LOOS + Kas teie teate, kus Esileedi õde töötab?

Ma ei armasta jahedat aega ja see aeg ei armasta mind. Mulle meeldib kui ei ole palav, aga see äärmus, mis praegu õues valitseb, tekitab ka minus tugevat tuska. Eile olid lapsed meile armulised ja me magasime terve perega kella poole üheteistkümneni. Väga hull. Kui ma silmad lahti tegin oli aga mu esimene reaktsioon, et ei kell on liiga vähe, paneme nüüd ühiselt silmad kinni. Alles kella vaadates jõudis teadmine, et hoolimata pimedusest õues, oleme siiski pool päeva maha maganud.

Õue astudes oli mu esimene reaktsioon kohe tagasi ümber keerata, sest see läbilõikav tuul, mis mind näotu ilma saatel tervitas, oli kõike muud kui julgustav. Kuid see on kõigest eelistuste küsimus. Mind aga häirib külm hoopis muul moel. Nimelt ei kannata mu näonahk temperatuuride kõikumist ja seda just kraadiklaasi alumises pooles. Nii kui termomeetri näit on lähemal nullile kui 15 pluss kraadile, on mu näonahk laigulisem kui Gorbatšovi laup. See on mind terve elu mõjutanud.

Näole tekivad punased kuivad laigud, kus nahk ketendama kipub ja need löövad alati välja külmal ajal. Minu habetunud näo tõttu seda teised suurt ei näo. Välja arvatud need, kes mu nägu väga lähedalt takseerivad ja õnneks/kahjuks pole neid palju. Ja ma olen pikalt otsinud endale sobivat kreemi. Alustasin nende tavaliste geneeriliste poest ostetud kreemidega, sest arvasin, et ainus, mida mu nahk vajab, on natuke rasvast määret. Vale. Need kreemid ajasid lisaks kõigele muule ka mu naha sügelema ja kui ka kratsid punast ala, siis see kipub veel punasemaks minema.

Olengi aastaid otsinud mingit lahendust sellele. Otsinud on vale sõna. Ma pole teadlikult käinud mööda kohti oma muret kurtes, sest see mure tekib ja kaob ning loomulikult oleks ma pigem ilma mureta. Esileedi õde on aastaid töötanud sellises firmas nagu JOIK ja kui keegi on siin Tartu jõululaadal JOIKi leti taga käinud küünlaid nuusutamas, siis tõenäoliselt olete näinud ka teda ja arvatavasti ka teisi Esileedi õdesid. Aastaid on Esileedi temalt ka kingitusteks saanud erinevaid JOIK tooteid ja oleme neid ka minu peal katsetanud. Ning tundub, et enamikes hästi varustatud poodides JOIKi sortiment esindatud nii ehk naa.

Ma olen neid erinevaid JOIKi kreeme järjepanu ikka kasutanud, kuid pole ühtegi kasutama jäänud, kuni Esileedi küsis, kas ma tahaksin proovida ühte meeste kreemi, mida ta vend kasutab ja ka tema hipsterist vennapoeg, kes enda antiikse jalgratta kollaseks värvis. Ta ei öelnud, et ta on hipster, aga tal viskab neid hipsteritele omaseid jooni sisse küll. Värvis ta ju vana jalgratta kollaseks, sest oma uue rattaga poleks Kalamajas pilke pööranud. Kuna vennapoeg on selline hästi trenditeadlik ja enda eest hoolitsev noor mees, siis keda selles vallas ma veel järgima peaksin kui mitte teda ja saingi endale JOIKi meeste päevakreemi.

Sellest päevast alates olen ma seda kasutanud regulaarselt. Nii oma kätel ja ka näol. Ning peale kolmapäevast pediküüri käiku kavatsen seda ka jalgadel kasutada. Kiidan lõhnavalikut ja ka seda, et see pole nii hirmus rasvane. Ei, ta on rasvane, aga ma ei tunne, et ma tahaks peale kreemitamist käsi pesema minna nagu mul see osade kreemidega instinktina pähe tuleb. Kas see võttis mu näonaha probleemi ära? Ei oska öelda, sest viimase paari nädala jooksul pole mu näonahk endast märku andnud. Ma olen enda nägu sellega kreemitanud ehk viimased kolm nädalat ja mul on vara ka tulemusi oodata. Kas ta ei ole hetkel laiguline, sest kreem aitas, või sellepärast, et pole lihtsalt veel avaldunud. Eks aeg näitab. Loodan väga, et leidsin leevenduse. Kui te küsite mult seda näiteks märtsis, siis oleks ehk õiglasem mingeid otsuseid teha.

Aga jah, mina, kes ma tahan luua inimestele illusiooni, et ma olen hirmus mehelik, ei saaks ju lubada enda kreemitamist, sest õige mees ju seda ei tee. Kui õigel mehel kulub liivapaber siledaks, siis ta ei torma poodi, vaid ta hõõrub kareda pinna siledaks oma rakkus karedate kätega. Kui õige mehe näonahk kipitab ja külmast tuppa tulles on see pingul nagu trumminahk, siis ta kannatab. Antud kreem on aga õnneks meestele ja selle kasutamine pole liiga gei.. nagu pediküür või jooga või maasikal käimine.

Aga JOIKil on kaks asja, mida ma veel tahaksin välja tuua ja need on näopesuvaht ja dušivaht. Näopesu peale hakkasin ma mõtlema alles vähem kui aasta tagasi kui mu üks kosmetoloog andis mulle intervjuu, mida peaksid mehed tegema, et näonahk liiga noorelt kortsu ei läheks ja enneaegselt ei vananeks. Kuna paljude meeste elustiil just seda soosib, siis on mitu asja, mida me saame endale selle peatamiseks teha ja üheks ta soovitaski just kasutada näopesuvahendeid ja täpsemalt näopesuvahtu. Soovitavalt pesta mitu korda päevas, et poorid puhtad oleksid ja peale kantavast kreemist ka kasu oleks. Kuna näopesuvahendid ei ole päris meigieemaldusvedelikud, millega võiks autol värvi maha võtta, siis need on nahale hästi leebed. JOIKi näopesuvaht on meil kasutuses olnud sellest saadik ja on olnud üks suurepärane leid.

Kuid ka dušivaht vajab ära märkimist, sest ka selle toomine meie majapidamisse on olnud kiitust vajav avastus. Ma ei tea, kas mulle tundub, et just vahuna on see eriti kokkuhoidlik ka. Pumpan ma sealt justkui ainult vahtu välja ja pudel tühjeneb teosammu kiirusel. Kuid jällegi, mis vajab ära märkimist on selle lõhn. See on täpselt minu maitse ja ka Esileedi ei vihka mind peale sellega pesu. Ta on peale kaksikute ootama jäämist ja ka peale sünnitust eriti lõhnatundlik ja enamus mu dušigeele ära keelanud. Seda ei ole. Seda kasutab ta isegi. Meil on paar brändi veel, mis on kasutuses, aga JOIKi oma on oma uudsuses olnud värskendav.

Seega kui keegi tahab oma mehele teha praktilise kingituse, või otsib lihtsalt head kreemi ning pesuvahte ja mees oskab hinnata kvaliteetseid tooteid, siis need on kolm, mida ma julgen soovitada, sest need on kasutuses ka meil endil. Olen kindel, et ka teised tooted on head, aga keskendun just neile kolmele, sest julgen siia alla panna enda nimega garantii, kuna olen kasutanud ja rahule jäänud. Meil on vist igas ruumis majas midagi JOIKilt – seebid, kreemid, küünlad, vahud ja mida iganes veel. Ja mitte ainult sellepärast, et Esileedi õde seal tööd teeb, vaid tänu temale oleme me avastanud tooteid, mida me muidu äkki poleks.

