Ma ei ole kunagi kodus remonti teinud… kuni praeguseni

Postitus on valminud koostöös Henkel Baltiga, kes seda vuugivärskendajat mulle ka tutvustas

Ma olen terve oma elu elanud korteris. See paarismaja, kus me nüüd elame, on esimene elukoht, mida võib tinglikult oma majaks kutsuda. Sest see ei ole päris oma maja, me jagame naabriga siiski ühte seina. Kuid ta siiski ka on oma maja, sest oma majas elades ei piirne sinu kohustus ainult sinu kodu sisuga. Majas elades, on ka kõik väline sinu asi.

Sellest saime aru juba eelmisel aastal kui vannitoa laes veetilk oli. Ma ei tea, kus teie elate, aga tegelikult veetilk ei peaks laest alla kukkuma. See peaks tulema kraanist, mis pole lae lähedalgi. Selgus, et see oli väikest sorti ime, et me laes tilka nägime, sest igasugu loogika kohaselt oleks me pidanud iga väiksema tormiga ämbreid paigutama. Katus vajas vahetust. Ei ole ühistut, kellega kulusid jagada. Ei ole remondifondi, kust vajalik näpistada. Ei. Kõik tuli maksta endal. Maja taguse terrassi lauad olid kohati mädanema hakanud ja paar lauda sai välja vahetatud. Sel aastal tuleb veel vahetada ja me võime koera saba jupi kaupa raiuda, aga tegelikult tuleks kogu terrass uuesti teha.

Kuid kuna ma olen olnud alati korteri inimene ja kuna minu isa ainus tööriist, mida ta tunnistas, oli haamer ja nael, siis pole mul mitte mingeid teadmisi, kuidas kodu heakorratöid teha. Mul pole aimugi, mis on need materjalid, mida kusagil kasutada tuleb ja ma mõistsin, et ma võin terve elu isa süüdistama jääda, et mul käed tagumikust välja kasvavad, või ma võiks hakata ennast sel teemal harima. Sest omamajas on see vajalik, kuna kõik kulub. Värv koorub, puit kuivab ja selleks, et mitte olla ühel hetkel koledas ja väsinud kodus, tuleb kusagilt renoveerimist alustada, et üldine pilt oleks värskem ja kui midagi vajab jooksvalt uuendamist/parandamist, siis selle ma ette võtangi.

Üks asi, mis oli mind pikalt häirinud, oli see, et meie vanni ja seina vahel oli silikoon keskelt mõranenud ja see tähendas, et kui lapsed sinna äärele vett valasid, jooksis see kõik vanni alla põrandale. Ja nad valavad iga kord. Mitte ainult sinna, vaid igale poole mujale ka. Kuid nad teavad, et nad ei tohiks põrandat märjaks teha ja ometi see seda iga kord on. Valmistusin selleks, et ma pean õppima, kuidas see vana silikoon sealt vanni vahelt kätte saada, pinnad ära puhastada ja uus silikoon ilusasti asemele lasta.

Selgus, et ma ei pea seda asja kaugeltki nii suurelt tegema. Ma loodan ,et ka edaspidi kui ma hakkan end remondi teemaga kurssi viima, siis ma avastan ise või teie abiga materjale ja tooteid, millest ma ise midagi kuulnudki poleks. Selgus, et ehituspoodides on olemas Ceresit brändi toode RE-New, mis ongi mõeldud just selleks, et paikadele, mis on silikoontäitega, anda uus välimus.

Ceresiti esindaja tuli ühel kaunil hommikul mulle külla, kaasas tootenäidis ja lastele kaks suurt smuutit ning paari minutiga oli vanni ja seina ühenduskoht vuugivärskendajaga üle käidud. Mõra kadunud ja varem natuke kollaseks tõmmanud silikoon oli taas ilus ja valge. Imelihtne!

