Rimisse vankritega sisenemine keelatud!

20140227_111948Mõtlesin, et raporteerin, et mul läheb nüüd suurepäraselt. Ma ei tea, mis tänasest postitusest välja tuleb, sest Esileedi arvas, et hea mõte oleks laps tuua hälli ja panna tööle üks mänguasi, mis voodi koha keerleb ja laulab maailma tüütuimat viisi. Katsu siis keskenduda. Oot, ma võtan filmile ka, et mõista paremini seda, millest ma räägin. Lastel võiks olla mingi sagedus, mida ainult nemad kuulevad, sest kõik mänguasjad, mis heli teevad, on uskumatult tüütud. Mis veel hullem, meil on kõik see veel ees. See on ta esimene heliga nänn. Videot näed SIIT.

Meil läheb muidu suurepärasel, nii minul, kui ka teistel perekonnaliikmetel. Olen pidanud kenasti kinni lubadusest käia lapsega jalutamas neli korda nädalas. Kolm korda on juba selja taga ja vähemasti ühel korral käin veel. Praegu on üldse väga mõnus jalutada, sest kõnniteed on puhtad, päike juba õrnalt soojendab ja ülde on sellist kevade hõngu juba õhus.

20140225_101209Ma üritan käia võimalikult pikki ringe, et Esileedi saaks kodus kõrvu puhata. Jätan vist mulje, et mina olen see, kes on põhilien lapsejalutaja meie peres. Ei. Esileedi on hakanud käima pea samu pikki ringe ja neil päevadel, kui ma ei saa/ei viitsi, käib ta üksinda. Ehk siis arvuliselt käib tema rohkemgi. Eilne ring oli meil noorsandiga kahekesi ja pikkuseks tuli 11,5 kilomeetrit. See võttis meil aega pea kolm tundi. Seda seepärast, et käisime selle aja sees ka igast poodides, mis tee peale jäid. Sellega meenub mulle juhtum, mis leidis aset mõni nädal tagasi, kui Esileedi tuli koju ja teatas otsustuskindlalt, et kõik, Rimi ei ole enam meie lemmikpood! Ma siis nõustusin sekundiga, et mitte laskuda draamasse, mis Rimis juhtuda võis. “Sellepärast,” jätkas Esileedi, arvates, et see on ilmselge, et ta peab mulle ka põhjenduse ära rääkima, “et seal on ukse peal silt, et lastevankritega poodi sisenemine keelatud!”.

20140226_104243Väga veider otsus poe poolt panna selline silt uksele. Kuhu need vanemad siis nende arust lapsevankrid jätma peaksid. Mõni päev tagasi jalutasime Esileediga Emajõe ääres ja ütles, et ta mõtles pikalt, kas sellest mulle rääkida, kuid ta olla läinud Rimisse ja vaadanud sisenedes uuesti pahasti seda keelavat silti uksel, kui ta tabas ära, et see oli hoopis rulluisu kujutis, mitte vanker. Tal oli üks blond moment eile veel, kuid ta võttis mult vande, et ma ei tohi seda blogisse panna. Juba on mul blogis tsensuur peal.

20140227_092404Teine eesmärk, mis mul oli, oli kolmel korral nädalas teha ka jõudu. Täna on juba neljapäev ja ma pole veel kordagi teinud. Täna on õhtul Rocki korvpallimäng ka. Ok, ma annan endast parima, et täna esimene linnuke kirja saada.

Söömisega on läinud kenasti. Ma tegin otsuse, et lõpetan need minu jaoks ekstreemsed ja piiravad dieedid lõplikult ära, sest nii nagu blogi nimigi ütleb, siis ei ole mu eesmärk kaalukaotus, vaid tervis. Ma unustan selle vahel ära ja lähen hullustega kaasa. Ma tegin otsuse, et ma ei võta ette ühtegi dieeti, mida ma ei suuda elu lõpuni jätkata. Sellepärast tulebki süüa teadlikult. Lisan siis blogile erinevate toitude pilte, mida ma olen sel nädalal söönud. Kõike ei ole pildistanud. Kuid Hommikusööke küll- teisipäeva puder, kolmapäeva omlett ja neljapäeva smuuti.