Muide, üks hea uudis veel. Esileedi õde saatis meile ühe selle kolmese komplekti viisakas maskuliinses pakendis ka teie jaoks. Kes soovib seda minu poolt heakskiidetud komplekti endale võita, jätke siia alla kommentaar, mida te JOIKist proovinud olete. Meenutuseks visake nende lehele(LINK) pilk peale, et sortimenti kaeda. Kui ei ole midagi proovinud, siis kommenteerige, mida te sooviksite proovida ja äkki nad otsustavad kunagi veel mulle midagi saata, siis nad teaksid, mida.

Üks asi veel, kõik meeste tooted Movembri lõpuni 15%-lise soodustusega. Vaata SIIA(LINK).

VÕITJAD LOOSITUD. KINKEKOTI VÕITSID MARIT HMK JA LILLE MESTILJAINEN. PALJU ÕNNE!

Kommentaarid

“LOOS + Kas teie teate, kus Esileedi õde töötab?” on saanud 173 vastust

 1. Kai ütleb:

  Ma ei oska välja tuua ühte head Joiki toodet,sest nad kõik head ja see komplekt on justkui nagu loodud ka minu mehe kuivavaöe näole 🙂

 2. Kadri ütleb:

  Aus ülestunnistus mitte midagi. Aga hea meelega kasutaksin oma meest võidu puhul katsejänesena.

 3. Kätu ütleb:

  Joiki küünlad on lemmikud. Sellise võidu üle oleks küll väga uhke! ? niiet peab pöidlad pihku suruma.

 4. Kristi ütleb:

  Kunagi oli neil üks jubehea porgandiga kehakreem, mida kahjuks enam millegi pärast ei ole. Oli suur lemmik. Erinevaid küünlaid on põletatud ja kasutusel üks seep hetkel nende valikust 🙂

 5. Moonika ütleb:

  Proovinud olen päris palju erinevaid tooteid. Joik on pikalt üks mu lemmikumaid olnud ja heameelega pööraks ka mehe nende asjade usku.

 6. Jane ütleb:

  Kunagi mees kinkis JOIKi kehakoorija. Nii hea oli aga pole ise ostnud kuna ei raatsi. Nüüd talle vastu teha selline kingitus oleks küll super!?

 7. Elisabeth ütleb:

  Joik on minu vannitoa riiulil juba aastaid, lemmikud on kehakreemid. Tore oleks ka meest nende toodetega rõõmustada 🙂

 8. Imbi ütleb:

  Kui ausalt rääkida, siis olen ainult Joik küünlaid põletanud. Ühtegi kreemi ega muud sellist pole kasutanud 🙂

 9. Kadi ütleb:

  Kahjuks ei ole ühtegi toodet veel proovinud. Aga ehk on nüüd lootust, kui võit tuleb ??

 10. Maive ütleb:

  Mina olen mitmeid tooteid proovinud, nii vanniskäimise mõnustamiseks kui ka igapäevaseks nahahoolduseks. Kõige suuremad lemmikud on ikka meelipaitavad küünlad, mis loovad hubase õhkkonna ja on ilusad kinkida! Mu armas teine pool oleks kingituse üle kindlasti väga rõõmus ja mina veel rõõmsam

 11. Kris ütleb:

  Sellel aastal kinkis mees mulle JOIK advendikalendri. Kuna tooteid on seal palju, siis kõike pole veel proovinud. Samas esimesed hakkavad otsa lõppema. Üldiselt olen rahul ja kalendri avamine pakub ikka veel rõõmu 🙂
  Teeksin hea meelega mehele kingituse vastu.

 12. TaKa ütleb:

  Küünlad on seal nega hea lõhnaga ja kord on kingitud ka selle firma šampoon ja palsam. Tõesti head olid.
  Tahaks võita seda meeste kompl, sest mu elukaaslasel täpselt sama jama, mis sinul. Ostsis nüüd kookosõli, et äkki teeb paremaks. Kuna tal veel väljas tööl ka siis nägu näeb tõesti jube välja. Punane, ketendab ja mingid laigud mööda nägu.

 13. Heidi ütleb:

  Joik küünlad on lemmikud aga ka nende naotüünik on super ja noorendav kätekreem praeguste kõladete ilmadega on alati käepärast 🙂 Ja mu mehel näonahaga sama probleem, hea meelega katsetaks tema peale ka neid tooteid 🙂

 14. Pilleriin ütleb:

  Ma olen kunagi proovinud sügavpuhastavat näoõli.

 15. Kristin ütleb:

  Olen proovinud nii küünlaid ja kodulõhnastajaid kui ka suhteliselt suurt osa näo- ja kehahooldustooteid.

 16. Kadri ütleb:

  Meie pere ei ole kasutanud JOIK tooteid aga oma kallile mehele seda komplekti küll tahaks, usun et ta oleks rahul 🙂

 17. Gerli ütleb:

  Ausalt,pole ühtki toodet kasutanud. Ei ole isegi küünlaid ostnud.
  Aga ostan kindlasti seda meeste näokreemi. Aitäh?

 18. Kadi ütleb:

  mul sidruni ja vanilje kooriv kehakreem ja näole ka koorija, nii tore, et nemad seda plastmasspuru oma koorijates ei kasuta, millega teised kosmeetikafirmad planeeti reostavad… <3

 19. Reelika ütleb:

  Ikka JOIK’i küünlaid, imeliste aroomidega… mulle on, vähemalt minu enda arust, kõige kergem kinki teha – küünal sobib alati 🙂
  Aga olen ka kasutanud tooniv ja sära andvat kehaõli.
  Kuna peres uus beebi, siis tahan kindlasti proovida ka beebidele mõeldud tooteid.

 20. E ütleb:

  Olen proovinud Joiki bb kreemi. Küünlad tahaks ka veel ära proovida ?

 21. Piret ütleb:

  Minule on väga meeldinud porgandiekstraktiga kehaõli ning erinevad lõhnaküünlad.

 22. Ave ütleb:

  Kui aus olla siis ainult küünlaid põletanud… Aga hea meelega prooviks mehe peal esialgu…

 23. Triin ütleb:

  Küünlad on nii mõnusad! Prooviks veel erinevaid näohooldustooteid ?

 24. Annu ütleb:

  Olen proovinud joiki küünlaid, ja need on supper?. Aga see meeste komplekt oleks suppper mu abikaasale jõulukingiks. Selle aasta jõulukingi ideeks just oligi sokutada talle näohooldusvahendeid jne. Ja see pakend???. Tõesti väga ilus ja elegantne??.

 25. Kerli ütleb:

  Olen proovinud Joiki küünlaid ainult. Ja need on imelised !
  Küll on aga mu mehel sama jama mis sinul on näonahaga-punased karedad laigud ja väga tundlik. Igasugused kreemid siiani,mida kasutanud on,ei lase tal näonahal hingata ja alati peale kreemitamist tulevad talle näkku higimullid, nagu oleks kuskil rasket trenni teinud. Ei olegi midagi sobivat leidnud talle veel. Aga ehk nüüd see aitaks.. vb juhtub mingi jõuluime ja saab ka võita.:)

 26. Rita ütleb:

  Kahjuks pole midagi proovinud, kuna lapsi päris palju ja kõik läheb ikka pigem nende heaks, siis sooviks midagi mis mehele sobiks Dušiõli või näovahtu . . .

 27. Liis ütleb:

  Ma olen proovinus erinevaid tooteid. Küünlaid leiab siiski kõige sagedamini mu poekorvist. Eriti soovitaksin aga duśiõli. Ei mingit kreemitamist hiljem 😉

 28. Sigrit ütleb:

  Mina olen proovinud sügavniisutavat salvi, rohelise õuna kehakreemi, näoseerumit ja vanasti oli neil ka üks mõnus kehavõide pulk 🙂 Enamus tooteid sai prooovitud rasedaks jäädes.
  Komplekt oleks ideaalne mehele kuuse alla 🙂

 29. Kertu ütleb:

  Ma oleks võidu üle väga õnnelik. Joik küünaldest olen palju head kuulnud ja neid tahaks proovida. Muidu polegi midagi kasutanud.

