Isa blogi: “Kuidas see võimalik on?”

See on paaniline hüüatus, mida kuulen kodus päris tihti. Ei, see ei käi selle kohta, kui Esileedile hommikuti pärale jõuab, et ta minu endale meheks valis. Ei, see ei käi selle kohta, kui lapsed elutoa lae siniseks värvivad. Arvestades, et pikim neist on vaevu üle meetri. See karjatus käib tavaliselt seepeale, kui Esileedi proovib lastele selga riideid, mida on neile kasvuvaruga ette ostnud, ja need on täiesti väikesed. Loe edasi

3 kommentaari

 • Helena
  8 kuud ago

  Kui pikad te siis esileediga olete? 🙂

  • henry
   8 kuud ago

   189,5 ja 177,5. ma ei ütle kumb on kumb

 • Fänn
  8 kuud ago

  Ma kommenteerin siin sest ei taha oma nimega fb kommentaariumis esineda.
  Mu suur unistus on et saaks lapsele osta uusi ilusaid riideid. Poja hakkab varsti 2a saama, ainsad uued riided olid haiglast kojutoomise riided. No beebile veel saab kasutatuna osta sest beebid ju ei “kuluta” riideid. Aga ringijooksvale mudilasele enam nii naljalt ei leia. Regulaarselt käin kaltsukates, et äkki saab isegi midagi suuremat ette osta aga poiste asjadega kehvad lood, enamus ikka roosad riided müügis. Või siis hind on kasutatud asjade kohta liiga ulme. Nt oli vaja sügiseks kergema voodriga traksipükse, ühed nr suuremad leidsin aga 23 eur!! Pane möni euro juurde ja saab juba uued.
  Eriti nõme on see et ma tean mis on hea ja kuidas oleks hea aga mul pole raha et oma last hästi kasvatada. Tahaks alla panna meriino-siidi riided jne aga panen hoopis puuvillased kasutatud väljaveninud kaelusega. Vahel mõtlen et poleks pidanud üldse last saamagi kui ma ei suuda talle midagi pakkuda. Ja siis käiakse ja kaagutatakse et millal uus laps tuleb jn. Ei tulegi! Ma ei suuda sellele ühelegi elu pakkuda, ei suuda talle normaalset tervislikku toitu pakkuda, ilusat remonditud kodu pakkuda! Aint makarone hakklihaga ja kartulit ja hallitavat vannituba.

Jäta kommentaar