Kuna meie vann on kinnitatud seina külge kahest servast, siis see pikem sein tuli mul endal tootega üle käia. Nagu vist iga asjaga, vajas ka see mõnevõrra kogemust, et sarnaselt tooteesindajaga seda murevabalt peale kanda. Kuid õnneks ei vajanud see rohkem pingutust kui kindlat kätt ja tugevamat pitsutust pöidlaga, et valge aine ühtlaselt vuugi peale lasta. Kui ma pika vuugi kaetud sain, võis iga ruumisolija tajuda mu suurt uhkust enda üle. Loomulikult oligi see ettevõtmine lihtne, sest isegi Esileedi tuli ja sai sellega pareminigi hakkama kui mina. Kupatasin ta teise tuppa tagasi.

Ma olen kärsitu ja selline kohe ja nüüd tüüpi. Isegi kui ma esimest korda disc golfi mängima läksin, siis ma flirtisin mõtteis unistusega, et äkki olen ma natuke erilisem ja mul tuleb esimese korraga välja. Ei tulnud. Teisel korral tuli ka ainult natukene paremini välja. Kuid vaikselt vaikselt on teatud elemendid paremaks läinud.

Õnneks nakkub Re-New ainult silikooniga ja on muudelt pindadelt kergelt maha pestav, sest nagu pildil näha, siis võib seda minna nii vanni äärele kui plaadile. Lasen vuugis ära kuivada ja pesen kõik muu, mis mööda läks. See ei asenda silikooni, vaid just uuendab seda.See ongi mõeldud koduseks kasutamiseks, et ei peaks kutsuma proffi uut silikooni laskma, vaid oma jõududega see ära parandada. Seda tuleb kanda pinnale umbes 1 mm paksuselt ja sellest piisab, et pragunenud või väsinud vuugivahe endale totaalselt uue ilme saaks.

Seega minu teekond meheks, kes midagi ära teha oskab, hakkas nüüd pihta. Käin Re-Newiga üle ka tualettpoti ja põranda ääre ning kraanikausikapi ja seina vahelise ääre. Seal on silikoon terve, kuid on muutnud ajas värvi. Teen ka need silmale ilusaks.

Hoiatus – peale kantuna peaks see kuivama 24 tundi. Noorsand ei uskunud seda ja kõik see ilus joon, mille tooteesindaja mu vanni vuugile lasi, oli sõrmejälgi täis. „Ma katsusin, kas on kuiv“, oli Noorsandi selgitus. Ei olnud. 20 minutit on nõks vähem kui 24 tundi. Tõmbasin sõrmega näperdatud vuugi taas ilusti siledaks ja jätsin kuivama. Vuuk näeb välja nagu uus!

Edaspidi, kui ma pisiremonti teen, siis kutsun ma lapsed juurde, et nad näeksid, kuidas ma susserdan, et ka nemad õpiks koos minuga. Selle kevad/suve plaan on paaris toas ka seinad üle värvida, terrassile kapp ehitada (kus müüakse laudu?), kus grillitarbeid hoida ja ka sauna eesruumis mõelda parema riiulilahenduse peale. Maja ümber tuleks ka kiviparkett üles võtta ja uuesti maha panna, sest sipelgad ja vesi on kivid viltu vajutanud, aga see tähendaks päev otsa kükitamist… äkki mõni haljastusfirma võtab selle ette. Või kui oskate ise kedagi soovitada, siis soovitage.

Kuid ma pole kade ja panen ühe loosi ka käima. Henkel toodab ju tohutut valikut erinevaid tooteid kodu- ja remonditarbeks. Auhinnaks saab olema terve korvitäis erinevaid tooteid, mida igas majapidamises vaja läheb. Auhind on tõesti magus ja kui nad mulle sellise korvi saadaksid, oleks ma väga rõõmus. Selleks kommenteeri kas siin või FB postituse all, mille remontimine sul kodus kõige päevakorralisem on. Võitja loosin reedel. Seekord on fortuunaks Piiga. Edu!