 30. Dagni ütleb:

  Kui ma hästi mäletan, siis oli see üks juukseõli Joik´i oma…aga vb eksin ka. Küünlad on aga küll olemas:)

 31. Mariliis ütleb:

  Mul on vannitoas JOIKi valge tee kehakreem ja niisutav päevakreem. Oh mis imelised lõhnad! Hea meelega jagaks seda mõnusat kogemust oma mehega. See väike lõõgastus, mida üks hea kehahooldustoode pakub, kulub talle väga ära.

 32. Anneriin ütleb:

  Minu mees on mind alati üllatanud romantiliste õhtusöökidega, kuhu on kuulunud ka antud firma küünlad, mis on meie lemmikud. Seekord tahaksin teda üllatada selle komplektiga 🙂

 33. Katariina ütleb:

  Joiki asju pole me siiani ostnud, aga salamisi oleme piidelnud küll. Kõik küünlad on olnud megahea lõhnaga, kuid pole ka raatsinud osta.
  Selle kingituse teeks küll mehele, kuna tal ka näonahk ketendab hirmsasti külmade ilmadega.

 34. annika ütleb:

  Kodulõhnastajad on parimad 🙂

 35. Kai ütleb:

  Kasutan Joik noorendavat silmakreemi ,mis lõhnab väga hästi ja jätab naha meeldivalt siidiseks, 5+ värk 🙂

 36. Katrin ütleb:

  Nii hea loos ja täpselt õigel ajal. Mul mees just kurtis ühel õhtul voodis, et tal oleks silmakreemi vaja ja et näonahk ka külmast räsitud. 🙂 Ta töötab praegu välitingimustes ja külm näpistab päev läbi.

  Joik on olnud meie kodus esindatud väga paljude erinevate toodete näol. Kreemid, maskid, vahud ja loomulikult küünlad oleme kõik viimse tilgani ära kasutanud.

 37. Birgit ütleb:

  Ei saa üle ega ümber Joiki küünaldest, neid leidub vist kodus tõesti 6 erineva lõhnaga praegu. Armunud olen ka nende kehakoorijatesse ja ihupiima, mida kahjuks kulub rohkem kui sooviks, sest ka härra on selle viimase just avastanud. Härral on sarnased probleemid- kuiv ja ketendav nahk, peale igat pesus käiku lihtsalt peab end kreemitama, sest muidu ketendab nägu ja küünarnukid ning põlved on nii karedad, et nendega annaks midagi riivida 😀 tuleks leida talle mingi oma sari vist, millega katsetada 🙂 Näohooldusesse suhtub üllatavalt vastuvõtlikult- kreemitamine igapäevane ja vahel laseb isegi mul enda lõbuks erinevaid maske proovida.
  On ka tekkinud kerge mure teisel vananemise ees, sest beebi on tulemas peagi ja kardab juba ette, kuidas see tema nooruslikkuse viib 😀
  Ise hoian pöidlaid pihus, et jõuluvana ei lasknud kõrvast mööda minu vihjeid Joiki advendikalendri osas 😛

 38. Helekas ütleb:

  Mina olen proovinud nende pea nelja erinevat kehakreemi ning hetkel on mul riiulil ka neli-viis erinevat Joiki küünalt. Ma lihtsalt nii väga armastan Joiki küünlaid!
  See komplekt oleks ideaalseks kingiks minu kallile noormehele, kellel ka talveperioodil kuiv ja laiguline nahk. Usun, et ta oleks sellise kingi üle küll väga-väga õnnelik 🙂

 39. Kadri ütleb:

  Olen kunagi kasutanud ühte JOIK kehakoorijat. Jubbbbbe mõnusa lõhnaga ja hästi toimis.
  Ise ei raatsiks osta vist, aga kui jõulumehe kotist leiaksin sellise, teeks küll tuju heaks 🙂
  Ja no-muidugi ma tahaks mehele ka parimaid palasid, nii et ka osalen loosis heal meelel 🙂

 40. Katre ütleb:

  Üks Joiki toodetest, mida proovinud olen on Greibi-mandariini kehakreem – imeline lõhn, aga häirib, et nahk jääb riideid määrima.

 41. Angeelika ütleb:

  Ma pole miskit proovinud veel. Aga võtaks miskit mehele ta käte jaoks 🙂

 42. Liisbeth ütleb:

  Julgen arvata, et enamustel on kodus olnud joki imelised küünlad. Praegusel hetkel on mul ainult üks küünal jokilt mida salaja põletan kui lapsed magavad ?
  Samuti kasutan erinevaid kehakreeme, mis lõhnavad imeliselt ning mõned neist lausa läikivad!
  Nüüd, kuna mu näonahk on vanemaks jäänud, tunnen, et oleks samuti vaja mingit spets puhastusvedelikku ja kreemi. Ma olen oma näonahaga nagu keskmine Eesti mees ? kreemi näeb haruharva ja pesu saab vaid tavalise seebiga.

 43. Reili ütleb:

  Joik on üks minu suur lemmik juba mitu head aastat. Kasutan Joiki kehakreeme ning koorijaid ning lihtsalt armastan neid tooteid. Küünaldest ei hakka rääkimagi, parima lõhna ning kvaliteediga. Päris pikka aega olen lähedastele jõuludeks ja sünnipäevadeks kinkinud Joiki tooteid, sest see on alati kindla peale minek ja kingisaajate heameel on garanteeritud ?meestekomplekt oleks meie peres igati tänuväärne, sest pean tunnistama, et meeste tooteid pole proovida jõudnud ning meie perepea, kes tihtipeale teiste heolu eest hoolitsedes enese tahaplaanile jätab, rõõmustaks selle üle kindlasti ?

 44. Helena ütleb:

  Kuna olen suur küünalde põletaja siis väga palju Joiki küünlaid põletatud 😉 Samuti on minu suur lemmik ja kindel abiline katkistele kandadele Sügavniisutav salv.Ja veel olen proovinud vannipiima ja vannitrühvleid.

 45. Triinu ütleb:

  Proovisin duššiõli ja polnud just mu lemmiktoode. Aga hea meelega laseksin mehel ka joik tooteid proovida.

 46. Merit ütleb:

  Mulle meeldivad kehakoorijad, duššiõli ja kehakreemid. Mees ei ole muidu eriline kreemitaja, aga nende kätekreemi otsib vahel isegi taga, kui see on otsa saanud või asukohta vahetanud.

 47. Liisa ütleb:

  Mu mehel midagi sellist olekski vaja! Loodan võidu peale! ??

 48. Eve ütleb:

  Mina olen kasutanud Joiki kehaõli, niisutavat kehapiima,niisutavat salvi, väga rahule jäänud nendega. Ja muidugi nende helesinist värvi lõhnaküünal…mmm kui hea! Sooviks küll proovida ka meeste komplekti, ma arvan ,et nii poeg kui mees rõõmustaks:)

 49. Lille Mestiljainen ütleb:

  Mul oli au ja võimalus käia Põlvas KROHV fotostuudios JOIK tooteesitlusel. Ehk oligi Esileedi õde, sarnane oli küll.
  Igatahes seal sain proovida igasuguseid vahvaid kreeme, nuusutada kehakoorijaid ja duššivahte ja õlisid, saime ka kotikese testritega koju. Enim meeldis võilille kätekteem, mis lõhnas nii suviselt. Samuti kätekoorija oli super. Ise olen ostnud vaarika ja kaera kehakoorijaid, vaarika sädeleva ihupiima ja emale sai kingiks jalavõi. See oli suurepärane õhtu vahva esitleja seltsis. Ja tõesti, meeste tooted lõhnasid imeliselt. Olen samuti peale viimast sünnitust tüüpiliste meestelõhnade suhtes tundlik ja võimalusel valin ise abikaasale duššigeeli?
  See komplekt oleks talle hellitav kingitus. Iga naine tahab ju oma meest alati hellitada?