20140226_194305Mul on hetkel mingi suurem kalaisu ja sel nädalal ei olegi miskit lihalist söönud. Ainult kala. Eile õhtul oligi kala ja juurvilja wok. Täna mõtlesin, et teen aga hoopis kala ja juurvilja woki. Ma tean, ei ole eriti loov. See on minu jaoks raskem, kui Swedpangas preemiapunktide eest endale mingi kingitus valida. Oh see oli pikk protsess- ma ei tea, kuidas on nad suutnud koguda üht nimekirja nii palju MINU JAOKS kasutut kräppi. Valisin lõpuks ei millegi seast välja juhtmevaba hiire. Kulub ehk kunagi ära. Loodan, et kvaliteedilt väga kehva pole.

Plaanisin homme minna CrossFit Tartu ametlikule avamisele, et muuhulgas kohtuda ka vipidega, kes seda avama tulevad. Kes need on, seda ma veel avaldada ei saa. Selleks käisin eile suisa juuksuris ja muu hulgas palusin piirata ka natukene habet. Näen nüüd siis välja nagu pohmellis karupoeg- liiga lühikeseks võeti. Igal juhul, vist siiski ei lähe. Tehakse ju seal ka pilti ja värki. Teen selle asemel täna peale korvpalli hoopis 50 kükki, kolm harjutust seeriatega 3×12 rinnale, õlale ja biitsepsile. Tuletan endale meelde, mida jõusaal endast kujutas. Kõik, tsau!

[polldaddy rating=”7251350″]

Kommentaarid

“Rimisse vankritega sisenemine keelatud!” on saanud 6 vastust

 1. Arra ütleb:

  Rulluisu ja vankri lugu oli naljakas. Kahju, et tsensuur peale pandi, sest mulle meeldib lugeda sellistest blondidest momentidest, kuna endal ka aeg ajalt tuleb teisi ette ja ikka hea teada, et keegi teine veel samas paadis istub
  Sul on nii vahva blogi, alati on huvitav lugeda Midagi asjalikumat mul kosta polegi, lihtsalt mõtlesin ka korraks jälje maha jätta ja vähem passiivne blogilugeja olla. Jõudu ja jaksu ja jään järgmisi toredaid kirjutisi ootama.
  Kertu (võhivõõras tudeng Tartust)

 2. Lemmchen ütleb:

  Mina tahaks, et sa iga päev kirjutaks. Nii hea tuju teeb kui näen, et Henry on jälle midagi bloginud 🙂 Ausalt !

 3. Lemmchen ütleb:

  Ah, kui laps suurem on, siis on rohkem aega kirjutada. Praegu naudi seda väikest olevust. Nad kasvavad liiga kiirelt! Kuigi jah, minu pärast võiks sa vähemalt ülepäeviti kirjutada!

 4. Fotograaf ütleb:

  väga huvitav, edu ja jaksu 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Päevaküsimus

Räägime täna tussist. Kas tuss(u):

Loading ... Loading ...

Otsi

Arhiiv

Liitu uudiskirjaga

FB ja IG seab aina kitsendusi, kui paljude inimesteni mu sõnumid ja postitused jõuavad. Jäta palun enda e-maili aadress, sest ma plaanin korra nädalas (või paari nädala tagant) saata mailile ühe uudiskirja, et sa ei jääks väikesest meelelahutusest ilma lihtsalt sellepärast, et FB nii otsustas. Luban, et need jäävad ainult minule ja ma ei levita neid kellelegi, ega hakka ka saatma spämmi. Luban olla viisakas ja vastutustundlik.

Loe ka neid lugusid

 • Minu kõige ropum postitus.

  Vahepeal tuleb mu suust asju, mille kohta ei oska ma isegi seletust anda. Tülitsesime mingil põhjusel Esileediga. Vahel ta on mõistmatu ja halvas tujus ning siis me tülitseme…

 • Ja kes kurat on Andres?

  „Tsau Henry! Keda näha! Kuidas läheb?“ „Kuule, ei saa kurta. Näe, saadeti nõudepesutablette tooma…“ „Haha, sulle ka päitsed pähe pandud. Enam pole see mässav Henry, kes purjus peaga…

 • Midagi erilist on juhtunud

  Miski on minus sel aastal muutunud. Esileedi läheb lausa nii kaugele, et ta korrutab aina kõigile, et ta ei tea, mis minu sisse on läinud, sest ta ei…