Me testisime mähkmeid + LOOS – a mida henry teeb?

Me testisime mähkmeid + LOOS

10.03 2017

Mõned nädalad tagasi võttis meiega ühendust üks Läti firma, mis soovib enda tegevust Eestisse laiendada, kuna nii Lätis ja Leedus on nende bränd juba laialt tuntud. Miks ka mitte. Mingil määral on nad ka Eestis müügil, kuid teadlikkus neist ei ole naaberriikidega võrreldav ja nad püüavad tegutseda ka otse, mitte ainut läbi edasimüüjate. Blogimine on hea võimalus uusi asju katsetada ja meie kaksikud on suured mähkmetarbijad. Kuigi Piiga on avastanud nüüdseks ka potil käimise. Vahel tekib üldse küsimus, et ega ta ometi geenius ei ole. Lihtsalt Noorsandil tuli kõik natukene hiljem ja Piiga on kõiges nii varajane.

Eeldasin, et kuna saadetakse Lätist kulleriga, eks ta peaks kunagi nädalalõpuks ju kohale tulema, aga ei midagi esmaspäeva hilisõhtul saatsin tellimuse ja kolmapäeva varahommikul oli kohal. Ehk siis tuli ühe päevaga. Ma ei tea, mis kullerfirma see oli, kes paki tõi, aga pakiga ukse taga oli ta kell 7:40. Mis teil viga on? Kes käib niiii vara?

Kui ma küsisin firmalt, et miks need paremad on, kui teised poes müüdavad, siis ütles esindaja, et tal oleks hea meel, kui ma algselt neid ise laste peal kasutades avastaks, sest muidu ei oleks tegemist kasutuskogemusega, vaid reklaampostitusega. Ainus, mis ta ütles oli, et üks asi, mida ma ei pruugi märgata, kui mul pole laps allergiline, siis need mähkmed sobivad ka allergikutele ja sellise mugavusega mähkmete seas muud valikut suurt polegi.

Oleme neid nüüd nädala jagu kasutanud ja mul pole mitte midagi negatiivset mähkmete kohta öelda. Need on täpselt nii head nagu sa loodad, et need on. Need on palju õhemad, kui meie tavamähkmed, aga ei ole aru saanud, et need vähem imaksid, sest tagumik jäi kuivaks. Esileedi ei suuda neid rohelise pakiga Pamperseid näiteks kasutada nende tugeva spetsiifilise lõhna tõttu. Moonydel, mida me kasutasime, ei ole mitte mingisugust lõhna. Null.

Seni oleme me kasutanud päevasel ajal punases pakis Libero püksmähkmeid ja vahe ei ole mitte ainult selles, et Libero on kolm korda paksem mähe, vaid ka need küljekinnitused eeldavad üpris tugevat sikutamist. Mis on muidugi parem variant kui mõned, mis vajuvad ise lahti. Moony küljekinnitus oli tugev, kuid samas rebides tulid need tunduvalt lihtsamalt lahti, kui Libero puhul.

Ma soovisin loomulikult neid testida erinevates tingiustes, et olla headuses tõeliselt veendunud. Plaan oli need toas põlema panna, katsetada nende kuulikindlust ja vaadata, kas need toimiksid langevarjuna kaljult hüpates, aga kindlate põhimõtetega Esileedi pani nagu alati veto peale. Ma tean! Peorikkuja. Seega peate leppime sellise pooliku ülevaatusega.

Pakendid on hästi Jaapanile omased- hästi palju kirja, väga erksad värvid ja üldse selline segadusse ajav. Nagu need Jaapani telereklaamidki. Samas need meeldisid lastele. Piiga turnis päevi pakkide seljas, kui need oma kasutuskorda ootasid.

Ma usun, et igaüks, kes oleks katsetanud oma lapse peal, oleks nendega rahule jäänud Kuigi kommentaaris üks ema kirjtuas, et neile ei sobinud, kuna tuli vahelt välja. Ma ise ei näe, kuidas see võimalik oleks ja äkki oli vale suurus vms, aga kunagi ei tea.

Meid igal juhul veenas see prooviperiood ja kuigi järgmine pakk tuleb meil endil juba välja osta, siis me jääme tarvitajateks. Mõnevõrra kallim, kui kohalikul turul müüdavad, kuid kätte võttes saad sa kohe ka aru, miks nad kallimad on. Kiidan ja annaks hinded viiest viis. Ka kõik need, kes said katsetamise korras neid mähkmeid proovida ja ma soovisin, et nad oleksid ausad, rääkisid neist ülivõrretes. Need on kasvõi neil kordadel head, kui sa tahad mähkme alla panna, aga sa ei taha, et väljast oleks aru saada, et mähe on all. Nii palju õhemad on need teistest kaubanduses leitavatest.

Ise ma sain katsetada neid kolme sorti. Kõikidega väga rahul. Nagu ma aru sain siis Moony on nende premium bränd, mida nad ise kõige enam soovitavad.

Kuna teid oli väga palju, kes soovisid katsetada paar nädalat tagasi, siis teeks ka ühe loosi ja kaks lugejat võidavad endale tasuta kaks suurt pakki vabalt valitud mähkmeid. Selleks postita kas siia või Facebooki lehele link tootest, mida sa võidu korral sooviksid. Osaleda saab esmaspäevani (13.03) ja esmaspäeval loosin ma kaks inimest välja, kes mingi aja ise mähkmeid ostma ei pea.

Kodulehe võib leida SIIT. Lisaks võiks olla nende FB lehe järgija, sest uue tulijana, teevad nad mitmeid kampaaniaid ja annavad ka tasuta manti ära, et inimesed ära proovida saaks. Nende FB lehe võib leida SIIT. Ärge pange tähele nende kehva Eesti keelt. Lätlaste värk tead 😉

 

Eelmine postitus Järgmine postitus

54 kommentaari

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga