûlée. Aga nagu keegi enne ütles, siis parim magustoit on suutäis soolast ntx carpaccio 😛

 97. Mariann ütleb:

  Shokolaadi fondant

 98. Kristi ütleb:

  Kui kuskil väljas käime söömas, siis valin alati toorjuustukoogi, see on kindla peale minek. Lapsepõlvest mäletan, et mu lemmikud oli kakaokissell ja kohupiim mustikakisselliga, aga praegu läheb see kõik otse puusadesse, nii et neid kodus ei tee.

 99. Lilli ütleb:

  Karamelli jäätis pähklite ja banaaniga.

 100. Maarja-Liis ütleb:

  Jäätis

 101. Eva-Maria ütleb:

  Hmm, kas riisisupp on pigem nagu supp või magustoit ka? Praad see igatahes pole. No riisisupp kaneeli ja suhkruga on suhteliselt selline (magus)toit, millest iial villand ei saa.
  Lapsest saati maitseb saiavorm piimaga ka.
  Siis muidugi jäätisekoks. Või ema tehtud õunasai piimaga. Et siis piima jood kõrvale
  Samuti ema repertuaarist – “ümberkukkunud kook” ehk pm selline kook, kus on kahte sorti põhjad – kakaost ja vanillist ja vahel hapukoor ja banaanid midagi veel? Lõikad põhjad pooleks ja ühe poole kummastki tükkideks ja viskad läbisegi tervete kihtide peale võimalikult hooletult Issand, hea, et ma kokaraamatuid ei kirjuta, keegi ei saaks midagi aru.

  No tegelikult maitsevad enamus magutoite, v.a.leivavaht või -kreem või kuidas keegi seda kutsub. Mind ei kutsu see aga üldse sööma. Vihkamine on ehk liiga tugev sõna, aga no ei meeldi. Trauma koolisööklast I guess

  Muide, nendel Babybacki fotodel jääb mulje nagu poisid kõlguksid maa ja taeva vahel Ehe värk ehk hea fotograaf

 102. Geidy ütleb:

  Pavlova kook ja piparmündi jäätis tumeda šokolaadi tükkidega

 103. Madli ütleb:

  Jäätis – ükskõik, milline, aga peaasi, et seda oleks palju. Ja kui jäätist pole, siis šokolaadikook, soovitatavalt samuti võimalikult suur.

 104. Iris ütleb:

  Brita kook!

 105. Kristina ütleb:

  Pehme jäätis karamellikastmega või šokolaadikook,purukook õunamoosiga on ka imeline. Ma söön vähe magusat,aga nendest asjadest ei keeldu kunagi. 😀

 106. Triinu ütleb:

  Napoleoni kook, eriti kodukootud kook. Sellest ei saa üle ega ümber. Pere teistele, eriti lastele, läheb jäätis peale. Kui peaksin valima jäätist, vaataks kus rohkem šokolaaditükke sees on.

 107. Kelli Torovski ütleb:

  Sokolaadikook 😛 Ideaalne lihtsalt! Juba aastaid.

 108. Kristin ütleb:

  Chocolate cake

 109. Ege ütleb:

  Nutella ja banaaniviiludega pannkoogid!

 110. Kari ütleb:

  Kõik, mis on šokolaadiga seotud

 111. Katrin Pihlakas ütleb:

  Créme brûléè

 112. Liizu ütleb:

  Banaani pannkoogid 🙂

 113. Kerttu ütleb:

  Paluks kergemat küsimust.. Ma ei suuda valida lemmikut… Aga samas head õhukesed krepid koos värske maasikamoosiga.. Võikski sõõma jääda

 114. Kadi ütleb:

  Meile Tasku babyback väga meeldib! Lemmik magustoit on nt britta köök või hea juustukook 🙂

 115. Kai ütleb:

  Mulle maitseb väga Babybacki Grandma Apple Pie!

 116. Stella ütleb:

  Me käime umbes kord kuus väljas sööma, suvel ilmselt tihedamini ja ikka mõtleme, et prooviks midagi uut, aga lõpetame ikka BabyBackis. Tavaliselt võtab mees burksi, mina liha ja siis poole peal vahetame. Oleme mõlemad suure isuga, aga mitte nii suure, et mõlemad kaks tervet rooga pintslisse panna suudaks. Magustoidule tuleb ka ruumi jätta ju. Mu lemmik on Mississippi šokolaadikook – see on suussulav!

 117. Killu ütleb:

  Šokolaadikook on kindla peale minek 🙂

 118. Kadri ütleb:

  Brownies on lemmik magustoit! 🙂

 119. Maarika K ütleb:

  BabyBacki šokolaadikook

 120. Hanna ütleb:

  Lemmik on Pavlova, kuid kuna seda tihti ei leia kohvikutest, siis ajab asja ära ka Beseerull ja Britta kook 🙂

 121. Kristin ütleb:

  Jäätis läheb igas olukorras peale! Meeldib ka toorjuustukook. 🙂

 122. Merit Eier ütleb:

  Pavlova kook

 123. Eneli ütleb:

  Toorjuustukook või jäätis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Päevaküsimus

Kas sina oled kunagi narkoosis olnud?

Loading ... Loading ...

Otsi

Arhiiv

Liitu uudiskirjaga

FB ja IG seab aina kitsendusi, kui paljude inimesteni mu sõnumid ja postitused jõuavad. Jäta palun enda e-maili aadress, sest ma plaanin korra nädalas (või paari nädala tagant) saata mailile ühe uudiskirja, et sa ei jääks väikesest meelelahutusest ilma lihtsalt sellepärast, et FB nii otsustas. Luban, et need jäävad ainult minule ja ma ei levita neid kellelegi, ega hakka ka saatma spämmi. Luban olla viisakas ja vastutustundlik.

Loe ka neid lugusid

 • Mis mind ära päästis?

  Kes on elanud kivi all, siis viimased kuu aega olen ma veetnud Tartu Ülikooli Kliinikumi haiglas uroloogia osakonnas. Jäin ootamatult hästi ägedasse (mitte lahedasse) haigusesse, mis mind pilve…

 • Pe**e, t**a, f**k ja teistest vahvatest sõnadest

  Kuna eile oli FB seinal juttu ropendamisest, siis ma mõtlesin, et kirjutaksin natukene meie pere filosoofiast sel teemal. Ma ei ole kunagi eriti suur ropendaja olnud. Mul on…

 • Miks te endale koera soovite? Peamiselt laikide pärast!

  Kuna mul pole mingit skandaali teile vahendada (tegelt üks on, aga sellest ma ei räägi), siis minu jälgijaskond on üpriski stabiiline, väikese tõusunurgaga ülespoole. Iga kuu tuleb mõnikümmend…