 50. Maarja ütleb:

  Olen proovinud erinevaid tooteid ja üldiselt rahule jäänud. Enim meeldivad huulepalsam ja jalasalv. Küünlad on samuti lemmikud. Mehele veel midagi ostnud ei ole, aga võiks.

 51. Liis ütleb:

  Ma olen põhiliselt ainult küünaldega kokku puutunud ja mõne kreemiga. Aga see komplekt tundub mu elukaaslase jaoks ideaalne. Tema igahommikune harjumus on just nägu pesta esimese asjana. Niiet hoiame pöidlaid✌?

 52. Merilin ütleb:

  Minu jaoks on kõikidest teistest kreemidest peajagu üle JOIKi kehakreemid. Lõhn ja konsistents mõlemad on nii head!
  Ja see kokkupandud komplekt kõlab täpselt nagu midagi, mida tükk aega otsinud oleme 🙂

 53. Carmen ütleb:

  Olen korra saanud kingituseks Joik küünla, aga selle aroomi nautimisega minu Joik toodete kasutamine piirneb, kahjuks. Aga sinu jutu peale peab vist päkapikule kirja kirjutama?

 54. KrissukeB ütleb:

  Tunnistan, et olen proovinud vaid ühte ihupiima naistele mille mulle onu naine kunagi kinkis…Paraku ei olnud mmulle soblik, endale meeldib Clarins rohkem 🙂
  Abikaasale aga kingiksin küll selle komplekti, oleks aeg ka ennast poputama hakata! 😉

 55. Sandra ütleb:

  Joik tooted on ühed mu lemmikud. See meeste komplekt oleks suurepärane, kuna mu sõbral tuleb sünnipäev ja mul pole talle midagi kinkida. Tema näonahk vajaks puhastust ja niisutust?

 56. Annika Vaiksaar ütleb:

  Mul põleb ikka kodus mõni Joik lõhnaküùnal (hetkel on selleks “vürtsikas jõhvikas”) ja üks mu lemmiktooteid on mandariiniga kehakoorija, mmm!

 57. Mari ütleb:

  Ostsin just endale sünnipäevaks Joiki huulepulga.

 58. Berit ütleb:

  Mina isiklikult pole midagi kasutanud. Kuid lugedes seda postitust, tuleb ette kohe minu härra, kellel sama probleem, näonahk läheb külma ja tuulega punaseks ja kuivaks. Väga armas oleks jõuludeks midagi head ja turgutavat kingikotti susata 🙂

 59. Merly ütleb:

  Nende duššiõli on supertoode ja kätekreemid ?

 60. Mergit ütleb:

  Minul on kodus Joik huulepalsam ja see lõhn ongi mille pärast ostsin. Aga olen kasutanud mingi säraga kreemi ja ka see oli super.

 61. Liis ütleb:

  Ma arvan, et pooled tootevalikust on proovitud ja mu mehe lemmik on raseerimiskreem, seega ta oleks kindalsti õnnelik kui saaks ka uusi tooteid proovida 🙂

 62. Berit ütleb:

  Mina isiklikult ise pole kasutanud, aga kohe tuleb meelde mu härra, kellel samasugune probleem. Näonahk külmaga hakkab punetama ja läheb kuivaks. Armas oleks, midagi head ja turgutavat kingikotti pista.

 63. Helena ütleb:

  Joiki küünlaid ja sädelevat kreemi olen proovinud 🙂

 64. Riin ütleb:

  Olen ka ainult joik küünlaid põletanud, aga selline komplekt oleks elukaaslasele imeline kingitus, tal ka näonahaga probleeme, senimaani ühtegi toodet kasutama pole jäänud ja ainus kreem mis ta näkku läheb on see mida ma talle sunniviisiliselt aegajalt näkku määrin. Aga kui ta sellise komplekti saaks siis usun et saaks ta nägu tihedamini pestud ja kreemitatud.

 65. Kertu ütleb:

  Proovinud oleme näiteks apelsini ja kaneeli vannitrühvleid ning vannipiima. Väga head tooted.
  Ja see creme brülee küünal. ? ma lihtsalt sööks selle ära. Kinkisin õele ka selle.

  Mu abikaasale oleks see komplekt väga hea, seat tal ka näonahaga probleeme.

 66. Kadi Parv ütleb:

  Ainult küüneõli olen proovinud, aga seda komplekti tahaks väga oma kaaslasele.

 67. Katariina ütleb:

  Olen Joik’i küünlaid, kehakoorijaid ja ihupiima proovinud. Väga meeldisid! Mehele sobiks selline kink hästi, sest ise ta endale midagi ei soetaks, kuid vaevalt temagi Joik’i toodetele vastu suudaks panna. ?

 68. Maarja ütleb:

  Olen Joikilt paljusid tooteid proovinud – kehaõli, kehakreemi(mitut erinevat lõhna), näoôli, näokreem, tooniv näokreem, kätekreem. Veel on kodus mitmeid küünlaid ning ka kodulõhnastaja ?
  Siiani pole olnud ühtegi toodet, mis mulle ei oleks meeldinud 🙂

 69. Enely ütleb:

  JOIKI asju olen väga palju proovinud ja väga meeldivad. Kunagi sai ka proovitud seda porgandiga kehakreemi, mis väga meeldis. Kasutan igapäevaselt päeva ja öökreemi ning ka näoseerumit. Olen kasutanud ka kehakoorijaid,vannisoola,maski ja puhastuspiima. Tahaks et mees saaks ka proovida neid tooteid kuna temal ka näonahk suhteliselt hell 🙂

 70. Karin ütleb:

  JOIK on üks mu lemmikumaid Eesti brände, olen kasutanud päris mitmeid tooteid, kiidan näiteks küüneõli, mis väga hästi toimis, samuti silmaümbruskreemi. Ja no ei saa üle ega ümber ka küünaldest, mis on lihtsalt parimad!

 71. Marita ütleb:

  Mul näoga sama mure, panin u kuu aega tagasi nahaarstile aja, sain 7.dets aja, aga nüüd nagu mure üle läind, niiet ma ei teagi mida ma talle näitan, pean vist sinu kirjelduse esitama.
  Ma olen joikist vaimustuses olnud päris pikka aega, aga vaese tudengina ei saa väga tihti sellist luksust lubada, nagu sätendavad kreemid või ülihästi lõhnavad küünlad.(kasutanud olen erinevad kreeme ja näopuhastusvahendeid, mis ma emalt vatastanud olen) Aga kingitusena olen teind joiki komplekte päris tihti. Meestekomplekt sobiks ma arvan mu poissaõbrale ka päris hästi, sest käisime ka just hiljuti näokreemi otsingul.

 72. Kristiina ütleb:

  Mu armas ämm kinkis mulle kord Siidise näoseerumi …taevalik leiutis ?
  Küünlad on aastate lõikes ka meie maja lõhnastanud …..nendega ka piirdubki minu kogemus
  Mu poeg 16 ,õigepea saab juba 17tal oleks ilmselgelt vaja näohooldus vahendeid aga mu kallis abikaasa ka rõõmustaks kui talle neid vinged tooted ” jõuluvana” tooks ( tal üsna tundlik nahk ja samuti kohati ülikuiv ?) . Riburada ka nooremad pojad kasvamas …vahest mõtlen, et minu maailm keerlebki jõulude ajal( tegelikult vist aastaringi ?) meeste ümber ja sel korral ma loodan heale õnnele !!! Mõlemad pöidlad pihus ?

