Me testisime mähkmeid + LOOS

Mõned nädalad tagasi võttis meiega ühendust üks Läti firma, mis soovib enda tegevust Eestisse laiendada, kuna nii Lätis ja Leedus on nende bränd juba laialt tuntud. Miks ka mitte. Mingil määral on nad ka Eestis müügil, kuid teadlikkus neist ei ole naaberriikidega võrreldav ja nad püüavad tegutseda ka otse, mitte ainut läbi edasimüüjate. Blogimine on hea võimalus uusi asju katsetada ja meie kaksikud on suured mähkmetarbijad. Kuigi Piiga on avastanud nüüdseks ka potil käimise. Vahel tekib üldse küsimus, et ega ta ometi geenius ei ole. Lihtsalt Noorsandil tuli kõik natukene hiljem ja Piiga on kõiges nii varajane.

Eeldasin, et kuna saadetakse Lätist kulleriga, eks ta peaks kunagi nädalalõpuks ju kohale tulema, aga ei midagi esmaspäeva hilisõhtul saatsin tellimuse ja kolmapäeva varahommikul oli kohal. Ehk siis tuli ühe päevaga. Ma ei tea, mis kullerfirma see oli, kes paki tõi, aga pakiga ukse taga oli ta kell 7:40. Mis teil viga on? Kes käib niiii vara?

Kui ma küsisin firmalt, et miks need paremad on, kui teised poes müüdavad, siis ütles esindaja, et tal oleks hea meel, kui ma algselt neid ise laste peal kasutades avastaks, sest muidu ei oleks tegemist kasutuskogemusega, vaid reklaampostitusega. Ainus, mis ta ütles oli, et üks asi, mida ma ei pruugi märgata, kui mul pole laps allergiline, siis need mähkmed sobivad ka allergikutele ja sellise mugavusega mähkmete seas muud valikut suurt polegi.

Oleme neid nüüd nädala jagu kasutanud ja mul pole mitte midagi negatiivset mähkmete kohta öelda. Need on täpselt nii head nagu sa loodad, et need on. Need on palju õhemad, kui meie tavamähkmed, aga ei ole aru saanud, et need vähem imaksid, sest tagumik jäi kuivaks. Esileedi ei suuda neid rohelise pakiga Pamperseid näiteks kasutada nende tugeva spetsiifilise lõhna tõttu. Moonydel, mida me kasutasime, ei ole mitte mingisugust lõhna. Null.

Seni oleme me kasutanud päevasel ajal punases pakis Libero püksmähkmeid ja vahe ei ole mitte ainult selles, et Libero on kolm korda paksem mähe, vaid ka need küljekinnitused eeldavad üpris tugevat sikutamist. Mis on muidugi parem variant kui mõned, mis vajuvad ise lahti. Moony küljekinnitus oli tugev, kuid samas rebides tulid need tunduvalt lihtsamalt lahti, kui Libero puhul.

Ma soovisin loomulikult neid testida erinevates tingiustes, et olla headuses tõeliselt veendunud. Plaan oli need toas põlema panna, katsetada nende kuulikindlust ja vaadata, kas need toimiksid langevarjuna kaljult hüpates, aga kindlate põhimõtetega Esileedi pani nagu alati veto peale. Ma tean! Peorikkuja. Seega peate leppime sellise pooliku ülevaatusega.

Pakendid on hästi Jaapanile omased- hästi palju kirja, väga erksad värvid ja üldse selline segadusse ajav. Nagu need Jaapani telereklaamidki. Samas need meeldisid lastele. Piiga turnis päevi pakkide seljas, kui need oma kasutuskorda ootasid.

Ma usun, et igaüks, kes oleks katsetanud oma lapse peal, oleks nendega rahule jäänud Kuigi kommentaaris üks ema kirjtuas, et neile ei sobinud, kuna tuli vahelt välja. Ma ise ei näe, kuidas see võimalik oleks ja äkki oli vale suurus vms, aga kunagi ei tea.

