Esileedi muljetamine: meriinovillast ja BredenKidsist (ja sooduskood)

Kindlasti on paljud märganud, et Henry kasutab piltide juures päris palju #BredenKids ja nii mõnelgi on tekkinud küsimus, et miks me nii palju “reklaamime” seda. Seega otsutasin, et praegu olekski paslik rääkida, miks see meile (loe: mulle) meeldib. Tundes Henryt ei ole tal sooja ega külma, mis lastel seljas on. Ta küll kiidab, kui ma mõne uue ilusa bodi panen, aga ma olen täiesti veendunud, et ma võiks Vennasele seeliku selga panna ja Henry võiks temaga tund aega järjest mürada ning ta ei märkakski, et midagi valesti on. Homme teen proovi ja lasen Henryl kirjutada, kuidas läks.
img_20160729_224421

lrg_dsc09953

dsc00196
Üks asi, millest tahan rääkida, on reklaam üldse. Üks inimene avaldas pahameelt, et alati, kui pildil on lapsed BredenKidsi asjadega, siis on pildil ka nende hashtag. Mul on nii hea meel ja ma olen nii tänulik, et ma seda teha saan! Ma ei oskaks paluda paremat koostööpartnerit nii nendepoolse suhtluse poolest, kui toodete kvaliteeti silmas pidades. Teiseks me ei pane kunagi lastele Bredenit spetsiaalselt selga selleks, et pilt teha. See on vastupidi – kui neil satub olema mõni Bredeni toode seljas, siis me lisame selle märke juurde. Ning ka teie pärast on hea meel. Kui teist kas või üks inimene ostab minu pärast Bredeni toote, siis ma võin rahulik olla, sest ma tean, et ka teie jääte tootega rahule. See on liin, mida me Henryga blogis kiivalt ajada püüame- et kõik asjad, mida me reklaamime, oleks miski, mille eest me oleksime nõus ise raha maksma. Vähemasti kõik see, mis pereblogisse puutub. See, mis tema kaalublogisse puutub (LINK), mida ta siin lähipäevil taas käivitab, sellest ei tea ma midagi.

Aga nüüd teema juurde – et kõik ausalt ära rääkida, pean alustama algusest. Oodates Noorsandi sündi sattusin lugema meriinovilla ja selle eeliste kohta ning sattusin koheselt vaimustusse. Nii saigi Noorsand endale mitmeid meriinovillaseid riideid. Eelmisel aastal olin taas sooja pesu jahil, kui avastasin, et selline firma nagu BredenKids pakub oma valikus ka meriinotooteid. Läksin nende kodulehele ja oligi kõik. Ma olin müüdud. Nii ilusa disainiga ja täielikult Eesti oma ettevõte. Mäletan, et uurisin nende valikut seal tükk aega ja tahtsin enda avastusest ka Henryle rääkida ning ta ei mõistnud minu vaimustust. Vahtis hoopis tüdinult arvutit, noogutas iga asja peale, mida ma talt küsisin. Küsisin, et kas me võime Noorsandile niburõnga panna? Ta noogutas. Sain aru, et ta ei kuula mind absoluutselt ja saatsin ta minema. PS! Noorsandil pole niburõngast. Ega ühtegi muud ka mitte.

Aga hoolimata Henry ükskõiksusest, tellisin ma esimesed kaks pesukomplekti ja need olid täpselt nii soojad ja pehmed nagu ma lootsin, et need on. Siis ma tellisin juba Noorsandile T-särgi, salli ning mütsi, kaksikutele mütsid, kindad ja kombed ja kõik, mis me tellisime, on olnud imeline ning jumal tänatud, et Henry neile kirjutas ja ütles, et me kasutame nagunii teie tooteid ja inimesed küsivad, et mis firma asjad need on, et äkki teeksime koostööd ja muu on juba ajalugu…

img_20160722_081607

dsc00287

img_20161002_211711
Ma nüüd tooks välja, mis mulle meele järgi oli. Miks see muutus tundmatust minu üheks lemmikbrändiks. Esiteks disainid. Ma lasen Henryl mõnest olemasolevast riietusest pildid postituse juurde panna. Kui ei ole, siis pildistame. Igal juhul rõõmsad värvid, ilus disain (on nii lapsemeelseid mustreid kui minimalistlikuid) ja see kangas on nii pehme. Vennas näeb ühes Bredenkidsi komplektis eriti asjalik ja armas välja.

