Esileedi tingimused talvesaabastele

Postituse ilmumist soodustas meie pere pikaaegne lemmik NordicOutdoor

Noorsand on võtnud kindlaks teadmiseks, et ta on ninja ja kuna ninjad teevad kõike maru efektselt, siis seda püüab teha ka tema. See, kuidas ta iga päev trepist alla hüppab ja ühe põlve peal maandub. Maandudes toetab ta maha ühe käe ja ühe põlve ning vaatab põrandale. Aeglaselt tõstab ta pilgu, kaardistab tuba ja järsu püstihüppega tormab ta diivani käetoe alla varju.

Ainus, mis selle vähem efektseks muudab, on Esileedi, kes kuuldes valju kõmakat kohe Noorsandiga pragama kukub, sest trepist ei tohtivat alla hüpata. Ma ei tea miks. Ta isegi seletas mulle miks, aga miski tõmbas mu tähelepanu eemale (arvatavasti nägin ma laual mandariini) ja ma ei saanudki aru, miks see keelatud on. Teised, kes ei mõista kui vinge Noorsand tegelikult on, on kaksikud sest kuigi nad lähevad algul mänguga kaasa, siis õige pea saab keegi autoga vastu pead. Alati saab keegi kuidagi mingis olukorras autoga vastu pead. See on reegel.

Seepärast on alati lihtsam lapsed õue kupatada, kus nad ei hüppa treppidest alla ja ei loobi autosid. Kuna kaksikud on aga nabanööriga meie külge veel aheldatud, siis ei lähe nad kunagi ise õue, vaid meie peame alati nendega kaasa minema. Isegi kui nad lähevad, siis nad veedavad pea kogu õues oldud aja aknast tuppa vaadates. Mäletan, et ka Noorsandil oli kunagi see etapp, et ta jälitas mind igal sammul. See oli nii armas ja samas nii tüütu, sest lapsed ei ole niisama, vaid nad monitoorivad seda, mida sa teed ja kui sa soovid, et su laps teeks häid asju ja käituks sobivalt, siis tuleb ka endal seda teha. Tüütu. Ma pole eriti viks.

Kuid talvine õueminek ei ole päris võrreldav suvisega, sest suvel on ainus ettevõtmine Crocsid jalga visata ja õue tormata. Talvel tuleb aga selga tõmmata sooja pesu, kombed, mütsid, sallid ja kindad, mis tuleks alla 10 aastastel lastel ära keelata. Kui raske on pöial õigesse kohta panna?! Aga on! Ja kinnaste kättepanemise proff on meie peres Esileedi. Kuid kui suvel tuleb jalga tõmmata Crocs, siis ma avastasin, et ka talvel tõmmatakse lastele jalga Crocs, sest just neid on Esileedi juba mitmendat hooaega tellinud.

Esileedi on üldse maniakaalne lasteriiete googeldaja. Iga kord kui mul on tunne, et ta tegelikult ei tee midagi, vaid istub nagunii sotsiaalmeedias, siis selja tagant juurde hiilides on tal alati lahti mõni leht kus ta lastele, kas jalanõudele, või riietele suuruseid valib. Alati. Ta võib tunde seal veeta ja lisaks on tal väljakujunenud kindlad brändid, mida ta just jahtimas käib. Lastesaapaid ostab ta just Crocse.

Tegelikult ma saan aru ka miks. Kas te olete kunagi nende varbavahekaid või neid kolehirmsaid cloge jalga proovinud? Need on kõige mugavamad asjad, mida saab jalga panna. Kuna ma olen natuke plätude hull ja mul on mingi kümme paari erifirmade plätusid, siis üheksa olen ma neist vedelema jätnud ja kannan ainult Crocse, sest need on võrreldamatult mugavamad. Seepärast ma usun, et ka saapad võivad olla.

Uurisingi Esileedilt, et kuna ma tänast postitust teen, siis mis on see põhjus, miks ta just Crocse lastele ostab? Kirjeldus tuli päris sarnane sellele, miks ka ma ise Crocsi armastan. Laste saapad olla kerged, varvastel on piisavalt ruumi, painduvad, on kummi äärega ja mis lastele oluline – rõõmsates värvides. Seepärast ongi meil terve koridor Crocse täis nii talvel kui ka suvel. Piigale said talveks valitud NEED ja Vennasele NEED. Noorsand sai enda saapad teiselt ringilt ja loomulikult samuti Crocsid.

Eks lastele ole kõik need tingimused saabastele olulised. Eriti kui laps ühel hetkel kapist välja tuleb ja ütleb, et ta on tegelikult ninja. Kujutaksite te ette nõtket ninjat kirsadega mööda diivanit ringi jooksmas ja õues murupeal kukerpallitamas? Mina kujutan küll ja see oleks päris naljakas.

Kuid NordicOutdoor(LINK) ei jätnud mind tühjade pihkudega ja kui ka teie soovite lapsele või endale mugavaid saapaid talveks, siis kood CROCSAMHT10 annab LISAsoodustuse kogu kaubale. Valik on lehel päris suur, minge visake pilk peale. Neil on juba endal seal mingid soodukad käimas, aga koodi kasutades tuleb soodukast veel omakorda 10% alla. Soodustus kehtib kuni 13.12.2018. Kasutage julgelt 🙂

Kommentaarid

“Esileedi tingimused talvesaabastele” on saanud 3 vastust

 1. M ütleb:

  Tundub natuke uskumatu.. mina arvasin, et kasutate jalasõbralikke jalatseid..

  • Henry ütleb:

   ma võiks neid jalale mitte sõbralikke jalatseid aastaringselt kanda 🙂

   • M ütleb:

    Nojah, minu arvamus pärineb barefoot jalatsite grupist, kus crocrsid soositud pole, aga kust ka teie perele jalatseid valitakse

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Päevaküsimus

Kas sina oled kunagi narkoosis olnud?

Loading ... Loading ...

Otsi

Arhiiv

Liitu uudiskirjaga

FB ja IG seab aina kitsendusi, kui paljude inimesteni mu sõnumid ja postitused jõuavad. Jäta palun enda e-maili aadress, sest ma plaanin korra nädalas (või paari nädala tagant) saata mailile ühe uudiskirja, et sa ei jääks väikesest meelelahutusest ilma lihtsalt sellepärast, et FB nii otsustas. Luban, et need jäävad ainult minule ja ma ei levita neid kellelegi, ega hakka ka saatma spämmi. Luban olla viisakas ja vastutustundlik.

Loe ka neid lugusid

 • Mis mind ära päästis?

  Kes on elanud kivi all, siis viimased kuu aega olen ma veetnud Tartu Ülikooli Kliinikumi haiglas uroloogia osakonnas. Jäin ootamatult hästi ägedasse (mitte lahedasse) haigusesse, mis mind pilve…

 • Pe**e, t**a, f**k ja teistest vahvatest sõnadest

  Kuna eile oli FB seinal juttu ropendamisest, siis ma mõtlesin, et kirjutaksin natukene meie pere filosoofiast sel teemal. Ma ei ole kunagi eriti suur ropendaja olnud. Mul on…

 • Miks te endale koera soovite? Peamiselt laikide pärast!

  Kuna mul pole mingit skandaali teile vahendada (tegelt üks on, aga sellest ma ei räägi), siis minu jälgijaskond on üpriski stabiiline, väikese tõusunurgaga ülespoole. Iga kuu tuleb mõnikümmend…