Kommentaarid

“Ma ei ole kunagi kodus remonti teinud… kuni praeguseni” on saanud 69 vastust

 1. Birgit ütleb:

  Hetkel on meie kodus kõige päevakorralisem koridori remont, mis tähendab muuhulgas ka köögi- vannitoa- ja vetsuukse vahetamist, seega mõnes mõttes jõuab remont päris mitmesse ruumi. Osalen loosis! 🙂

 2. Mairi ütleb:

  Meil on vaja välja vahetada ahi ning suur tuba vajab remonti

 3. Gerda ütleb:

  Meil on päevakorras nii remont kui ehitus. Uus kodu tahab ehitust aga vanas kodus vajavad seinad värskendust ja vannituba natuke rohkem remontimist.

 4. Averiin ütleb:

  Meil on vaja kogu elamine ära remontida. Nimelt on elektrijuhtmed vanad, mis tähendab seintesse soonte freesimist, uute juhtmete paigaldust, seinte pahteldamist, värvimist jne. Köögis on paar kohta vaja käia üle silikooniga ja üks laud välja saagida. Tegemist jagub rohkem kui küll 🙂

 5. Mall ütleb:

  Lahe lugemine! (nagu alati)

  Enne sai külm aeg otsa, kui sain akna”põskede” tuuleläbilaskvuse peatatud … vaht ja linatakk ei aidanud mind hädast.
  Nüüd jälle pole nagu kiiret … 🙂

 6. Heleri ütleb:

  Tänapäeval on kõiksugu ehitustööde kohta võimalik ka internetist infot leida Minu härral on kuldsed käed ja MacGyveri mõistus ja meie koju ükski remondimees oma jalga ei tõsta. Mida ta ei oska parandada/ehitada, selle ta uurib välja ja teeb ise või teeme tema õpetussõnade järgi kahekesi. Elame samuti paarismajas, ostsime selle nn musta karbina, meil olid välismüürid, katus ja liivast “põrand”. Tegime kõik oma kätega (ok, betooni valasid ikka töömehed, kes tulid koos betooniautoga). Härra ei ole ehitusmees ja pole seda kunagi õppinud. Tõsi küll, tal on isa samasugune MacGyver.
  Kõige suuremaks töövõiduks loen kahekesi terrassi ehitust. Tegime selle ebatraditsiooniliselt mitte puidust, vaid sillutasime kiviplaatidega. 1 plaat kaalus 50 kg 😀 (ma ise olen 60kg ja suts peale) See oli jõhker tegemine, võttis aega 2 päeva ja ühe suurevarbaküüne, aga tehtud ta sai. Nii et kui on pealehakkamist, siis see on juba pool võitu! Teine pool on asjad kätte võtta ja otsast tegema hakata!

 7. Merje ütleb:

  Päevakorras on köögi ja elutoa remont, koridoris peaks ka mudagi tegema. Eelmisel kevadel alles kolisime ja siis jõudsime lastetoad ja magamistoa ära teha. WC ja vannituba on õnneks üsna korralikud, aga vuugivahesid oleks küll vist vaja värskendada.

 8. Kristi ütleb:

  Remont plaanis pooles majas, aga alustada tahaks samuti vannitoast ?
  Osaleks ka loosimises.

 9. Bam SM ütleb:

  No mu kodus käib elukestev remont, sest lapsed hoolitsevad selle eest, et kõik, mis on korras, oleks õige pea jälle remontivajav.. ?

 10. Margit M ütleb:

  Hetlel on pooleli sauna pesuruumi ehitamine ja loodetavasti saab varsti elutoa remondiga ka alustatud 🙂

 11. Carolyn ütleb:

  Meil oleks vaja väga vannitoas ja köögis remonti teha. Köögis oli toru katki ja uputas kuskil pool aastat tagasi.