Lisaks on bodide juures minu jaoks hea argument ka see, et trukid on jalgevahel kahes reas/pikad varruka- ja sääresoonikud, mis tähendab, et saab kanda kaks suurusnumbrit järjest, mis toimib väga kenasti. Välja arvatud Piigal, sest tema on saanud minu käed ja need on kehaga võrreldes ikka väga pikad. Henry ikka itsitab, et ma ulatun seistes enda põlvi sügama, ilma, et ma alla poole kummardaks. Ei ulatu, aga pikad on nad küll. Seega, Piiga puhul on see, et bodi jääb varukatest enne lühikeseks, kui ta kehalt jääb. Vennase puhul seda muret pole. Loomulikult on väga oluline minu jaoks ka orgaaniline faktor. Nende väikesed organismid on selle materjaliga pidevas kontaktis ja kui on võimalik neile selga tõmmata orgaaniline riietus, siis seda me ka teeme. Eriti Vennase puhul, kel on tundlik nahk. Muide ka kogu toit, mida me neile esimese aasta jooksul pakkunud oleme ja kuni aasta lõpuni pakume, on olnud öko. Mitte kogu. Eile järasid nad Rukkipala. Aga 90% ulatuses siiski.

Igal talvel tuleb Bredenkidsil välja meriinovillaga kollektsioon ja see on nüüd just välja tulnud ning ma loodan, et äkki nad saadavad koostööraames meile uuest kollektsioonist midagi ja kui ei saada, siis me ostame. Saime endale sooduskoodi ka, et seda soodsamalt teha. Muide saan seda teiega jagada ka. See kestab küll ainult oktoobri lõpuni, aga kes tahab, see kindlasti jõuab. Koodiks on AMHT15 (a mida henry teeb -15%). Kui teil on plaan nende laiast valikust midagi tellida, siis kasutage kindlasti. Voh, mis meenus ja miks mulle nendega asja ajamine meeldis juba enne koostööd- kui tellid midagi, mis on vale suurusega, siis saad selle tasuta postiga tagasi saata ning nad saadavad õige suurusega asemele. Oleme seda võimalust ühel korral ka kasutanud. Toimis väga sujuvalt.
img_20160922_155937

img_20161007_131318
Mõne sõnaga ka meriinovillast. Ma olen selle kohta hästi palju lugenud. Henry laseb muide alati kõik kodumasinate tehnilised passid mul läbi lugeda, sest tema arvab, et pilgu peale hetimisest on enam kui piisav ja kui ei ole, siis pole masin ostmist väärt. Üks päev oli ta WCs ja hüüatas üllatunult, et meie ahjul on isepuhastus funktsioon (me olime selleks ajaks ahju oma viis korda puhatanud). Tal oli telefon laadimas ja võttis tualetti minnes ahju tehnilise passi kaasa. Õhuvärskendaja pudeli etiketi on ta juba ribadeks lugenud 😀

Meriino on väga hingav ja samas sooja hoidev. See ei aja higistama. Selles olen saanud ise veenduda, sest Noorsand on lahtiriietudes alati kuiv. Info kohaselt annab see külmas sooja ja soojas jahutab ning täpselt see seletab minu jaoks ka selle, et poja kuivalt tuppa tuleb. Ka on see väga hea imavusega. Kus oli see siis, kui ma pidin enda karupükste küljest neid lumekuulikesi maha raputama? Ma mäletan siiamaani seda traumat, mis ma väiksena karupükstest sain, mida mind jalga sunniti tõmbama. Aga meriino tooted on nii pehmed ja õrnad vastu nahka (meriinot peetakse maailma pehmeimaks villaks). Soe pesu, mida lapsed talvel õues käies kannavad, on igat oma senti väärt. Ma ei räägi siin ainult Bredenist, vaid meriinovillast üldisemalt. Meil lihtsalt endil on BredenKidsi omad ja need on imelised.

Kuid loomulikult on meriinovill kallim, kui tavaline, aga olles seda mitu aastat kasutanud, siis julgen öelda, et see ei ole ülehinnatud ja ma olen ka kõikidele tuttavatele, kes lastele kvaliteetseid riideid otsivad just Bredenit soovitanud. Enam ei pea soovitama, nüüd nad juba teavad. Bredeni puhul on see eelis, et ka nende sooja pesu saab kanda 2 suurusnumbrit järjest.

Loodan, et see postitus oli teile kasulik! Ma ei püüa midagi müüa, vaid lihtsalt jagada enda vaimustust ning tänada koostööpartnerit. Kui te näete tulevikus #BredenKids, siis teadke, et see on seal seepärast, et meie lapsel on midagi eriti mugavat seljas :). Kuid, kui te soovite midagi nende valikust, siis kuu lõpuni kehtib meie kaudu ka see sooduskood, millega saate kogu valikust 15% alla. Koodiks on AMHT15 ja aadressiks www.bredenkids.eu. NB! Kehtib täishinnaga toodetele ja veendu, et sa paned koodi suurte tähtedega. Kui me saame nendega kokkuleppele, siis äkki saame neilt ka edaspidi sooduskoodi kasutamiseks, aga see konkreetne siin on toimiv vaid kuu lõpuni.

PS! Ma kirjutan siin paar postitust järjest järgmise paari nädala jooksul, sest kuna Henry ei ole suurem asi süveneja, siis paar koostööpostitust tuleb minul endast välja pigistada. Minu ülesandeks saab olema rääkida, miks ma tellin lastetoitu netist ja kuidas ma Noorsandile turvatooli valisin.