Meid igal juhul veenas see prooviperiood ja kuigi järgmine pakk tuleb meil endil juba välja osta, siis me jääme tarvitajateks. Mõnevõrra kallim, kui kohalikul turul müüdavad, kuid kätte võttes saad sa kohe ka aru, miks nad kallimad on. Kiidan ja annaks hinded viiest viis. Ka kõik need, kes said katsetamise korras neid mähkmeid proovida ja ma soovisin, et nad oleksid ausad, rääkisid neist ülivõrretes. Need on kasvõi neil kordadel head, kui sa tahad mähkme alla panna, aga sa ei taha, et väljast oleks aru saada, et mähe on all. Nii palju õhemad on need teistest kaubanduses leitavatest.

Ise ma sain katsetada neid kolme sorti. Kõikidega väga rahul. Nagu ma aru sain siis Moony on nende premium bränd, mida nad ise kõige enam soovitavad.

Kuna teid oli väga palju, kes soovisid katsetada paar nädalat tagasi, siis teeks ka ühe loosi ja kaks lugejat võidavad endale tasuta kaks suurt pakki vabalt valitud mähkmeid. Selleks postita kas siia või Facebooki lehele link tootest, mida sa võidu korral sooviksid. Osaleda saab esmaspäevani (13.03) ja esmaspäeval loosin ma kaks inimest välja, kes mingi aja ise mähkmeid ostma ei pea.

Kodulehe võib leida SIIT. Lisaks võiks olla nende FB lehe järgija, sest uue tulijana, teevad nad mitmeid kampaaniaid ja annavad ka tasuta manti ära, et inimesed ära proovida saaks. Nende FB lehe võib leida SIIT. Ärge pange tähele nende kehva Eesti keelt. Lätlaste värk tead 😉

 

Kommentaarid

“Me testisime mähkmeid + LOOS” on saanud 54 vastust

 1. Keili ütleb:

  Võidu korral sooviks neid: https://brillante.ee/mahkmed-moony-m-6-11-kg

 2. Signe-Rita Lahe ütleb:

  https://brillante.ee/mahkmed-merries-m-6-11-kg
  Võidu korral soovime meie kasutada just neid mähkmeid 🙂 🙂

 3. Kätrin ütleb:

  Kuna tuttuus beebi kohe kohe tulemas siis heameelega prooviks ära tüdrukutele mõeldud newborn mähkmed 🙂
  https://brillante.ee/mahkmed-merries-nb-0-5-kg

  Ma väga loodan,et saaks ka vastata sama kiidusõnadega nagu sinagi. 🙂 esimese lapse puhul eelistasime ise pampersit ja huggiest. Nüüd kui peaks nende kahevahel valima,siis kindla peale jääks peale huggies.

 4. Ingrid ütleb:

  https://brillante.ee/mahkmed-moony-new-born-0-5-kg
  Suveni ehk lapse sünnini on veel küll veidi aega, aga mähkmevarusid täiendada pole kunagi liiga vara!! 🙂 Seega loodan ikka võita 😀

 5. Pilleriin Väliste ütleb:

  Minu poisile sobiks need
  brillante.ee/pull-up-moony-pl-boy-9-14-kg

 6. Ene ütleb:

  https://brillante.ee/pull-up-moony-pbl-girl-12-17-kg
  Mina sooviks neid proovida lapselapsele.