 12. Anna ütleb:

  Meil hetkel käib köögi ehitus ja siis vaikselt liigume teistesse tubadesse edasi. Terves majas vaja remont ära teha, kuna vana maja ja paljud asjad on poolikult tehtud. Kui aus olla, siis hetkel on küll tunne, et nii palju asju vaja teha, et ei saagi kunagi valmis, aga me ikka vaikselt üritame ja teeme ise kõike. 🙂

 13. Triinu ütleb:

  Oh jah. Lihtsam oleks vist öelda mille remontimine päevakorras EI oleks? Käsil on ühes linnas asjade lõpetamine, et suvel kolida sinna heade mõtete linna. Ees ootab korteri kapitaalremont, sissejuhatuseks tuleb ära lõhkuda terve vannituba ja köök ja siis need uuesti korda saada ja tubadest parem ei hakka rääkimagi. Ilmselt saavad mul seal ka vuugid ja vuugivahed olema? Haamrit ja pintslit ma olen enne näinud, ehk õnnestub remondimehega kahasse kuidagi hakkama saada 😀

 14. Kaisa Kaarsalu ütleb:

  Hetkel on plaanis suvemajas remonti teha, et seal peale suve ka aastaringselt elada saaks.

 15. Kaire ütleb:

  Meil on terve korteri remont käsil. Hetkel on veel lammutamisfaas aga varsti, varsti saab hakata uuesti üles ehitama. Esimene ruum mis uue ilme saab on vannituba. Nii, et ära kuluks igasugused ehitusmaterjalid.

 16. Egle ütleb:

  Minul kodus hetkel magamistoa remont pooleli. Meeletult tore oleks see korvitäis võita. Vannituba ja köök ootavad ka remondi järjekorras.

 17. Mai-Liis ütleb:

  Meil ka kindlasti vannituba ja see sama vanniäär 😀
  Palju muudki vannitoas vajaks korrastamist -remonti.

 18. Tiina ütleb:

  Kuigi enda kodu vajaks ka värskendamist, oleks esmatähtis maal vanemate magamistuba korda teha, lisaks veel pööning soojustada ja valmis ehitada, et saaks ka sinna toad teha.

 19. Ketri ütleb:

  Vannituba ja köök vajaks värskendust ??

 20. Saili Petti ütleb:

  Meil on käsil terve maja remont.

 21. Geidi ütleb:

  Renoveerimine lõppjargis. Liistudele liimi, vannutuppa natukene sanitaarsilikooni, kõite äärde värvilist silikoni ja natukene on akrüüli ka juurde vaja. siis saab kodu valmis kh.

 22. Heidi ütleb:

  Whoopwhooop mul vaja terve maamaja ära renoveerida. Nõuab tohutult aega ja raha ja igasugused võidud ja niisama nipid oleksid teretulnud.
  Päikest

 23. Eneli ütleb:

  Alustada plaanime järjest tubade värskendamist, sest kolides ühtegi muutust ette ei võtnud. Nüüd, kui oleme mõned aastad juba siin elanud, on paras aeg veidi kodu uuendada 🙂

 24. Regina ütleb:

  Päevakorras on vundamendi soojustus ja katus tahaks vahetust! 🙂

 25. Minna ütleb:

  Pisitasa teeme remonti. Pisitasa sellepärast, et pole ressurssi, et kõike korraga teha.

 26. Sille ütleb:

  Mul vajavad koridori seinad pahteldamist, lihvimist ja värvimist.

 27. Kerttu ütleb:

  Meil vajab kõige kiiremini remonti vannituba. Ja peale seda muidugi ülejäänud korter 🙂

 28. Katrin ütleb:

  Ausalt öeldes vajab sauna eesruum ja pesemiskoht tublisti värskendust igakord kui pesuaeg käes vaatad silmadega mida kõike oleks vaja värskendada?

 29. Carolin Aduson ütleb:

  Oleks ka vaja vannitoas silikoon välja vahetada ning veel nipet-näpet korrastada. Koridoril tuleks ka uuenduskuur läbi viia 😀

 30. Kaari-Kertu ütleb:

  Hetkel on pooleli (maa)kodu üles vuntsimine ning päevakorras on just elutoa ja vannitoa ehitamine :).

 31. Anne ütleb:

  Plaanis on puitpõrandaid uuendada – lihvida, õlitada , vahatada 🙂

 32. Egne ütleb:

  Meil tuleks samuti vannitoas vuugid üle teha, kõige rohkem tahaks teha korda laste tuba.

 33. Liisu ütleb:

  Meie vannituba on peale vannitamist… eeem… no märg. Õnneks on keset põrandat trapp, kustkaudu vesi minema voolab. Tihti tekib tunne, et vann on vann ja põrand on ka vann. Kuna laps armastab väga vahuvanni, siis mõnikord peale suurt sulistamist on vannituba selline nagu seal oleks just äsja käinud aasta kõvem Warmduscher 😀
  Silikoonist servad on ka meil kollakaks muutunud, sealt leiab ka hallituse täppe. Teadagi pole see viimane tervisele üldse mitte kasulik. Hea meelega kasutaksin sama imevahendit ja värskendaksin selle silikooni taas kenaks, nipet näpet vajavad paljud asjad tegemist, sest oma majas ei saa tööd kunagi otsa. Ehitad, värskendad, renoveerid ja lõpuks restaureerid 😀

 34. Kadi ütleb:

  Vannitoa remont, nullist.

 35. Mariliis ütleb:

  Kolisime aasta alguses uude koju, kus tahab otsast kõik värskendamist ja oma käe järgi tegemist. Õnneks on mees hakkaja ja äi ka suureks abiks. Kõige suurem töö, mis kiiremas korras neil ette tuleb võtta, on aga katuse vahetus. Natuke tahaks siis maja suuremaks ka ehitada, nii et tööd meil jagub 🙂

 36. Marie ütleb:

  Vannitoa remont vajab hädasti lõpetamist maakodus. Hakkasime mingil hetkel seda uuendama, lõhkusime kõik vana välja ja jõudu-mööda üritame remontida edasi. Praegusel hetkel käin seal olles pesemas vanaema-vanaisa juures.

 37. Laura Pertseva ütleb:

  Köögi ja vannitoa kapitaalremont…ja see tuleb maja välisseina soojustamise kõrvalt teha:D õnneks pool majast sai eelmisel suvel soojustatud ja uue vooderduse jms. Nüüd teine pool…aga vannituba ja köök, need on kõige rohkem praegu südamel:)

 38. Jane ütleb:

  Meie oleme oma praeguses kodus remondiga peaaegu terve ringi täis saanud,. välja arvatud üks tuba, mida me ei kasuta ja mis tahaks ka remontimist. Küll on aga remont ootamas meid korteris, mille soetasime. Ja ikka algusest peale – seinad sirgeks ja sealt edasi…

 39. Helen Pärn ütleb:

  Meil päevakorras pööningu väljaehitamine tubadeks ja välisvoodri vahetus :/

 40. Mariann ütleb:

  Meie korteri kõige kurvem koht ongi vannituba ja just nimelt ka kõik need kurvad kollased/pruunid vuugid… ehk natuke värskendust ja ei peagi kohe suurt remonti tegema…

 41. Irina ütleb:

  Meil päevakorras vannituba ja just duššinurk. Ma juba nõus ta välja lõhkuma ja just sellel põhjusel,et need vuugivahed nii jubedad.

 42. Annaliza ütleb:

  Vannituba vajaks ka minu kodus värskendust. Näeb teine juba päris väsinud välja, aga rahalised vahendid piiravad ka täieliku remondi ette võtmist. :/

 43. Kadri ütleb:

  Meil on käsil lapse toa remont, aga kõpitsemist vajavaid kohti leiab igalt poolt. Just eile vannituba küürides vaatasin, et vuugid vajavad värskendust, nüüd lippan poodi ja proovin toote järgi. Loomulikult soovin ka loosis osaleda.

 44. Katrin Häggblom ütleb:

  Ise nikerdan hetkel vannituppa riiulit. Elukaaslane vahetas hiljuti majal ukse ära ja nüüd on vaja esikut siis edasi nokitseda.