 73. Kristi ütleb:

  Alustasin mõni aeg tagasi Sinu blogi lugemist ja kirjutan just oma esimest kommentaari siin 🙂
  Mina ise olen Joik toodetest kasutanud näoõli, kitsepiimaga kreemi ja vanilje lõhnapärleid ning pean neid täiesti imelisteks. Aga põhjus, miks ma otsustasin kommenteerida on see, et minu mehel on alatiii külmemal perioodil nina punane. Ei ole saanud abi nahaarstilt ega kosmeetikult. Ta on katsetanud minu näomaske ja vahel pean isegi tema nina meikima, et ta ennast hästi tunneks, kui kuhugi minek ? Seega ma arvan, et ta oleks äärmiselt tänulik, kui saaks proovida tooteid, mis on mõeldud just meestele ja millest võib ta oma murele abi saada ?

 74. Galina ütleb:

  Olen proovinud lôhnakûûnlaid, lemmikud

 75. Kärol ütleb:

  Mina olen proovinud ise vaid umbes 100 erinevat Joiki küünalt, kuid selle komplekti kingiks oma isale kes on alati külma ajal oma näonahaga samas mures sinuga.

 76. Tuuli ütleb:

  Olen proovinud ainult kingituseks saadud kehakreemi, see oli küll super!
  Aga see komplekt oleks täpselt see õige kingitus!

 77. Nele ütleb:

  Küünlaid teadsin, aga vahtu peab proovima

 78. P.K ütleb:

  Kasutan hetkel JOIKi Sidruni-vanilje kehakoorijat käte koorimisel, purk on kogu aeg kraanikausi kõrval ja paar korda nädalas koorin sellega käed üle. Meeldib, et sisaldab suhkrut-meresoola, mitte plastikust mikropärle, mis hiljem loodusesse jõuaksid. Siis kasutan veel küünenaha niisutusõli ja väga meeldib ka soojendav jalavannisool ning tsitruse vannipiim. Proovisin kunagi ka taastavat öökreemi, aga hoolimata mu kuivemapoolsest nahast ei imendunud see kreem absoluutselt ja kippus maha rulluma.
  Küünlaid ja lõhnapärleid olen aastaid kasutanud ja enamasti rahul, vaid küünal nimega Magus piparmünt oli suur pettumus, sest põledes ei eraldunud sealt mingit lõhna.

 79. Mari-Liis ütleb:

  Oii, seda on vaja mul mehele! Tulevasele abikaasale siis 🙂 Aga proovinud olen Joiki küünlaid ja kreeme, kreemidest meeldis eriti greibi ja mandariini kehakreem 🙂

 80. Helle-Mari ütleb:

  Joiki toodetest siiamaani olen ainult küünlaid kasutanud. Ja need on meeletult head! Mehel on aastaringselt kuiv ja probleene näonahk. Seega prooviks ja katsetaks hea meelega neid joiki tooteid. Sellistlaadi kink teeks meid mõlemaid väga õnnelikuks 🙂

 81. Kris ütleb:

  Ma olen rohkem teistele kinkinud Joik tooteid. Ise olen proovinud vaid kehakoorijat. See oli suurepärane. Kooris ilusti ja pärast oli tunne nagu oleksin just kreemitanud nahka.

 82. Liis V ütleb:

  JOIKi tooteid kasutan päris tihti ja küsin endale ka kingituseks. Minu lemmikud on küünlad, kehakoorijad ja vannitrühvlid 🙂
  Imestan, et pole veel oma mehele JOIKi tooteid ostnud, kaua ma lasen tal enda kreeme näpata..

 83. Maarja ütleb:

  Olen Joiki kehakoorijate fänn. Olen proovinud mitmeid erinevaid ja need on ülimõnusa tekstuuri ja lõhnaga, greibi oma vist siiski siiani lemmik. Katsetamist ootavad ka küünlad, teised tooted olen veel poodi jätnud 😀 Täna just rääkisin sõbrannale, et Joiki advendikalender on ühel veebilehel soodushinnaga ja nii väga tahaks seda saada. Samas meil on elukaaslasega kokkulepe, et kingitusi ei tee. Võidu korral rikun kokkulepet ja teen talle üllatuse ning ehk premeerin ka ennast (et ta ennast halvasti ei tunneks :D).

 84. Sille ütleb:

  Joiki toodest olen saanud kasutada näopuvastusvahendit. Tahaksin väga seda komplekti! Mehele oleks see küll parim Kink ! ?tal sünnipäev tulemas ja varsti jõulud ja aastapäev otsa, kuluks ära ?

 85. Tiia ütleb:

  Meie oleme proovinud küünlaid ja need on imelised. Kui osade küünaldega on meil nii et nende lõhna pole tundagi või osad on nii tugeva lõhnaga et peale natukest põlemist tuleb küünal ära kustuda sest lõhn on liiga vänge, siis JOIKi omad on just parajad.
  Ja nüüd pöidlad pihku et saaks ka teisi selle brändi imelisi tooteid proovida. 😉

 86. Marianne L ütleb:

  Küünlad!!! Neid võiks 24/7 põletada! Näopesuvaht on väga hea ka naiste oma. Juusteõli kasutasin vahepeal, kehakoorijat, ihupiima…. Vahepeal ikka luban endale ühe JOIKi asja poeriiulilt, sest rahakott ei kannata kõiki asju osta, mida hing ihaldaks. Aga mehele tahaks küll rõõmu teha – see komplekt oleks talle kui täpp I peale 🙂

 87. Helena ütleb:

  Oleme hetkel vaid hullud lõhnapärlite fännid, mida hoian riidekapis, voodi pesukastis ja jalatsiresti taga. No küünlaid ka ikka 😉 aga mehel laseks raudselt proovida!

 88. Triin ütleb:

  Kehakoorijat olen kasutanud ja see oli küll väga mõnus ja hea. Hea meelega kingiks elukaaslasele selle komplekti, talle väga meeldivad sellised kvaliteetsed tooted 🙂

 89. Heli J ütleb:

  Olen proovinud naistele mōeldud näopesuvahtu, see on kül super. Vaarika ihupiim on samuti imelise lōhnaga.
  Veel meeldivad küünlad, neil on kōigil niihea lōhn ja talvisel perioodil kulub neid nagu leiba 😀

 90. Merlin ütleb:

  Näkku ei julge enam midagi panna, kui Joik silmakreemist allergia tekkis. Seevastu küünlad on väga meeldiva aroomiga. Ära tahaks proovida kehakoorijat.

 91. Kristi ütleb:

  Olen proovinud erinevaid kehakreeme, mis on väga meeldivad olnud ja muidugi on väga head ka joiki küünlad 🙂

 92. Sandra ütleb:

  Mina fännan joiki küünlaid ja sära andvat vaarika ihupiima, veel 1 lemmik on porgandiga näokreem.

 93. Kaja-Liis ütleb:

  Kõik tooted on mõnusad, aga eriti meeldivad sügavniisutav kreem ja küüneõli 😀

 94. Raili ütleb:

  I love Joik! Parim Eesti kosmeetika bränd, sest kasutab ainult looduslike ja naturaalseid koostiosi. Tervis on kõige tähtsam ja soovin oma elukaaslasele pakkuda samu emotsioone nagu saan ise Joik tooteid kasutades. Aitäh!

 95. Nell-Marii ütleb:

  Polegi proovinud varem joiki tooteid aga soov oleks. Olen üldiselt väga suur lõhnaküünalte fänn.

 96. Kristiina ütleb:

  Mingit kindlat toodet ma kahjuks välja tuua ei oska, kuna nad on kõik head.
  Komplekti aga kingiksin jõuludeks oma isale, kellel talvel näonahaga sama probleem.

 97. Kristiina ütleb:

  Kindlat toodet ma välja tuua ei oska, kuna nad kõik head. Komplekti kingiksin jõuludeks aga isale, kellel talvel näonahaga sama probleem on.

 98. Leenu ütleb:

  pean samuti tunnistama, et pole jõudnud veel midagi soetada nende tootevalikust, kuid juba ammu on suur soov proovida küünlaid ning ka muid tooteid. oleks ju tore alustada just sellest komplektist ☺️

 99. Diana ütleb:

  Küünlad on jah imelised. Aga lisaks kord pidin rutuga sõbranna sünnale minema ja jõudsinnvaid toidupoest läbi hüpatam sealt ostsin ühe joik kehakreemi. See oli nii imelise lõhnaga, et soetasin omale ka sama 🙂 oma mehele kingiks need meeste tooted suurima hea meelega:)

 100. Reilika ütleb:

  Olen proovinud sametist kookose kehakreemi ja see oli väga mõnusa lõhnaga ja niisutas hästi, ilmselt ostan uuesti 🙂 Meeste komplekti kingiksin oma kallile mehele 🙂

 101. Kaidi Viskus ütleb:

  Lõhnapärlid, küünlad, kehakreem, näoõli 🙂

 102. Maris ütleb:

  Olen proovinud erinevaid küünlaid – peab mainima, et kõikidest erinevatest lõhnaküünaldest on JOIK ikka oma mahedate lõhnadega parim. Siis lõhnapärlid, kehakreem, seerum, jalavaht vms oli väga jea toode.

 103. Signe ütleb:

  Eelmisel aastal üllatas mees, mind sünnipäeval sellega, et tellis internetist kõikvõimalikud Joik kinkekomplektid mulle 🙂 kuna teab, et ma ainult neid küünlaid kodus kasutan, eeldas, et ju siis muu ka hea. Üllatusin palju isegi ja nii mõnegi toote olen otsa saamisel uuesti tellinud juba . Ühesõnaga üllataksin heameelega teda ka 🙂

 104. Izaura ütleb:

  Ei ole nende tooteid proovinud. Vahva oleks, kui elukaaslane seda teha saaks. ☺

 105. Landa ütleb:

  Joiki küünlad lähevad peaaegu igasse kinkepakki mis ma mõnele naisterahvale teen. Ilmselgelt kasutan neid koduski ?? Aga võit oleks nagu rusikas silmaauku ,sest mu vaene mees on jõululaps ja tema vaene naine peab/teeb talle alati kaks kinki ? Siis oleks üks kinkidest lahendatud ? ma võiksin kõiki tooteid proovida kui ainult saaks. Nii ,et las saadavad kõik ja sa hakka aga loosima ?

 106. Eva ütleb:

  Minu lemmikuks on tooniv ja sära andev porgandisprei, millega oma kuiva nahka hellitan. Aga mehele kinkekomplekt oleks väga ideaalne, sest tal on väga õrn nahk ja samamoodi külm teeb väga palju liiga. Seni pole ta endale sellist kreemi leidnud, millele truuks tahaks jääda, aga äkki Joiki kreemile suudaks ta pühenduda 😛

 107. Laura ütleb:

  Kuulen nendest toodetest esmakordselt. Kõrvad hakkasid kohe liikuma kui lugesin , et neil ka küünlaid. Minu täielik nõrkus igal aasta ajal on kõik võimalikud küünlad. Ja no loomulikult sobiks see kingitus abikaasale ?

 108. Maris ütleb:

  Mina olen proovinud kehakreemi ja duššiõli, mõlema tootega jäin väga rahul. Hetkel elutoas põleb ka joiki küünal, mis annab tervele toale hea lõhna 🙂

 109. Ingrit ütleb:

  Minu vaieldamatu lemmik on siidine näoseerum. Ostsin äsja ka noorendava ilueliksiiri, aga sellest ma pole nii vaimustuses. Tahaks siidist näoseerumit tagasi :).
  Joik küünlaid põletan igal aastal pimedal ajaperioodil.
  Meestele mõeldud kinkekomplekti sooviks kinkida oma kaaslasele, kuna ta pole siiani nõus olnud ühtegi teist kosmeetikatoodet kasutama peale Head and Shoulders šampooni ja Palmolive dušhigeeli ? Äkki hakkab meeldima ?

 110. Keiti Kõmmus ütleb:

  Ma armastan JOIK’i küünlaid. Samuti kehakoorijaid 🙂
  Soovin väga oma mehele seda komplekti jõuludeks, et hoida ära iga aastast peavalu, mida kinkida 🙂
  Käisin ka kodulehel juba piilumas.

 111. Mari-Liis ütleb:

  Sooviksin lõpuks JOIKi küünlaid oma koju ???

 112. Marelle ütleb:

  Olen proovinud mandariini-greibi kehakoorijat, näomaski, näo-ja kehaõli ja seepe. Sooviksin järgmisena soetada kodulõhnastajat 🙂

 113. Marju ütleb:

  Joik küünlsid põletan usinalt. 🙂

 114. Stella ütleb:

  Hetkel on olemas kätekreem (ükski teine kreem ei niisuta mu käsi nii hästi), kodulõhnastaja ja lõhnapärlid Fresh, kaera- ja mee mask. Plaanis on soetada omale huulepalsam, näopuhastusõli ja -vaht.
  Loosis olev komplekt oleks mu mehelikule mehele küll super, ta ei ole väga kreemide usku (ega ta mingi eit pole nagu ta ise ütleb 😀 )

 115. Annika Penkova ütleb:

  Mina olen kasutanud sädelusega ihupiima, küünlaid olen põletanud ja ka kehakreemi.
  Olen olnud väga rahul nende toodetega, lõhbavad hästi 🙂

 116. Kristiina ütleb:

  Olen proovinud näopuhastusvahendeid, mis meeldisid väga, aga kõige lemmikumad on siiski lõhnaküünlad!

 117. Marju ütleb:

  Kaneelirulli lõhnaga küünlad olid figuurisõbralikuks valikuks kunagi. Vahel pettis ära… Nüüd vist eelistaks päris rulle siiski. Aga prooviks nende näohooldustooteid küll heal meelel.

 118. Age S ütleb:

  Mul oleks vist küll lihtsam neid tooteid nimetada, mida ma proovinud ei ole. Ma lihtsalt a-r-m-a-s-t-a-n Joiki väga. Head lõhnad, super hästi toimivad toot, alati stiilne pakend jne jne. Just oli plaan oma elukaaslasele sünnipäevaks midagi Joiki valikust soetada, et ka tema Joiki usku meelitada 😀

 119. Heidi R ütleb:

  Niisutav Päevakreem on neil super hea!!

 120. Piret ütleb:

  Kehakoorija, vannitrühvlid ja küünlad on seni proovitud ja mul tegelikult polnud aimugi, kui laiaks sortiment on kasvanud. Ma arvasin, et mu mees selliseid asju ei kasuta, aga just paar päeva tagasi ütles minu üllatuseks, et kreem otsas ja vaja uut. Mida vaja, seda vaja noh 😀

 121. Lily ütleb:

  Kui nüüd väga aus olla, pole me ühtegi toodet Joiki sortimendist proovinud, isegi ühtegi küünalt pole meie kodus veel olnud. Küll aga olen õelt kuulnud palju kiidusõnu ja kindlasti jõuavad mõningad tooted varsti meiegi koju. Alustaksingi hea meelega meeste päevakreemist.

 122. Katrin Pihlakas ütleb:

  Seepe, ihupiima ja õuna kehakoorijat naistele ning küünlaid põletanud ? meeste tooteid siiani pole kasutanud, kuid hakkasid väga huvitama selle promo peale ? loodan õnnele!

 123. Liis ütleb:

  Mina olen kitsepiimakehareemi andunud fänn, mul on enid pudeleid kodus juba kulunud vähemalt kümme ja seni kuni toodetakse ostan ikka edasi. Lisaks siis kodulõhnastaja ja erinevad küünlad. Kusjuures seda meeste komplekti vaatasin just paar päeva tagasi, niiet peab nüüd minema ikka ära tellima 🙂

 124. Miia ütleb:

  Joik lõhnaküünlaid olen proovinud

 125. Maaja ütleb:

  Pean ka tunnistama, et JOIK tooteid ei ole meie majja veel jõudnud. Ma olen küll mõelnud, et võiks midagi proovida ja mingeid asju isegi näppude vahel veeretanud, aga tavaliselt läheb nii, et lõppkokkuvõttes olen ma täiesti otsustusvõimetu ja nii see jääb. Seega, kuluks see komplekt mu kallile mehele ära küll (ma oleks niikuinii ainult endale esialgu ostnud 😛 )

  No ja see Esileedi ja dušigeeli teema on nii tuttav… Meil on mõni liigset aroomi eraldav pudelike täiesti müstiliselt vannitoadt haihtunud. Miks üldse selliseid jubedusi tehakse?