Kommentaarid

“Esileedi muljetamine: meriinovillast ja BredenKidsist (ja sooduskood)” on saanud 14 vastust

 1. Liizu ütleb:

  Meie ka Bredeni fännid 🙂 olemas mitu mütsi, riide komplekt, body jne. Nii hea ja pehme. Poja eriti nunnu siilidega mütsis 🙂 jagan ja mõistan Sinu vaimustust ja ootan meriinot 😉

 2. Reet ütleb:

  Kui sa juba selline meriinovilla ekspert oled, äkki oskad öelda kust on võimalik osta 2.5aastasele meriinovillaga sokke ja sukapükse? Neid ma sealt lehelt ei leidnud 🙁

 3. E ütleb:

  Ma jumaldan ka nende tooteid. Head vastupidavad. Ja need värvid-värvid-värvid…. kohe kui maale jõuame tellin ka mõned uued asjad seda sooduskoodi kasutades…

 4. Kaire ütleb:

  Mina jagan ka seda vaimustust. Kui rahakott lubaks, siis mu lapsed muid tooteid ei kannaks. Sattusin nende peale mingi sponsor reklaami kaudu fesaris. Siis oi sügisene aeg ja nad reklaamitud oma müts-salli. Ma olin müüdud ja see müts on elu parim leid. Tahtsingi just seda meriinoga mütsitellima minna, nüüd siis saab veidi soodukas ka. Nii tore kodumaine ja sõbralik.

 5. Kuks ütleb:

  Aitäh! Tõesti hea, et keegi teab ja süveneb ja jagab seda infot teistega! 🙂
  Kas sa oskad soovitada ka saapaid (jm jalanõusid) mis oleks soojad ja muus mõttes head?

  • Egne ütleb:

   Demari saapad seest naturaalse lambavillaga, parim valik meie kliimasse 🙂

 6. Nell ütleb:

  Mina olen ka paadunud Bredeni fänn. Või noh, fännasin neid juba siis kui bränd veel Bluebirdi nimeline oli. Mulle meeldivad lasteriiete puhul puhtad värvid ja ilusad mustrid. Ja need värvid püsivad ka peale oi-kui-mitut pesu…. Kodumaise väikefirma toetamine on veel lisaboonus.

 7. Egne ütleb:

  Olen ka villariiete suur fänn ja selle kohta palju uurinud, erinevaid tootjaid ja tooteid katsetanud. Kevadel sain kingiks Bredeni kinkekaardi ja tellisin nüûd lapsele meriinopluusi, oleme tõesti väga rahul- nii pehme ja mõnus, pika ja kehasse lõikega, mul laps saledake ja enamus asju suured, ja tänu soonikutele saab kindlasti mitu aastat kanda! Ja minu jaoks nii oluline, et tegemist kodumaise ettevõttega. Olen väga tänulik ja kasutan sooduskoodi villamaika tellimiseks 🙂

 8. Tiiu ütleb:

  Siidiga villariided on veel eriti mõnusad 🙂 ma ei saanud veel uurida, kas bredenil ka neid, aga meil olid engeli bodyd.

 9. Merit ütleb:

  Ohh mulle nii meeldivad nende asjad ikka.JA no maru halvasti läkspraegu,et november juba on ja ma just parajasti tahan oma preilile sealt paari asja tellida 🙁

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Päevaküsimus

Kas sina oled kunagi narkoosis olnud?

Loading ... Loading ...

Otsi

Arhiiv

Liitu uudiskirjaga

FB ja IG seab aina kitsendusi, kui paljude inimesteni mu sõnumid ja postitused jõuavad. Jäta palun enda e-maili aadress, sest ma plaanin korra nädalas (või paari nädala tagant) saata mailile ühe uudiskirja, et sa ei jääks väikesest meelelahutusest ilma lihtsalt sellepärast, et FB nii otsustas. Luban, et need jäävad ainult minule ja ma ei levita neid kellelegi, ega hakka ka saatma spämmi. Luban olla viisakas ja vastutustundlik.

Loe ka neid lugusid

 • Mis mind ära päästis?

  Kes on elanud kivi all, siis viimased kuu aega olen ma veetnud Tartu Ülikooli Kliinikumi haiglas uroloogia osakonnas. Jäin ootamatult hästi ägedasse (mitte lahedasse) haigusesse, mis mind pilve…

 • Pe**e, t**a, f**k ja teistest vahvatest sõnadest

  Kuna eile oli FB seinal juttu ropendamisest, siis ma mõtlesin, et kirjutaksin natukene meie pere filosoofiast sel teemal. Ma ei ole kunagi eriti suur ropendaja olnud. Mul on…

 • Miks te endale koera soovite? Peamiselt laikide pärast!

  Kuna mul pole mingit skandaali teile vahendada (tegelt üks on, aga sellest ma ei räägi), siis minu jälgijaskond on üpriski stabiiline, väikese tõusunurgaga ülespoole. Iga kuu tuleb mõnikümmend…