 45. Kaidi ütleb:

  Soovin sama teha vannitoas, mida sina tegid. Kõik vuugivahed on koledad ning nende küürimine ei anna enam tulemust. Aitäh soovituste eest, selle toote lähen ma ostan nii või naa ehituspoest ära, aga loosis soovin ka osaleda. 🙂

 46. Liis ütleb:

  Vannituba ja magamistuba ootavad oma järjekorda värskendamisel ☺️
  Kindlasti proovin ka selle toote ära ja loosis osaleksin ka meelsasti

 47. Kristina ütleb:

  Hetkel on järg vannitoa käes ja see on ikka parajalt suur ettevõtmine. Judinad tulevad ainult mõttest juba peale. ?

 48. Terje ütleb:

  Kõige suurem ettevõtmine on teise korruse välja ehitamine, mis edeneb, kuid väga aeglaselt, sest noh, raha. Aga enne veel tuleb lastetoas tapeedi vahetus, valge tapeet ei olnud hea mõte, ei olnud, mis siis, et pestav tapeet, mitte muhvigi ei saa sellelt maha pesta!

 49. Kaire ütleb:

  Häbi tunnistada, aga möödunud suvest saati teeme teise korruse koridoris ja trepikojas remonti. Koguaeg on kuskile mujale raha/aega/viitsimist/inimest tarvis. Pea aastaga oleme lõpuks luugi pööningule saanud, laegi juba suutis mees ühel päeval ära paigaldada ja üks sein vajab veel tapeetimist. Aga edasi oleks vaja esimesel korrusel kõik ruumid üle teha. Väike tõuge sinna suunda kuluks marjaks ära.

 50. Jelena Kikkas ütleb:

  Aasta tagasi ostsime vana talumaja ja kõige koledam hetkel köök – lammutame palgini ja siis nullist teeme. Ülejäänu jaoks tuleb veel raha koguda

 51. Anu K. ütleb:

  Vetsu ehitus/remont on lõppemas. Vannitoas tuleks üle vaadata dušinurk (vesi jookseb selle alla). Kohe kohe on ukse ees köögi remont. Majad elades ühe remondi lõpetad ja teisega juba alustad. Aga tasa ja targu remonditud kodu poole 🙂

 52. Carmen ütleb:

  Tubli! Iga algus on raske, aga põnev.

 53. Maarja ütleb:

  Alumise korruse seinad-lagi vajaksid hädasti pahteldamist ja värvimist.

 54. Triin ütleb:

  Köök ja suur tuba. Selline tootekorv oleks väga teretulnud

 55. Anne ütleb:

  Hetkel käimas wc kiirremont(alustasime üle kuu tagasi, superkiired).läheb vaja küll korvikest 😀

 56. Merli ütleb:

  Vannitoa remont ootab hädasti tegemist.

 57. Areelika ütleb:

  Wow. Ei mäletagi millal viimati oli Sinu postituse all nii palju kommentaare ?. Meil on ka vaja Eestis emal aidata maja kõpitseda. Kõige rohkem vajab üle vaatamist terrass ja sauna eesruum/pesemise ruum. Kivi kotti kõigile ?

 58. Aive ütleb:

  Köök ja elutuba ja siis võiks järg jõuda ka vannitoa laeni jne jne.

 59. Kristina ütleb:

  Meil päevakorras just vannituba. Kindlasti leiaks nendele toodetele kasutust ?

 60. Liina ütleb:

  Meil läheb suvilas terve elektrisüsteem vahetusse ja siis uus siseviimistlus – oeh. Olen õppinud uusi sõnu ja tähendusi nägu näiteks roovitus, punn ja soon, faasid ja amprid jne. Sõnu teadsin varem ka tegelikult, aga nüüd pean ka täpsemalt teadma nendega seonduvat, et mitte ehitusteemalistes vestlustes lolliks jääda 😀 OK roovitus oli täiesti uus sõna 😀

 61. Jaana K ütleb:

  Meie pere ehitab praegu maja. Mees ise põhiliselt teeb. Usun,et aasta lõpuks on see valmis ☺

 62. Tiina ütleb:

  Vannitoas kraanide ja dušisüsteemi vahetus ja uus õhksoojuspump oleksid ajakohased.