 126. Liisa ütleb:

  Sain kunagi kingituseks Joiki vaarika kehakoorija ja greibi-mandariini kehakreemi, pärast seda hakkasin fänniks. Kehakreemi lõhn oli lihtsalt võrratu ning tekkis soov ka teisi tooteid proovida. Olen proovinud seepe, kehakoorijaid, kehakreeme ja ühte näomaski. Mõni küünal on ka kodu lõhnastanud. Olen kinkinud ka teistele Joiki tooteid – hea turvaline valik ja seni on kõigile meeldinud ( isegi vanaemale). Aga meestele suunatud tooteid pole jõudnud veel mehe peal katsetada ning mõtlesin siis loosis õnne proovida.

 127. Airi ütleb:

  Joiki küünlad on megahea lõhnaga aga kosmeetikat pole õnnestunud seni veel omada, rõõmustaks siis meespooltki vähemalt selle komplektiga

 128. Liis ütleb:

  Olen kasutanud silmaümbruskreemi, beebiõli oma krokodillinahaga jalgade jaoks ja ühte sädelevat kehakreemi, no ja küünlaid…et siis lõhnaküünlaid, või no neid ma olen tegelikult kinkinud, ise põletanud polegi

 129. Kelli ütleb:

  Olen proovinud Joik’i ihupiima kookosega – tõepoolest imeline ja nüüd sooviks teha oma pere meespoole ka õnnelikuks Joik’iga 🙂

 130. Evelin ütleb:

  Minu kodu lõhnastab Joik. Joik küünlad on lemmikud, vahel on neid kodus rohkem kui üks aga põlevad ühe kaupa, sest üks küünal annab juba piisavalt mõnus lõhna. Nüüd tõin esinest korda riidekappi ka aprikoosi lõhnapärlid ja mmmm kui hästi need lõhnavad. Aja jooksul olen proovinud vannitrühvleid ja soola, huulepalsamit, erinevaid kehapiimasid ja näomaski. Seni ei ole veel üheski tootes pettunud. Hetkel lasen elukaaslasel näole määrida kookosrasva aga selle lõhnast ei ole ta eriliselt vaimustunud .. See kingitus võib olla väike tõuge uue Joiki fänni sünnile ☺️

 131. Anu K ütleb:

  Kahjuks ma ei ole ûhtegi Joiki toodet kasutanud 🙁 . Isiklikult sooviksin väga katsetada küûnlaid. Need on mulle Interneti avarustes silma jäãnud, kuid osta pole raatsinud.
  Selline komplekt kuluks marjaks ära kûll. Mehel on pigem ôrnemapoolsem näonahk ja väike hellitus ei teeks halba ?

 132. Karmen ütleb:

  Küünlad ?. Komplekt rõõmustaks maja meesperet ☺

 133. Riina K. ütleb:

  Joiki kehakreemid on parimad!

 134. Riina K. ütleb:

  Joiki kehakreemid on parimad! 🙂

 135. Anneli ütleb:

  Vend kinkis mulle eelmisteks jõuludeks Joik näoõli ja see oli küll väärt kraam! Äkki peaksin talle nüüd Joik kingituse vastu tegema? 😀

 136. Keirin ütleb:

  Kui Joik alustas siis olin pidev piparmündi huulevói kasutaja ja praegu olen nautinud erinevaid küünlaid.

 137. Kreete ütleb:

  Olen Joiki asju aja jooksul mitmeid kasutanud, eriti lemmik on valge tee kehakreem, mida on nii mõnus peale pesu peale määrida.
  Selle paki võitmise üle oleks väga hea meel, kuna mees on ka selline “kreemitamise vastane” 😀 Tegelikult talle meeldib nt käsi ja nägu kreemitada küll, aga endale millegipärast neid asju ei osta, vaid käib minu käest nuiamas, kui meelde tuleb. Seega selline komplekt oleks talle ideaalne jõuluks kinkida!

 138. Pille ütleb:

  Joiki küünlad praegusel ajal on super head! Olen proovinud ka meigieemaldusõli. ☺ mehele see komplekt sobiks väga hästi .

 139. Elina ütleb:

  Seda komplekti tahaks oma mehe peal proovida esimese joiki tootena! Tal koguaeg kûlmaga nahk kuiv

 140. Tene ütleb:

  Näoõli on mu lemmik 😉 ja küünlad ?

 141. Martiina Kadaja ütleb:

  Mina olen proovinud päevakreemi ja kehakreeme 🙂 Mõlemaga väga rahul olnud. Mul on ka üsna pirtsakas ja tundlik nahk, igasugust keemiat ei talu. JOIK on aga seni alati lollikindel valik olnud.

 142. Kris ütleb:

  Lugesin seda teksti nagu keegi kirjeldaks mu oma kaasat. Kus meie elame, on talved ikka eriti karmid, 4 kuud aastast vähemalt -25 kuni -35 kraadi külma. Ma olen vist ka mehele kõik võimalikke odavaid ja hirmkalleid kreeme ostnud aga no ei aita. See pakk oleks mu jõuluvanast mehele küll proovimist väärt, eriti arvestades, et ainsad Joic’i tooted mis meil müügil on, on juustehooldusvahendid ja vaid Naistele. Ning need kuuluvadki minu vannitoa riiulile.

 143. Liina ütleb:

  Küll mitte meeste näokreemi vaid naiste oma kasutanud ikka juba mitu,mitu pudelit.

 144. Riina K. ütleb:

  Mulle meeldivad kõige rohkem Joiki kehakreemid, nende küünlad ja lõhnapärlid on samuti väga head 🙂

 145. Kadri M ütleb:

  Minu lemmikud on Joiki küünlad, olen proovinud ka kehakreemi kunagi.

 146. Karolin ütleb:

  Olen suur Joiki toodete fänn! Hetkel põleb viimaseid tunde vanilje lõhnaküünal ning ootan pakiautomaati huuleõli. Komplekt sobiks ideaalselt peika näonahale!

 147. Helen ütleb:

  Mina olen oma mehele kinkinud Joiki näokreemi.
  Naljakas oli! Kui muidu on kreemitamine ja mökerdamine talle nalja pakkunud siis see kreem meeldis talle sedavõrd, et pidin alati teda peale kreemi panekut nuusutama ja elevust tekitas see temas kuni kreem otsa Sai. Dushivahtu olen eemalt piilunud ja alati leidnud mingi “vabanduse” miks mitte osta. Nagu ikka, kui pole nii hirmus vajalik siis targem mitte rahakotiraudasid lahti teha.
  Probleem tal näonahaga sama sagu Sinul, külmade ilmadega kuivav ja vastik. Ja minul sama “jama” nagu esileedil selle lõhnatundlikusega.
  Meeleldi potsataks selle komplekti talle päkapikusussi ja ühtlasi teeks headmeelt, et tema ainuke lemmikblogija (muid blogisi ei loe meie peres keegi) sinna oma panuse on adndud.
  Ilmselt saad siis Raplamaalt ühe tulihingelise ja eufoorilise fänni juurde ?
  Parimat Teie perele, olete vahvad! Isegi väga vahvad 🙂

 148. Mari ütleb:

  Olen erinevaid tooteid kasutanud – kehakreeme, duššiõli, huulepalsam, küünlad. Kõige lemmikumad on kehakoorijad. Väärt tooted! Enamiku olen kingituseks saanud, nüüd teeks toreda kingi kallile kaasale ka 🙂

 149. Tagne ütleb:

  Ei ole midagi kasutanud aga olen poes palju kordi küünlaid nuusutanud, väga hea lõhn aga pole ostnud, kas hinna või millegi muu pärast.