 7. Triinu P ütleb:

  Peale pikka valimist ja uurimist-puurimist otsustan nende mähkmete kasuks (tüdrukule):
  https://brillante.ee/pull-up-moony-hai-hai-6-11-kg
  Just täna kurtsin sõbrannale, kuidas nii raske on leida sobivaid mähkmeid lapsele. Loodetavasti naeratab loosiõnn mulle, ning lõpuks leian sellised mähkmed, millega jään rahule 🙂

 8. Lille ütleb:

  Need tundusid head. Prooviks hea meelega
  https://brillante.ee/pull-up-moony-pl-boy-9-14-kg

 9. Tiia ütleb:

  Me sooviks oma kaksikutele ka neid proovida. Tüdrukule sooviks https://brillante.ee/pull-up-moony-pl-girl-9-14-kg ja poisile https://brillante.ee/pull-up-moony-pl-boy-9-14-kg

 10. Angela ütleb:

  Meie värskele beebipoisile oleks hädasti nime vaja, aga tegelikult pole veel mähkmeid ka ostnud 😉 Seega haiglast koju saame, siis prooviksimegi need ära: https://brillante.ee/mahkmed-moony-new-born-0-5-kg

 11. Reelika Ra. ütleb:

  Tere.Olen ühe korra oma pojal kasutanud neid mähkmeid ühe paki. Tõesti super head mähkmed, aga hetkel ostan olude sunnil vähe odavamaid. Oleksin väga õnnelik võidu üle ja minu valik oleks https://brillante.ee/jaapani-m%C3%A4hkmed-alusp%C3%BCksid-goon-poistele-12-20-kg PÄIKEST JA KEVADET SÜDAMESSE! 🙂

 12. Triinu ütleb:

  See võit meile = mähkud täpselt õigesse jalga. Meie kukkel alles küpseb aga on kohe kohe valmis siia ilma tulema kõiki võluma! Ta ootab millal ma need ÕIGED mähkud ära ostan … 😉
  https://brillante.ee/mahkmed-moony-new-born-0-5-kg
  No minule tundub, et kui ma talle need võidaks oleks nii tütar kui tema pepu väga rahul 😀

 13. Airika ütleb:

  Katsetaks vastsüdinu mähkmeid tüdrukule https://brillante.ee/mahkmed-moony-new-born-0-5-kg

 14. Evely ütleb:

  https://brillante.ee/mahkmed-moony-s-4-8-kg
  Sooviks proovida meie tüdrukul just neid.

 15. Liisi ütleb:

  Kohe beebi sündimas nii, et prooviks need ära : https://brillante.ee/mahkmed-merries-nb-0-5-kg

 16. Maarja ütleb:

  Tere! Mina sooviksin võidu korral neid mähkmeid : https://brillante.ee/mahkmed-moony-s-4
  P.S nii tore blogi!

 17. Merle ütleb:

  Minu pojale sobibad
  brillante.ee/pull-up-moony-pl-boy-9-14-kg

 18. Carmen ütleb:

  https://brillante.ee/pull-up-merries-pl-9-14-kg

  Oleks huvitav tütre peal katsetada.

 19. Evelin ütleb:

  Ma katsetaks neid – https://brillante.ee/pull-up-moony-sitagi-6-10-kg, tüdruku variant. Ma ei saanu aru, mis vahe on nendel ja hai-hai mähkmetel, valisin siis nime järgi 😛

 20. Karet ütleb:

  https://brillante.ee/pull-up-moony-pl-boy-9-14-kg

  Kusjuures vaatasin koguaeg facebookis, et mis kuradi jama mulle koguaeg sinna seinale tekib, et miks peaks üldse keegi neid Jaapani mähkmeid ostma. Aga vot, peale postitust tekkis tunne, et peab ise ka ostma 😀 söön oma sõnu täiega!