 63. Reigo L. ütleb:

  Just praegu tegeleme magamistoa remondiga.

 64. Kristi ütleb:

  Meil on vana maja, kus on alati midagi kõpitsemist, nii et ei oskagi ühte kindlat kohta välja tuua. Ütleme siis, et nt vannituba 😛

 65. Kristiina ütleb:

  Meil on hetkel pooleli vannitoa remont ja siis tuleb veel köögi remont.. oeh, remont remondi otsa 😀

 66. P ütleb:

  Mina olen nii rahulolev ja lollilt leplik inimene, et ma ei jändaks mingi remondiga. Abikaasa õnneks on realistlik ja rahulolematu hing ning arvab (nagu sinagi) et me peaksime oma maja järjest värskendama, et mitte ühel hetkel end vanas ja koledas onnis elamas leida. Niisiis ootavad oma korda wc ja saun… tema meelest. Minu meelest peaksime alustama pisipojale toa tegemisest. Võta sa siis kinni, kellel õigus on.

 67. TN ütleb:

  Mul on vannitoas täpselt sama põranda ja seina plaadi kombo. Superkena, kas pole 🙂 Remondist rääkides… saaks põrandaliistud pandud, oleks peaaegu valmis juba. Varsti oleme aastakese liistuvabalt elanud, ei tea, kas enam üldse mõtetki maha panna 😀

 68. Anneli ütleb:

  Rõdu. Rõdu on klaasitud, aga mitte soojustatud. Maas on kenad vaibad, riiulites klaasid ja vaasid, aknalaual lilled, laual aurav tee, aga lae äärtest tilgub vett läbi ja pragudest puhub tuul. Vaja vist makroflexiga veidi mässata, ehk aitab.

 69. Merike ütleb:

  Meil ootab suurtuba juba 15 aastat uut põrandat. Suvel pole aega ja talvel raha. Ja nii ma ootangi pestavat põrandat. Suvel nokitseme maa maja kallal, kogu aeg ja raha läheb sinna. Talvel raha vähem jälle! Su kirjutised on head ja ausad, tore lugemine vahelduseks naiste blogidele! Jõudu Sulle ja Su perele!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Päevaküsimus

Kas pigem ootamatu pettumuse olukorras

Loading ... Loading ...

Otsi

Arhiiv

Liitu uudiskirjaga

FB ja IG seab aina kitsendusi, kui paljude inimesteni mu sõnumid ja postitused jõuavad. Jäta palun enda e-maili aadress, sest ma plaanin korra nädalas (või paari nädala tagant) saata mailile ühe uudiskirja, et sa ei jääks väikesest meelelahutusest ilma lihtsalt sellepärast, et FB nii otsustas. Luban, et need jäävad ainult minule ja ma ei levita neid kellelegi, ega hakka ka saatma spämmi. Luban olla viisakas ja vastutustundlik.

Loe ka neid lugusid

 • Pe**e, t**a, f**k ja teistest vahvatest sõnadest

  Kuna eile oli FB seinal juttu ropendamisest, siis ma mõtlesin, et kirjutaksin natukene meie pere filosoofiast sel teemal. Ma ei ole kunagi eriti suur ropendaja olnud. Mul on…

 • Miks te endale koera soovite? Peamiselt laikide pärast!

  Kuna mul pole mingit skandaali teile vahendada (tegelt üks on, aga sellest ma ei räägi), siis minu jälgijaskond on üpriski stabiiline, väikese tõusunurgaga ülespoole. Iga kuu tuleb mõnikümmend…

 • Midagi hoopis teistsugust

  Postitus valmis koostöös GoGoNanoga Ma huvi pärast vaatasin, et millal oli minu esimene koostöö GoGoNanoga ja kui mu blogi mulle ei valeta (vabalt võib), oli meie esimene koostegemine…