 150. Kristi ütleb:

  Selline meestekomplekt kulub minu isasele ka marjaks ära. Joiki toodetega olen väga rahul, koostisosade nimekiri on lühemapoolne ja see lõhn … mmmmm! Kasutanud olen ühte sidrunilõhnalist rasvast kreemi, vannitrühvleid, kehakoorijat, kehakreeme ja no loomulikult küünlaid ka põletanud.

 151. Birgit ütleb:

  Enamus tooted on proovitud. Suuresti tänu advendikalendritele.

 152. Julia ütleb:

  Ainult küünlaid, sest siin Kapa-Kohilas (okeiokei, mitte päris Kapa-Kohilas, aga close enough) pole väga rohkem asju, mida reaalselt enne ostmist näppida saaks ja pimesi tellida ka ei tahaks (või 200+km maha sõita pealinna või Tartu, et paari asja katsuda-nuusutada, mis huvi pakuks). Aga(!) see ei tähenda, et ma ei tahagi proovida. Otseloomulikult tahan ja võtaks oma mehe ka kampa! ?

 153. Anu ütleb:

  Olen proovinid huulepalsami, kätekreemi ja mu õde armastab neid küünlaid, nii et ka neid on proovitud.

 154. Aleksandra ütleb:

  Olen proovinud JOIKi näomaske ja huuleõli, väga mõnusad.

 155. Piret ütleb:

  Ei ole ühtegi JOIK toodet kasutanud. Olen aga head nendest kuulnud. Mehele sobiks selline komplekt ideaalselt.

 156. Kadi ütleb:

  Hetkel kasutan Joiki vaarika kehakoorijat ja küünenaha niisutusõli, mis mõlemad on imelised. Varasemalt olen mõnda küünalt põletanud, lemmik on olnud maasika ja rabarberi, kuid hinna tõttu ei raatsi väga tihti neid küünlaid osta.
  Selline komplekt oleks mu elukaaslasele ideaalne kingitus. Tal on selline aastaringne välitöö (metsas) ja näonahk on pidevalt kuiv ja laiguline. Siiani pole ta ühtegi sobivat kreemi leidnud.

 157. MS ütleb:

  Olen proovinud Joikilt väga palju erinevaid asju ja meestekomplekt oleks väga tore kingitus kaaslasele 🙂

 158. Siiri ütleb:

  Ma ei tahagi nii väga auhinda võita, aga kasutan võimalust ja kiidan JOIK’i (ja mul ei tööta seal isegi õde mitte :D). Näopuhastusõli on väga hea toode, kasutan juba aastaid. Astelpajuõliga toniseeriv näovesi on super ja mitte kohkuda selle väljanägemisest pudelis või vatipadjal või alguses näol, väga mõnusa kerge jume annab 🙂 Kooriv kreem näole – imeline! Nende tavalisel kätekreemil on väga hea lõhn, aga rohkem meeldib veel see eriti rammus sügavniisutav salv kätele (ja oli vist kogu kehale ka), seda olen ikka topside viisi juba omale käte peale määrinud. Vannitooteid julgen kõiki soovitada (aga need trühvlid teevad vanni väga libedaks :D), eriline lemmik on roosi vannipiim. No ja siis küünlad ja mu viimane leid – lõhnapärlid. Proovige vürtsikat jõhvikat (seda on nii küünla kui pärlite kujul) ja koju saab hoobilt jõulutunde 😉

 159. Kerli ütleb:

  Pole veel seni ühtegi asja proovinud, kuid olen pikalt pidama jäänud nende küünalde juurde. Tore oleks, kui kaaslane saaks väärt asjad oma kappi 🙂

 160. Kadri ütleb:

  Mulle väga meeldib Greibi-mandariini kehakreem!

 161. Katre ütleb:

  Polegi midagi kasutanud peale JOIKi küünalde, aga selle komplektiga üllataks oma isa. ?

 162. Sirle S ütleb:

  Pole midagi proovinud, aga väga meeldiks kasutada https://joik.ee/et/keha-ja-vannitooted/284-du-ivaht-valge-klaar.html ning jumaldan küünlaid! 🙂

 163. Gerli ütleb:

  Olen proovinud erinevaid kehakreeme ja lõhnapärleid.

 164. J. ütleb:

  Joiki toodetest olen proovinud huulepalsamit, koorijat, särakreemi ning ihupiima.

 165. Triin T ütleb:

  Olen proovinud Joiki kehakreemi, mis oli niii ülimõnus, et.. Ja muidugi super lõhnaga küünlad!
  Ja no mehele jõulukotti kuluks kindlasti selline uhke 3-pack ära. Põidlad pihus, et loosiõnn naerataks! 🙂

 166. Mariann ütleb:

  Joiki toodetest olen kasutanud kehaõli, küüneõli, kätekreemi, koorijat, huulepalsamit ja seepi.

 167. Minna ütleb:

  Siiani on kogemused vaid nende hästi lõhnavate küünaldega.
  Mees võiks küll midagi nendest proovida.

 168. Piret ütleb:

  Proovinud ostnud olen palju erinevaid tooteid ja lemmikuteks on lõhnaküünlad ning sellest aastast ka huuleõli

 169. Karin ütleb:

  Mul on kunagi üks küünal olnud. Sain selle kingituseks. Aga sellest loosist soovin vägagi osa võtta, ideaalne jõulukingitus 🙂

 170. Triin ütleb:

  Kõiki tooted on vist kõik head. Olen proovinud üsna mitmeid, aga katsetamise ruumi veel on. Lemmikuteks on hetkel vannipiim ma mandariiniga kehakoorija!

 171. Signe ütleb:

  Olen kasutanud päevakreemi ning küülad on kindlasti ühed lemmikud!
  Kuid komplekti sooviksin seepärast, et ka minu mehel on talvel hirmus probleem just käte ja näonahaga. Kisub väga kuivaks ja karedaks ning ehk aitaks see komplekt tedagi. Tean, et õige mehena ta ise seda ostma poodi ei läheks, aga kui saaks selle kingituseks siis prooviks ta kindlasti ära kõik tooted, et ikka näha kas toimib.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Päevaküsimus

Kas sina oled kunagi narkoosis olnud?

Loading ... Loading ...

Otsi

Arhiiv

Liitu uudiskirjaga

FB ja IG seab aina kitsendusi, kui paljude inimesteni mu sõnumid ja postitused jõuavad. Jäta palun enda e-maili aadress, sest ma plaanin korra nädalas (või paari nädala tagant) saata mailile ühe uudiskirja, et sa ei jääks väikesest meelelahutusest ilma lihtsalt sellepärast, et FB nii otsustas. Luban, et need jäävad ainult minule ja ma ei levita neid kellelegi, ega hakka ka saatma spämmi. Luban olla viisakas ja vastutustundlik.

Loe ka neid lugusid

 • Mis mind ära päästis?

  Kes on elanud kivi all, siis viimased kuu aega olen ma veetnud Tartu Ülikooli Kliinikumi haiglas uroloogia osakonnas. Jäin ootamatult hästi ägedasse (mitte lahedasse) haigusesse, mis mind pilve…

 • Pe**e, t**a, f**k ja teistest vahvatest sõnadest

  Kuna eile oli FB seinal juttu ropendamisest, siis ma mõtlesin, et kirjutaksin natukene meie pere filosoofiast sel teemal. Ma ei ole kunagi eriti suur ropendaja olnud. Mul on…

 • Miks te endale koera soovite? Peamiselt laikide pärast!

  Kuna mul pole mingit skandaali teile vahendada (tegelt üks on, aga sellest ma ei räägi), siis minu jälgijaskond on üpriski stabiiline, väikese tõusunurgaga ülespoole. Iga kuu tuleb mõnikümmend…