 21. Diana ütleb:

  https://brillante.ee/pull-up-moony-pbl-boy12-17-kg
  Oleksime üliõnnelikud.
  2014 aastal müüs maxima moony mählmeid suht lühikest aega (viljandi oma vähemalt) ja need olid nii mõnusad ja sobisid mu plikale hästi (plika tagumik ei kannatanud peaaegu ühtegi mähet alguses)
  Nüüd poiss küll talub peaaegu kõike aga moonyd olid nii mõnusad, et sellisest võimalusest ära ei ütle

 22. Laura ütleb:

  Sooviks proovida neid: https://brillante.ee/mahkmed-moony-s-4-8-kg

  Tundub huvitav pakkumine. Igalt poolt lendab neid mitte lihtsalt meie poodides müüdavaid brände sisse, oleks tore küll üks ära proovida ja püsima jääda 🙂

 23. Kätlin ütleb:

  https://brillante.ee/pull-up-moony-pl-boy-9-14-kg
  Prooviks hea meelega seda varianti poisile, kes on väga liikuv. Praegu meil kaubanduses pakutavad on kuidagi paksud ja suured kui sinna veel vedelikku ka sisse lasta. Loomulikult võib tellida erinevate tootjate mähkmeid prooviks internetist aga sellega tegelemine võtab tohutu aja. Vaga hea meel oli lugeda Teie kogemusest ja kohe tekkis soov ka ise proovida.

 24. Mariliis Saar ütleb:

  https://brillante.ee/mahkmed-moony-m-6-11-kg
  Tüdrukutele 🙂

 25. Annely ütleb:

  Meile sobiksidhttps://brillante.ee/pull-up-merries-pbl-12-22-kg need mähkud, kui õnn peaks naeratama.

 26. Evelin ütleb:

  Meile sobiks võidu puhul nee https://brillante.ee/pull-up-moony-pl-boy-9-14-kg

 27. Karita ütleb:

  Oma neiule sooviksin proovimiseks selliseid https://brillante.ee/pull-up-moony-pl-girl-9-14-kg

 28. Kadi ütleb:

  Selle jutu peale tahaks küll neid proovida. ?
  https://brillante.ee/mahkmed-moony-m-6-11-kg

 29. Marja Liis ütleb:

  Lugesin postituse läbi ja vaatasin ka kodulehe üle ning proovida sooviks neid -> https://brillante.ee/pull-up-moony-pl-girl-9-14-kg

 30. Liis ütleb:

  Sooviks proovida neid https://brillante.ee/pull-up-moony-hai-hai-6-11-kg

  Hetkel kõhugripiga kuluks küll võit ära ?

 31. Gerly ütleb:

  Meie prooviksime hea meelega neid https://brillante.ee/pull-up-moony-pl-girl-9-14-kg

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Päevaküsimus

Kas pigem ootamatu pettumuse olukorras

Loading ... Loading ...

Otsi

Arhiiv

Liitu uudiskirjaga

FB ja IG seab aina kitsendusi, kui paljude inimesteni mu sõnumid ja postitused jõuavad. Jäta palun enda e-maili aadress, sest ma plaanin korra nädalas (või paari nädala tagant) saata mailile ühe uudiskirja, et sa ei jääks väikesest meelelahutusest ilma lihtsalt sellepärast, et FB nii otsustas. Luban, et need jäävad ainult minule ja ma ei levita neid kellelegi, ega hakka ka saatma spämmi. Luban olla viisakas ja vastutustundlik.

Loe ka neid lugusid

 • Pe**e, t**a, f**k ja teistest vahvatest sõnadest

  Kuna eile oli FB seinal juttu ropendamisest, siis ma mõtlesin, et kirjutaksin natukene meie pere filosoofiast sel teemal. Ma ei ole kunagi eriti suur ropendaja olnud. Mul on…

 • Miks te endale koera soovite? Peamiselt laikide pärast!

  Kuna mul pole mingit skandaali teile vahendada (tegelt üks on, aga sellest ma ei räägi), siis minu jälgijaskond on üpriski stabiiline, väikese tõusunurgaga ülespoole. Iga kuu tuleb mõnikümmend…

 • Midagi hoopis teistsugust

  Postitus valmis koostöös GoGoNanoga Ma huvi pärast vaatasin, et millal oli minu esimene koostöö GoGoNanoga ja kui mu blogi mulle ei valeta (vabalt võib), oli meie esimene koostegemine…